Лікування бджолиним маточним молочкомЩе за часів життя Аристотеля бджолярів цікавило питання про те, чому тривалість життя бджолиної матки в десятки разів перевищує тривалість життя звичайної бджоли, і сучасні вчені змогли дати на нього відповідь. Виявляється у всьому винувато маточне молочко – продукт, який являє собою суміш перги і секрету верхньощелепних залоз бджіл-годувальник.

как пить маточное пчелиное молочко


Справа в тому, що склад маточного молочка воістину унікальний, адже до нього входять ті речовини, які здатні перешкоджати старінню (бджолині матки довели це власним прикладом), більше того японські лікарі змогли з'ясувати, що прийом даного продукту не тільки перешкоджає появі ознак вікових змін організму, з його допомогою ще можна поліпшити структуру ДНК (недарма середньостатистична тривалість життя кожного японця перевищує позначку в 80 років), а також очистити організм від токсинів, які турбують жителів Японії після ядерних вибухів.

Природна "скринька" з вітамінамиЗовнішній вигляд даного продукту чимось нагадує сметану, зате смак у нього досить специфічний (кисло-пекучий). Визначити його склад повністю вчені ще не змогли, зате вони змогли з'ясувати, що воно наполовину складається з води, на 10% - з амінокислот, на 7% - з жирів, а на решту 23% - зі всіляких вітамінів, мінеральних солей, органічних сполук, гормонів і цукрів. Велика кількість корисних сполук, які прекрасно поєднуються один з одним здатні поліпшити роботу буквально всіх органів і систем людського організму, стали причиною того, що лікування бджолиним маточним молочком призначається буквально при будь-яких захворюваннях.

Купити маточне молочко можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797Кілька століть тому його застосовували в якості стимулюючого засобу, яке допомагало легше справлятися зі стресами, але коли було з'ясовано, що в ньому міститься тестостерон, естрадіол, а також така речовина, як ацетилхолін (медіатор, який нормалізує тиск крові в судинах) спектр його біологічної дії розширився.

Цілющі властивості продуктуЯкщо говорити про лікувальні властивості маточного молочка, ціна на яке досить висока (на вартість даної речовини впливає те, що його добувають в невеликих кількостях) досить великі. Для початку варто сказати про те, що його потрібно обов'язково застосовувати для стимуляції роботи імунної системи, тому що білкові і амінокислотні елементи, що містяться в даному продукті в досить великій кількості, здатні покращувати структуру імунних клітин і стимулювати їх активність.

инструкция к пчелиному маточному молочку


Також ця речовина допомагає боротися атеросклерозом, гіпертензією (за рахунок ацетилхоліну) і входить в терапію профілактики захворювань серця, так як його прийом покращує харчування міокарда і знижує рівень «шкідливих» ліпопротеїдів в крові. До речі кажучи, інструкція до бджолиного маткового молочка свідчить про те, що його регулярний прийом допомагає вилікувати ішемію, а також значно знизити ймовірність розвитку нападів стенокардії «грудної жаби». Для цього лікарі рекомендують їсти його не в чистому вигляді, а в суміші з медом, яку щоранку потрібно розміщувати під язиком і чекати, коли вона розтане.

Крім того, в 1957 році французькими вченими був проведений ряд наукових експериментів, в ході проведення яких було виявлено те, що в маточному молочку знаходиться речовина під назвою 10-ОКСІ-деценовая кислота, що володіє здатністю зупиняти зростання пухлинних клітин, тому сьогодні більшість лікарів, що займаються проблемами раку, включають лікування маточним молочком в свою аптечку методів боротьби з ним.

Механізм дії даного продукту в цьому випадку заснований на стимулюванні роботи імунних агентів, які блокують розмноження атипових клітин і активізують заміну пошкоджених структурних елементів на нові. 95% хворих, які скористалися цим методом лікарської терапії, залишилися задоволені, правда слід не варто забувати про те, що для лікування раку застосовувати його потрібно за особливою схемою, розповісти про яку зможе тільки апітерапевт.

лечение пчелиным маточным молочком


Також було проведено ряд досліджень фармакологічної дії цієї речовини в області посилення роботи мозку, правда випробування проводилися на мишах і маточне молочко вводилося їм парентеральним способом, але було зафіксовано, що застосування цього продукту на 50% покращує мозкову активність і захищає нейрони від пошкодження.

Як приймати?Що стосується того, як пити маточне бджолине молочко, то відповісти на це питання можна дольно просто, причому відразу потрібно сказати, що «пити» його не можна. Цей продукт має досить крихкий склад, який під дією шлункових ферментів майже повністю руйнується, тому найбільш оптимальним способом його прийому є сублінгвальний («під язик»).

Замовити маточне молочко можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Ферменти, які присутні в порожнині рота, м'яко розчиняють оболонку кожного корисного компоненти і сприяють їх швидкому всмоктуванню в кров, таким чином, вони починають проявляти своє корисне дії відразу, минаючи шлунковий бар'єр і печінкову фільтрацію (у дітей сублінгвальний спосіб прийому можна замінити ректальним).


З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины