Як підвищити імунітет продуктами бджільництва


Як тільки людство дізналося про існування імунітету, воно постійно намагається щось вигадати для того, щоб його зміцнити. Здавна помітили, що пасічники та ті, хто вживає бджолині продукти регулярно і хворіють рідше. В чому ж секрет і як зміцнити імунітет продуктами бджільництва?
воскова міль

Виявилося, що мед та інші продукти, які збирають на пасіках, мають унікальний склад, багатий на корисні речовини і здатний позитивно впливати на людське здоров'я.

Легше попередити, ніж вилікувати


Людина, яка веде здоровий образ життя, поважає спорт та вживає препарати для покращення імунітету живе довше, а життя її якісніше, ніж у інших. Що ж робити, коли на якісні аптечні ліки не вистачає коштів? Варто згадати про те, що природа вже про все подбала. Вона допоможе завжди залишатися у тонусі, хворіти менше і не травити організм неякісними дешевими вітамінами та імуностимуляторами.

Купити продукти бджільництва можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Дехто прислухається до реклам у телевізорі, інші вичитують назви препаратів у журналах, але більшість уже знає, що продукти, які виготовляють бджоли – най кращий для цих цілей засіб. Більшість із них легко можна придбати у пасічників, варто лише пам’ятати про корисливих продавців, які здатні продати будь-який фальсифікат. Щоб не потрапити у таку ситуацію, краще звернутися до перевірених бджолярів. Завжди якісний та свіжий продукт можна придбати на сімейній пасіці «Веселий Шершень».
Дехто, окрім меду, інших продуктів просто не знає, а їх є достатньо:
 • Бджолина перга;
 • Бджолиний підмор;
 • Воскова міль;
 • Маточне молочко;
 • Трутневий гомогенат.

соти з медом для здоров'я

У кожного з цих продуктів неймовірні корисні властивості. Багаторічні дослідження показують, що ці продукти показали себе з гарної сторони, коли його приймають для підвищення імунітету дорослим і дитині, а також для швидшого зростання кісток при переломах, як відновлювальний засіб після перенесених хвороб, а також помічник при фізичних та розумових навантажень.

Воскова міль


Цей метелик неймовірно шкідливий для бджолиної сім’ї, але виявилася дивна річ, виділяють вони таку речовину, яка здатна розщепити віск. Настоянка воскової молі – природний анаболік та імуномодулятор. Вживаючи настоянку, людина покращує стійкість організму до різноманітних захворювань, а м’язові клітини відновлюються значно швидше.
Застосування екстракту воскової молі:
 1. Використовують цей бджолиний продукт для лікування у дітей кашлю, хронічних та гострих легеневих захворювань. Препарат бореться з анемією та покращує імунітет. У дітей він лише формується, тому настойку рекомендують вживати у періоди, коли лютують епідемії;
 2. При бронхіті та астмі як у дорослих, так і дітей;
 3. Здатен покращити пам’ять та запам’ятовування інформації, буде корисний дітям, які відвідують школу та лише пізнають щось нове;
 4. Фізична витривалість зростає, тому корисний продукт спортсменам та людям, які працюють фізично;
 5. Особам із серцево-судинними захворюваннями;
 6. Усім, хто страждає від захворювань ШКТ;
 7. Людям з порушеним метаболізмом.

Бджолина перга


Цей продукт не що інше, як пилок, який пройшов процес ферментативного бродіння. Його ще називають «бджолиним хлібом», цей продукт допомагає личинкам значно збільшити свою масу. Виявилося, що в цьому продукті є всі необхідні вітаміни та мікроелементи, які потрібні людині для життя. Вона повністю засвоюється організмом, а для її перероблення не потрібно додаткових калорій. Це своєрідний природний енергетик. Також вона допомагає у нарощуванні м’язів. Тож як підвищити імунітет продуктами бджільництва питають лише ті, хто не вживав бджолині дарунки.
перга та пилок

Користь перги для людського організму:
 • Допомагає знизити рівень цукру в крові;
 • Допомагає подолати анемію;
 • Покращує діяльність мозку;
 • Покращує апетит;
 • Бореться з токсикозом у жінок при надії;
 • Покращує витривалість організму при фізичних навантаженнях;
 • Заспокоює нерви та покращує настрій.

Прополіс


Цей бджолиний продукт здатен вбивати мікроби та бактерії. Тому так проста звичка пожувати його декілька хвилин після їди, допоможе забути про більшість простудних захворювань. Головне, щоб продукт був чистим та якісним, його можна придбати на перевіреній пасіці.

Допомога імунітету


Апітерапевти рекомендують «імунні коктейлі», коли люди вживають декілька бджолиних продуктів одночасно. Тож як підняти імунітет дорослим без допомоги аптечних ліків? Дуже просто, потрібно замовити необхідні продукти бджіл та пройти курс лікування та профілактики.
Такий спосіб заключається в тому, що людина замість звичної формули: місяць вживати – місяць відпочивають, один препарат змінює іншим, і так доти, допоки не пройде повний курс. Все потрібне можна замовити телефоном і не бігати містом у пошуках потрібного.
настій підмору

Варто пам’ятати про можливість виникнення алергічних реакцій, тому не варто починати з повної дози препарат, який містить бджолині продукти.
Способи зміцнення імунітету бджолиними продуктами:
 1. Інгаляція;
 2. Внутрішньо – оливкова олія з медом;
 3. У бані для зовнішнього застосування;
 4. Внутрішньо від застуди з соком лимону та калиною;
 5. Імунна суміш (сік алое – 100 мл, розтоплений на водяній бані мед – 200 г, Кагор 300 мл та прополіс розміром із головку сірника). Все ретельно перемішують і вживають за 30 хв до їди.

Чи варто давати дітям


Безперечно, бджолині продукти варто давати дітям. Головне – пересвідчитися у якості продукту. Тож як покращити імунітет дорослим і дітям, щоб не завдати шкоди? Адже будь-яке захворювання тісно пов’язане з імунітетом. Якщо імунітет слабкий – людина часто хворіє. Але, якщо людина часто хворіє, то її імунітет дуже слабкий і не встигає відновитися. Наприклад, діти, які ходять в садочок. Вони часто хворіють і не встигають відновитися.

Придбати продукти бджільництва в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797
banner


За допомогою бджолиних продуктів цю проблему можна вирішити. Бджолині продукти неймовірні корисні для дитини:
 • Містять велику кількість амінокислот;
 • Збагачують організм вітамінами;
 • Активізують природні функції організму.

Тож, регулярно вживаючи бджолині продукти, організм постійно отримуватиме все необхідне для якісного та здорового життя.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины