Чи безпечне лікування укусами бджіл


Мало кому приємно, щоб його кусали. Але саме укуси бджіл використовують у лікувальних цілях. При цьому комаха випускає свою отруту, тому таке лікування слід проводити після обстеження лікаря. Чи безпечне лікування укусами бджіл, які його особливості і максимально допустимі дози?
лікування варикозу укусами бджіл

Склад бджолиної отрути


Все, що виробляють бджоли, успішно використовують для лікування людей. Навіть діти змалку знають про користь меду під час застуди. Але коли людину випадково кусають бджоли, то можна побачити різну реакцію організму. У одних практично не залишається сліду вже через декілька годин, а в інших місце укусу червоніє, зудить і набрякає. Чи не стане фатальним лікування укусами, якщо для цього буде використана не одна бджола?
Бджолина отрута містить досить велику кількість токсинів. При укусі комаха запускає своє жало у шкіру, а разом із ним у організм потрапляє і отрута. Людям, які мають алергічну реакцію на укуси бджіл або на їхні продукти, потрібно негайно звернутися до лікаря і отримати допомогу у вигляді антигістамінних засобів.

Купити мед різних сортів можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Склад:
 • У отруті міститься досить велика кількість гістаміну. Він здатен знизити тиск, розширити судини та навіть викликати набряк;
 • Мелітин здатен викликати запальні процеси, при потраплянні великої кількості речовини в організм. Він знищує еритроцити, що може спричинити розвиток гемолітичної анемії;
 • МСД-пептид – токсин, який покращує проникність капілярів, викликає місцеву реакцію та набряк при укусі;
 • Апамін здатен підвищити проникність гематоенцефалічного бар’єра;
 • Також отрута містить велику кількість мікроелементів: фосфор, мідь, кальцій, магній та багато інших.

чи безпечне лікування укусами бджіл

У малих кількостях і для людей, які не мають алергії, ці речовини здатні вилікувати ряд хвороб.

Терапія бджолами


Лікування бджолиними продуктами – це окремий напрям нетрадиційної терапії. Апітерапія – це напрям, в якому для лікування різних хвороб та для зміцнення організму використовують усе те, що виробляють бджоли.
Бджолина терапія укусами засновується на тому, що на тілі людини є точки, кожна з яких відповідає за певний орган чи систему. Бджолу пінцетом розміщують на точці акупунктури і трохи її придушують. У цих місцях знаходяться нервові закінчення, по яких токсини і поширюють свої властивості на організм.
Ефективне лікування отрутою:
 1. Болі у спині, остеохондроз та радикуліт. Складові бджолиної отрути зміцнюють і відновлюють кісткову систему;
 2. Депресивні неврози, депресії та розлади сну. Усі продукти, які виробляють бджоли, вважаються седативними засобами, вони позитивно впливають та покращують стан нервової системи людини;
 3. Захворювання серця та судин. Терапію бджолами інколи призначають для боротьби з гіпертонією, при цьому також нормалізується робота серця;
 4. Неврологічні порушення;
 5. Для покращення імунітету і активації захисних функцій організму;
 6. Для зниження ваги людям, які страждають від ожиріння або хочуть скинути зайві кілограми;
 7. Подагра;
 8. Розсіяний склероз.

Лікування укусами бджіл - чи це безпечно?

Це лише невелика частина того, що здатна подолати апітерапія, використовуючи бджолину отруту.

Лікування варикозу


Від варикозної хвороби страждають як жінки, так і чоловіки. Звичне лікування зазвичай не приносить потрібного ефекту і згодом людина потребує оперативного втручання.
Лікування варикозу укусами бджіл це не новий метод. Ним користувалися давно, але для цього потрібні певні умови, в тому числі наявність здорових і живих бджіл. Їхні укуси позитивно впливають на вражені судини. Результати такого лікування спостерігаються практично через декілька тижнів.

Придбати мед різних сортів в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797
banner


Лікування потрібно проводити під наглядом спеціаліста, у відповідних умовах, а також після повного обстеження організму. Обов’язково потрібно виключити усі ризики, такі як алергія, вагітність та наявність серйозних захворювань, при яких отрута бджіл категорично протипоказана. Тоді, крім неприємних відчуттів при укусі, для людини таке лікування принесе лише користь та довгоочікуване полегшення.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Комментарии 3
Filomena
Filomena от 11 января 2022 10:00
I happen to be commenting to let you understand what a
helpful encounter my friend's child experienced going through the blog.
She realized such a lot of details, not to mention how it is
like to possess a very effective helping nature to make many people very easily grasp chosen tortuous subject areas.
You really exceeded our expectations. Thanks for churning
out these good, trustworthy, educational and cool guidance on the topic to Evelyn.

Feel free to visit my webpage: Hemp Leaf CBD Reviews
Гость Valentin
Гость Valentin от 19 января 2022 13:13
Merely wanna say that this is very helpful, Thanks for taking your time to write this.


My web page - Luminated Fresh Anti Aging Cream
Princess
Princess от 26 июля 2022 10:11
That is really attention-grabbing, You're a very professional blogger.
I've joined your rss feed and sit up for searching for extra of your fantastic post.

Additionally, I've shared your site in my social networks!


my homepage; Arctos Portable AC Website
Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины