Кращі очні краплі від запалення очей
Очі людини не просто є дзеркалом його душі, а ще й вважаються найбільш чутливими до подразників органом організму, саме тому до їх лікування рекомендується підходити максимально відповідально і акуратно. Знайти хороші очні краплі від запалення очей сьогодні досить складно, адже, незважаючи на те, що в аптеці представлений досить широкий асортимент подібних лікарських засобів, їх застосування часто супроводжується розвитком величезної кількості побічних ефектів, які іноді тільки посилюють вже існуючі проблеми. Однак вихід все-таки існує-з метою лікування запалення, почервоніння і просто втоми очей можна використовувати краплі, основним активним інгредієнтом яких є мед.

купить глазные капли при слезотечении глаз в Украине


Користь продуктів бджільництваКористь продуктів бджільництва розкрив ще Авіценна, який, до речі кажучи, за допомогою меду зміг лікувати запалення і інфекції очей. З часу життя цієї людини пройшла величезна кількість часу, і користь даного продукту змогли підтвердити десятки вчених, так що сьогодні точно відомо, що медові очні краплі – вітаміни для очей, і від застосування людина може отримати виключно користь.

До складу продуктів бджільництва може входити кілька сотень корисних мікроелементів, які надають на організм хворого виключно позитивний вплив. Вони мають дуже багатий склад (вітаміни, мікроелементи, амінокислоти), за рахунок якого вони здатні стимулювати процес відновлення тканин і місцевий імунітет, тому ліки, приготовані на їх основі, приносять людині тільки користь.

Купити медові очні краплі можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Більш того, основною перевагою подібних ліків, можна вважати те, що вони не викликають звикання, отже, застосовувати їх можна стільки, скільки необхідно для остаточного лікування, а придбати очні краплі для зволоження очей, приготовані на основі продуктів бджільництва, відносно легко, адже їх виробництвом займаються звичайні пасічники.

Навіщо потрібні очні краплі сьогодні?Проблеми із зором сьогодні турбують практично кожну другу людину на планеті, адже саме очам дістаються всі недоліки від сучасних «радощів життя». Найбільш негативний вплив на них надають комп'ютери (згідно зі статистикою, саме власники комп'ютерних пристроїв найчастіше замислюються над тим, які очні краплі краще використовувати від почервоніння очей), але крім цього почервоніння і запалення очей може викликати підвищений внутрішньоочний тиск (глаукома), помутніння кришталика в оці (катаракта), алергічні реакції, а птоз верхньої повіки (провисання шкіри).

В аптеках можна знайти незліченну кількість лікарських засобів, які допомагають зняти втому і почервоніння очей, причому рекламні ролики особливо рекламують краплі типу «штучні сльози», які зволожують рогову оболонку, але ці ліки аж ніяк не нешкідливі, адже занадто часте використання даних лікарських засобів може привести до серйозних збоїв в роботі слізних залоз. Постійне зволоження слизової оболонки призводить до того, що слізні залози перестають виробляти сльози, однак при застосуванні медових крапель такий побічний ефект не виникає, так що краще вибирати все-таки їх. Вони не просто знімають почервоніння і покращують зір, а також захищають слизову оболонку від всіляких інфекцій, і це при тому, що їх ціна залишається надзвичайно демократичною.

Що входить до складу ліків?Головною перевагою цих ліків є те, що очні краплі від болю в очах мають повністю натуральний склад, який складається з двох продуктів бджільництва (меду, прополісу), евкаліпта і розчинника (дистильованої води). Мед є основним інгредієнтом даного лікарського засобу, тому що саме він здатний активізувати процес регенерації (відновлення) слизової оболонки, покращувати функції зорового аналізатора (сповільнювати процес помутніння очного кришталика при розвитку катаракти або сприяти нормалізації внутрішньоочного тиску) і стимулювати місцевий імунітет.

купить глазные капли от рези в глазах


Більш того, мед нормалізує роботу слізних залоз, в результаті чого слизова оболонка очного яблука завжди залишається зволоженою, що запобігає розвитку синдрому сухого ока (на тлі якого виникає почервонінням і роздратування рогівки). Варто особливу увагу приділити тому, що для приготування ліків виробник використовує акацієвий (гіпоалергенний) мед, тому краплі з обережністю можна застосовувати навіть алергікам.

Витяжка прополісу (зроблена на водній основі) і евкаліпт виконують функції додаткових компонентів, які надають виражений фунгіцидний ефект, бактеріостатичний і дезодоруючий ефект. Крім цього вони швидко купируют основні симптоми запалення слизової-знімають почервоніння, свербіж і дозволяють зменшити сльозоточивість (з цієї причини можна використовувати медові очні краплі від сльозоточивості очей на вулиці).

