Як підняти імунну систему дитині продуктами бджільництва


Саме імунітет розпізнає чужорідні тіла, він нейтралізує їх та ліквідує. Якщо робота імунітету порушена, то організм виявляється абсолютно незахищеним перед хворобами. Цей процес закладений природою, але в разі порушень, його можна підвищити штучно, з допомогою різних засобів. Багато хто шукає допомогу в аптеці, але більшість все ж таки знає, що дієвішої, ніж природна аптека, не існує. Тому звертаються за допомогою до матінки-природи. Тож як підняти дитині імунітет продуктами бджільництва, щоб не нашкодити ослабленому організму.

Імунітет дитини – її майбутнє


Якщо людина здорова, то їй краще все вдається, вона не відволікається на різні захворювання. Що ж робити, щоб імунітет не підводив? Все дуже просто, його потрібно зміцнювати ще в дитинстві. Тоді і в дорослому віці імунітет буде сильним.
як підняти імунну систему дитині продуктами бджільництва

Змалку дитині потрібно прививати любов до активного образу життя і любов до спорту. Завжди потрібно слідкувати за тим що і коли вона їсть. Адже режим харчування такий же важливий, як і меню. Інколи цього не вистачає і в період, коли епідемії різних захворювань прямо звалюють з ніг людей, більшість батьків думають як підняти імунітет дитині найбільш ефективно.

Купити курс підвищення імунітету можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Продукти бджіл повністю дослідити так і не вдалося. Кожного разу перелік їх властивостей збільшується. Добре й те, що всі ці природні ліки мають неймовірний аромат та солодкий смак. Навіть при розкопках древніх гробниць учені розуміли, що вже тоді про користь цих продуктів знали багато людей. Цікаво, що одного разу навіть було знайдено мед, який до наших часів зберіг свої властивості.

Продукти бджолярства


Для тих, кому цікаво, як підняти імунну систему дитині продуктами бджільництва, потрібно знати, що сюди входить не лише мед. Виділяють також:
 • Пергу;
 • Маточне молочко;
 • Трутневий гомогенат;
 • Прополіс;
 • Пилок та інші.

Пилок – цей продукт бджоли ретельно збирають, літаючи з квітки на квітку. Він збагачує організм усіма вітамінами, мінералами та амінокислотами.
 як підняти імунітет дитині

Пилок, який бджоли відкладають на потім і обробляють ферментами зі слинних залоз, поступово перетворюється на пергу. Вона вважається ефективним протизапальним засобом, зміцнює захисні функції організму та покращує життєвий тонус. І пилок, і перга зібрана з різноманітних квітів. В доповнення, перга оброблена спеціальними залозами бджіл. Люди помітили, якщо організм починає здавати позиції і з’явилися перші симптоми застуди, потрібно просто розсмоктати у роті порцію перги. Ймовірно, що хвороба відступить.
Користь перги:
 1. Позитивно впливає на ШКТ, покращує мікрофлору, стимулює виділення жовчі та виведення токсинів;
 2. Покращує роботу печінки та апетит;
 3. Протистоїть запаленням та відновлює тканин;
 4. Діє як антидепресант;
 5. Покращує роботу ендокринної залози, що в свою чергу позитивно впливає на гормональний фон;
 6. Покращує стан шкіри та затримує процеси старіння;
 7. Позитивно впливає на роботу серця, судин та органів зору;

Дуже корисна перга жінкам при надії, вона підвищує гемоглобін і запобігає розвиткові анемії. Ще здавна годуючим матерям рекомендували вживати цей продукт, адже він покращує лактацію.
Пергу приймають для зміцнення імунітету у дітей, але не слід перевищувати рекомендовані дози. Цей продукт має велику активність, тому приймати протягом року його не варто.

Схема для зміцнення імунітету


Для покращення імунітету достатньо проходити курси восени та навесні, коли спостерігається активація багатьох вірусів та люди страждають від застуди. Щоб зміцнити стійкість організму дорослого та дитини до різних захворювань, курс має складатися із вживання настойки воскової молі та перги почергово. Під час курсу можна ласувати й іншими продуктами, які виготовляють бджоли.
Дослідження довели, що така схема на багато ефективніша. Дорослим потрібно придбати 200 г екстракту воскової молі та стільки ж перги. Курс триватиме 4 місяці. Для дітей цих продуктів знадобиться менше і вираховується їх кількість відповідно до віку дитини та його ваги. Вас завжди проконсультують телефоном співробітники сімейної пасіки «Веселий Шершень», які не лише радять, а й на собі перевіряють дію кожного продукту.

Що варто пам’ятати


Кожен бджолиний продукт, як і інший лікарський засіб традиційної чи народної медицини, може спровокувати появу алергічних реакцій, особливо у дітей. Щоб цього не сталося, потрібно почати вводити малі дози. Якщо вони не спровокують негативних наслідків, то спокійно можна розпочинати профілактичний чи зміцнювальний курс.
як підвищити імунну систему дитини

Якщо є можливість придбати мед у стільниках – це особливий продукт. Його можна давати дітям жувати замість жувачки, яка зміцнюватиме та покращуватиме імунітет, а також не дасть розвиватися багатьом захворюванням.
Останнім часом багато недобросовісних пасічників продають замість меду підробку. Саме вона, частіше за все і викликає алергію. Якщо батьки вирішили підвищити імунітет використовуючи бджолині продукти, то вони повинні бути впевнені на всі 100% у їх якості.

Придбати курс підвищення імунітету в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797
banner


Мед – один з найулюбленіших продуктів малюків. Часто його дають дітям на ніч із теплим молоком. Такий напій не тільки покращує імунну систему дитини, але й допомагає маленькому бешкетникові гарно спати усю ніч. Зранку добре підійде медова водичка. Вона збагатить організм вітамінами, амінокислотами, корисними цукрами, ферментами та мінеральними речовинами, які важливі для здорового розвитку та росту дитини. Головне не перестаратися.
Апітерапевти рекомендують вживати для покращення роботи імунної системи квітковий пилок. Але з ним потрібно бути обережним. Для алергіків краще підійде перга. Це той самий пилок, але перероблений бджолами. Унікальним продуктом для дитини вважається також прополіс та екстракт воскової молі. Настоянку одного і другого продуктів дають навіть малюкам.
Усі бджолині продукти знають як підвищити імунну систему дитини. Разом зі здоровим способом життя вони допомагають збудувати стіну для усіх хвороб. Навіть, якщо захворюванню все ж вдалося пробитися через неї, воно буде дуже швидко ліквідоване.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив