Личинка воскової молі – єдине створіння, здатне перетравити віск. Завдяки особливому ферменту – церазі, вона перетравлює і засвоює абсолютно все, що може знайти у вулику. Пилок, віск, прополіс, маточне молочко, хітин лялечок, а також самі личинки бджіл – те, чим харчується личинка, за 30 днів свого перебування в вулику вона накопичує в собі масу корисних речовин.
придбати екстракт молі

Тому ще з 17 ст екстракт личинок воскової молі використовується для лікування найрізноманітніших хвороб. В нього входить все те, що встигла накопичити личинка. Також вона містить церазу, яка здатна знешкодити велику кількість різноманітних хвороботворних мікробів.
Його широко використовують як імунозміцнюючий засіб, а також, він слугує природним замінником анаболіків. Настоянка дуже ефективна для лікування хвороб дихальних шляхів і навіть туберкульозу. Екстракт воскової молі отримують шляхом настоювання личинок, які ще не стали лялечками, у спирті. Лікувальний засіб на сімейній пасіці «Веселий шершень» виготовляється самостійно під особливим контролем. Для приготування настоянки використовують личинки воскової молі, які виросли на вживанні меду, воску і пергою з власної пасіки. Купити екстракт воскової молі в Україні можна в спеціальніх 100 грамових ємностях.

Купити екстракт личинок воскової молі можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


До складу настоянки входить велика кількість вітамінів, мікроелементів, ферментів і амінокислот. При вживанні обмінні процеси на клітинному рівні покращуються, імунітет підвищується. При систематичному прийманні значно підвищується розумова діяльність, фізична працездатність, спостерігається краща стійкість до стресів, а також покращується стан судин. Значно покращується стан серцевих м’язів, поліпшується метаболізм тканин мозку, а також нормалізується формула крові.

Лікувальні властивості засобу


Поєднання в препараті різноманітних корисних елементів допомагає вилікувати багато тяжких хвороб. Так, наприклад, цераза здатна розчиняти хвороботворні мікроорганізми. Тому настоянку з личинок широко застосовують для зміцнення імунітету, боротьби з туберкульозом, різноманітними інфекційними хворобами, а також тяжкими та хронічними захворюваннями.
Лікувальні властивості екстракта личинок великої воскової молі:
 • Ефективний засіб для запобігання швидкому старінню. Різноманітні досліди показали, що екстракт позитивно впливає стан волосся та шкіри, уповільнюється процес їх старіння, покращує серцево-судинну систему людини, запобігає виникненню інфаркту, інсульту, варикозного розширення вен та інших хвороб, які розвиваються з віком.
 • Допомагає вирішити жіночі і чоловічі проблеми. Після приймання лікувального засобу сперматозоїди стають активнішими, а яйцеклітина краще виходить з яєчників. Відмічається покращення при аденомі простати.
 • Використовується для лікування і профілактики туберкульозу. Навіть при запущених формах відзначається покращення.
 • Також, було відкрито його позитивний ефект для післяопераційних хворих, засіб гарно розсмоктує шрами і рубці.
 • Бронхіт і астма теж не встоять і здадуть свої позиції, адже препарат покращує дренажні властивості бронхів.
 • Позитивно впливає на роботу нервової системи. Знімає негативний вплив стресів і втоми.
 • Лікувальна дія на ЖКТ.

замовити воскову міль

Спеціалісти рекомендують використовувати засіб в період, коли велика вірогідність того, що можна захворіти. Адже препарат запускає захисні функції організму. Тому, рекомендується вживання настоянки під час епідемії грипу.
Засіб використовують для нормалізації цукру в крові при цукровому діабеті. У дітей препарат збиває температуру, покращує стан крові, лікує кашель. Настоянка на личинках воскової молі здатна допомогти при гінекологічних хворобах, шкірних, захворюваннях печінки і підшлункової залози.

Спорт і екстракт личинок


У спорті засіб зарекомендував себе як такий, що підвищує витривалість, допомагає швидше наростити м'язи, покращує вироблення гемоглобіну і засвоєння кальцію. З легкістю замінить дію анаболіків, не впливаючи на здоров’я.

При туберкульозі


Туберкульоз наразі дуже поширена і серйозна проблема, яка забрала вже багато життів. Лікування цього недуга дуже тривале і специфічне. Але екстракту личинок воскової молі вдалося досягти значних успіхів у цій нелегкій справі. Фермент цераза, який допомагає личинкам перетравити віск, здатен розщепити мембрану палички Коха і успішно знищити її. Окрім цього, препарат має гарне регенеративну дію. Лікарський засіб лікує багато форм туберкульозу і не дає йому поширитися в інші органи.

Онкологічні захворювання


100% ефективного засобу від онкології не винайдено. Але комплексне лікування здатне подолати недуг. Приймаючи екстракт личинок воскової молі можна значно зменшити больовий синдром і підсилити дію медпрепаратів. Обмінні процеси покращуються, регенеративні функції більшості органів запускаються, запальні процеси пригнічуються.

Протипокази


Як кожний лікарський засіб, екстракт личинок воскової молі має певні протипоказання. В першу чергу ні в якому разі не слід застосовувати людям з індивідуальною непереносимістю. Якщо спостерігається алергія на будь-який продукт бджільництва, то слід, для початку, з великою засторогою і в мізерній кількості ввести препарат в організм. Поспостерігавши за реакцією можна буде впевнитись про можливість його використання.
купити екстракт восковї молі

Перед першим застосуванням слід обов'язково проконсультуватися в лікаря. Спиртові екстракти не використовують для лікування дітей, хворих на гепатит, панкреатит і виразкову хворобу в стадії загострення.

Придбати екстракт личинок воскової молі в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797
banner


Не використовують препарат і в період вагітності і лактаційному періоді.
Уважно потрібно вивчити дозування препарату. Дотримуючись якого, можна досягнути ефекту і не нашкодити своєму здоров'ю.
Ціна за спиртовий екстракт личинок воскової молі в Україні, в порівнянні з його ефективністю, мізерно низька. Промислового виготовлення екстракту не існує на території країни, виготовленням займаються переважно приватні пасічники.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Комментарии 3
ShawnGlymn
ShawnGlymn от 22 марта 2019 23:39
With its shimmering beaches, lush tropical landscapes and charming villages full of whitewashed churches and red-roofed houses, it has inspired many who flock to its sandy shores. You can find new blog sites showing up each day, and if you are not putting up over a constant time frame, your potential customers may begin seeking somebody who does. There are several natural supplements that are thought to be of benefit to people who suffer from depressive disorders. There are a couple of schools of thought on exposure to the sun's rays though as well, which you may have been exposed to, which actually might cause confusion. Once this is done, it will be much easier as there will be a lot of factors that will have to be considered. While men are comfortable with the status quo, a lot of women need to have some sort of action or drama in their lives.| In the same way as school songs and slogans, popular cheers, books, and even songs can be looked to for inspiration. Timothy Wright of King Edward VI Five Ways School in Birmingham, West Midlands. Peter Wright of The Sixth Form College Farnborough in Hampshire, South East. Matthew Parry of The Commonweal School and Sixth Form in Swindon, South West. Mike Harris of Rainham Mark Grammar School in Medway, South East. Robert Stevens of Westcliff High School for Boys in Southend-on-Sea, East of England. Rhodri Watkins of Trinity School in West Berkshire, South East. Spencer Lawrence of Toot Hill College in Nottinghamshire, East Midlands. Tim Stanforth of Northampton School for Boys in Northamptonshire, East Midlands. Raymond O’Neill of Isleworth & Syon School in Hounslow, London. If the graduate has a special accomplishment, such as sports, academics, or a school club, that fact can also provide inspiration. Nigel Prenter of Stroud High School in Gloucestershire, South West. Paul Townson of Nelson and Colne College in Lancashire, North West. Samantha Desmond of Richard Huish College in Somerset, South West. Nominated by Michael Mortimer studying Mathematics and Philosophy at The Queen's College.

Visit site: http://v.ht/yKLc

http://v.ht/pj1I
http://v.ht/xDab
http://v.ht/fUL0
http://v.ht/RmvB
http://v.ht/CDcy
ShawnGlymn
ShawnGlymn от 23 марта 2019 10:29
The insurance must cover the costs that arise from accidents that damage your property or a neighbors property during the construction. But you must feel them in such a way that they are conveyed to the audience. The hair salon experts know the latest way of making various beauty treatments in an easy and speedy way. While Aristotle theoretically asserts that Marlowe is no less a poet for basing his play in history, the way he goes about telling the Faust legend does not meet Aristotle’s dramatic standards. While the children are watching, set up the dramatic play area including rows of seats for passengers. However, Dr. Faustus would certainly lose nothing of its organic unity should any given instance of Faustus’ shenanigans in the middle of the play be omitted. ’s ten-acre organic plantation, exactly where crops are cultivated as they are actually for hundreds of years. According to Aristotle, “a thing whose presence or absence makes no visible difference, is not an organic part of the whole” (16). Essentially, everything that appears in a play must be particularly significant.

Visit site: http://v.ht/yKLc

http://v.ht/pj1I
http://v.ht/xDab
http://v.ht/fUL0
http://v.ht/RmvB
http://v.ht/CDcy
ShawnGlymn
ShawnGlymn от 24 марта 2019 02:15
For this as well you will have to listen to the song again and again. When we have to acquire these antibiotics the medical professional recommended, the income reserve will preserve us from dipping further into our credit rating. Joining a professional institute will be smartest option to learn guitar. Watching someone else’s success might leave you feeling excited for a few minutes, but taking action and applying a new idea to your life will inspire you more than anything someone else could say. Short nails are also easier to maintain and easier to integrate into the rest of your life. These rise exponentially when you are applying to graduate programs. When you are in business every person you hire gets paid before you do and it may take years, even decades before you see a payoff. The increasing popularity of video games is inspiring lots of software developing companies to foray in this business and they are looking for skilled workforce all the time.

Visit site: http://v.ht/yKLc

http://v.ht/pj1I
http://v.ht/xDab
http://v.ht/fUL0
http://v.ht/RmvB
http://v.ht/CDcy
Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Яндекс.Метрика