Виробник випускає краплі в п'яти різних концентраціях:

 • 1:9%;
 • 2:8%;
 • 3:7%;
 • 4:6%;
 • 5:5%.Замовити медові краплі для очей можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797Дуже важливо приділяти увагу тому, що спочатку необхідно закопувати в очі краплі з мінімальною концентрацією активного компонента (для зручності їх прийнято називати «одиничкою»), а згодом поступово її збільшувати. В цьому випадку слизова оболонка очей потроху звикає до складу ліків, що зводить ризик розвитку роздратування при застосуванні ліків до мінімуму.

Особливості та показання до застосуванняМожна не тільки застосовувати медові очні краплі від напруги очей, хоча з цією проблемою дані ліки справляється відносно легко, а ще й лікувати з їх допомогою такі захворювання:
 • катаракта (помутніння кришталика) – краплі протягом місяця закопують в обидва ока - по 2 К. два рази на день (ліки дозволяє значно уповільнити прогресування хвороби, але повністю вилікувати його можна виключно хірург, інших способів в медицині поки немає);
 • підвищений внутрішньоочний тиск-курс лікування триває 30 днів, протягом яких краплі для очей від тиску очного потрібно застосовувати двічі на день (мед дозволяє нормалізувати ВГД, але періодично лікування потрібно повторювати, тому що дана проблема може повертатися знову);
 • кон'юнктивіт – запалення слизової оболонки) - лікування триває 14 днів, протягом яких ліки допомагають купірувати основні ознаки захворювання (свербіж, печіння і почервоніння слизової) і усунути його причину;
 • втома очей-краплі закопують два рази в день по 1-2 к. в кожне око, при цьому курс повинен тривати два тижні;
 • виразки травматичні ураження слизової оболонки-активні складові лікарського засобу активізують процес відновлення слизової оболонки і сприяють її більш швидкій регенерації;
 • профілактика очних захворювань і поліпшення зору (мед, прополіс і евкаліпт не просто лікують вже наявні захворювання, а й перетворюють розвиток нових, тому можна використовувати медові краплі для зміцнення судин очей і профілактиці розвитку проблем із зором).


какие глазные капли лучше от покраснения глаз


Виробник просить звертати особливу увагу на той факт, що перед використанням тару з ліками необхідно ретельно струсити, тому що до складу крапель не додають ніякі хімічні стабілізатори і в розчині може з'являтися невеликий осад. Натуральний склад ліків знижує ризик розвитку побічних ефектів до можливого мінімуму і робить процес лікування максимально безпечним, але варто пам'ятати, що їх з обережністю рекомендують використовувати людям з ознаками алергії на продукти бджільництва або евкаліпт. У таких ситуаціях варто перед тим, як купити очні краплі від почервоніння очей і почати їх застосування, потрібно проконсультуватися зі своїм алергологом або апітерапевтом.

Де купити?Дані про те, де можна купити очні краплі від різі в очах і почервоніння, приготовані на меду, надзвичайно важливі, хоча деякі покупці вважають їх незначними. Справа в тому, що виробництвом даних лікарських засобів займаються пасічники, тобто ті люди, які видобувають на своїх пасіках продукти, необхідні для їх виготовлення. Єдиного процесу стандартизації лікарських засобів, приготованих на пасіці, на сьогоднішній день немає, тому покупцеві доводиться сподіватися на відповідальність виробника.

Деякі пасічники не дотримуються температурні умови приготування цих ліків (ні мед, ні прополіс не можна перегрівати, адже в цьому випадку вони втрачають частину своїх властивостей), що робить його неефективним, а деякі в процесі виготовлення використовують неякісну сировину, з цієї причини рекомендується робити покупки у виробників з бездоганною репутацією.

Можна купити очні краплі при сльозотечі очей в Україні на пасіці "Веселий Шершень", яка збирає навколо себе виключно позитивні відгуки вдячних клієнтів. Фахівці, які займаються приготуванням лікарських засобів, дуже відповідально підходять до процесу і використовують тільки якісну сировину, тому краплі, куплені тут, не тільки вилікують вже існуючі захворювання, а ще й не принесуть людині ніякої шкоди. Один флакон цих ліків на пасіці "Веселий Шершень " коштує 20 гривень (10 грам), тому купить цей препарат (навіть в відразу декількох концентраціях) зможе кожен. Зберігати краплі дозволено місяць в холодному місці (найкраще, якщо це буде холодильник), в основному на один курс вистачає 1-3 флаконів ліки. Після закінчення встановленого терміну використання ліки необхідно викинути.

Для того щоб отримати найбільш виражений лікувальний ефект очні краплі від почервоніння очей рекомендується застосовувати в комплексі пероральним прийомом інших продуктів бджільництва – прополісу, наприклад, або маточного молочка. Очні захворювання зазвичай розвиваються через порушення роботи внутрішніх органів, тому в даному випадку комплексний підхід є найбільш оптимальним вибором.

З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner


Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины