Корисні властивості арахісу з медом для чоловіківАрахіс це культура, яка відноситься до сімейства бобових. Він являє собою невисоку трав'янисту рослину, але, як відомо, росте під землею, через що отримав назву земляного горіха. Його користь неоціненна, причому стало відомо це ще сотні років тому. Однак обговорюючи корисні властивості арахісу з медом для чоловіків варто відразу згадати про те, що він є доступним, натуральним і максимально дієвим природним афродизіаком, який робить позитивний вплив на потенцію.

Користь і шкода арахісу з медом для чоловіків


Правда є деякі нюанси в його вживання, адже це досить калорійний продукт, який потрібно вживати в чітко обмежених дозах, більш того, він вимагає правильного зберігання, а в комбінації з продуктами бджільництва людина отримує максимальну користь. Саме про це і варто поговорити.

Чому арахіс з медом корисний для чоловіків?Основною причиною для того, щоб завести в своєму будинку баночку арахісу з медом для чоловіка є те, що сьогодні людству доводиться виживати в умовах занадто забрудненої екології, постійного стресу, нестачі часу і перекусів на ходу. Все це так чи інакше призводить до того, що статева близькість трапляється рідше, і навіть якщо бажання з'являється, не завжди виходить його реалізувати, тому що потенція від цього всього істотно страждає. На щастя, панікувати не варто, адже достатньо всього лише вивчити інформацію про те, наскільки корисний арахіс з медом для чоловіків.

В першу чергу необхідно сказати про те, що арахіс є незаперечним джерелом білка, він потрібен як спортсменам, які витрачають білок з небувалою швидкістю через підвищених фізичних навантажень, так і звичайним людям, які хочуть наростити м'язову масу. Для довідки, м'язова маса нікому ще не пошкодила, з віком її наростити досить складно, і тільки вживанням горіхів тут, звичайно, не обійтися, хоча користь арахісу з медом для організму чоловіка, безсумнівно, вже дуже доведена.

Окрема користь арахісу в суміші з медом для представників сильної половини людства полягає в тому, що вони стимулюють вироблення метіоніну. Тут мова йде про амінокислоту, яка бере участь у виробленні адреналіну, і корисна тим, що сприяє відновленню печінкової функції – печінка виконує дуже важливу роль в житті людини, тому ігнорувати цей факт не варто.

Однак і це ще не все, адже для потенції корисно ще й те, що до складу арахісу входить цинк, які дуже часто використовуються в лікуванні запалення передміхурової залози. Підсилює його дії поліфенольні сполуки, які роблять позитивний вплив на стан крові, покращує ерекцію і нормалізують статеве життя.Чим корисний конкретно для потенції?Говорячи про те, чим корисний арахіс для потенції, необхідно зробити акцент на тому, що в першу чергу він впливає на якість крові і стан судин, тобто ті компоненти, які забезпечують нормальну потенцію. Крім цього він підвищує стресостійкість організму, що призводить в стан норми лібідо – сексуальне бажання. І мед в цьому випадку тільки підсилює функції земляного горіха.

Склад меду з арахісом дозволяє даному продукту збільшувати кількість тестостерону, стимулювати вироблення селену і цинку, а також покращувати якість насінної рідини, що підвищує можливість нормального зачаття. При цьому окрема увага приділяється наявності в складі даного продукту пуринових підстав, який роблять благотворний вплив на м'язову тканину статевого члена, а також зміцнюють зв'язки в області паху. Все це дозволяє нормалізувати лібідо, посилити ерекцію, а також якісно підвищити тривалість статевого акту.

Природно, для зачаття даний продукт також дуже корисний, тому що при тривалому вживанні земляний горіх в комплексі з медом дозволяє очистити судини від холестерину, розширити їх, що нормалізує склад чоловічого насіння, а також збільшує тривалість оргазму.

Шкода і протипоказання – є чи ні?При цьому потрібно сказати, що існує користь і шкода для організму арахісу, скільки потрібно з'їсти даного продукту дуже важливо знати. Сказати про те, що арахіс не є алергенним компонентом не можна, тому в першу чергу шкоду мед з даним продуктом принесе людям, які страждають від частих алергій. Конкретним протипоказанням до застосування даного продукту є алергія на будь – який з його компонентів-арахіс або мед, але якщо людина в цілому алергік, то він може спробувати в невеликій дозі почати приймати суміш, а якщо організм не чинити опір цьому, значить все в порядку.

Абсолютні протипоказання:

 • варикоз, розширення вен;
 • артроз-шкода арахісу з медом для чоловіків може проявитися при артрозі, тому що тут негативний вплив робить високий вміст білка;
 • панкреатит-мед з арахісом є досить калорійним продуктом, який занадто навантажує підшлункову залозу, тому при проблемах з останньою вживання даного продукту протипоказано;
 • гепатит.
В якій кількості можна вживати?У випадку з вживанням будь-яких ліків необхідна чітка дозування, тому що, як свідчить народна мудрість, навіть «молодильні яблука» потрібно вживати максимально дозовано. Зловживання може привести до серйозних проблем зі здоров'ям, якщо говорити конкретно про арахісовий мед, то як вже було сказано вище, це дуже калорійний продукт. Потрібно вписувати його в свій денний раціон калорій, і розуміти, що якщо вживається він, то калорійність необхідно враховувати.

Важливо знати, скільки можна їсти в день арахісових зерен-норма становить близько 30 грам (25 горішком – не більше). Рекомендується включити даний продукт в раціон в першу половину дня, щоб він точно встигав перетравлюватися за день. Не рекомендується вживати одночасно мед з горіхами і рибу або яйця, тому що організм буде перевантажений великою кількістю білка.


Придбати арахіс з медом можна за телефонами нижче:
[праворуч] [Розмір = 5][колір= # FF0000] + 380984298830
+380955638797[/right]

Як висновок можна сказати, що дуже важливо купувати якісний продукт. Тут необхідно вибрати дійсно відповідального постачальника даної продукції, який зможе гарантувати, що мед з горіхами дійсно корисний. І таким постачальником є сімейна Пасіка»веселий шершень". Як бонус, якщо можна так сказати, виробник пропонує своїм покупцям ще й дуже привабливі ціни на продукцію.

З повагою, сімейна пасіка "Веселий шершень"! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины