Лікувальні властивості підмору бджіл для людини


Бджолиний підмор - це природна речовина, яка складається з тілець бджіл, що загинули природним шляхом. Також можна зустріти назву - бджолиний осип. У ньому містяться усі корисні і поживні компоненти тіла бджоли. Слід зазначити, що корисні властивості у такому стані не втрачаються, а навпаки, відкриваються нові можливості для їх використання.
що лікує підмор

Тому цей продукт у нетрадиційній медицині є унікальним і має широкий спектр можливостей. Лікувальні властивості бджолиного підмору відомі з давніх давен.

Компоненти підмору


Осип бджіл апітерапевтами призначається як самостійний метод лікування, так і успішно поєднується із травами, оліями і іншими засобами народної медицини. Це дозволяє посилити ефект від застосування підмору і робить його зручнішим для використання.

Купити бджолиний підмор можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Якщо підмор якісний, то він обов’язково має бути сухим, не мати ознак жевріння тілець комах, повинен приємно пахнути. У підморі не повинно бути ніяких сторонніх домішок: сміття, пилу і плісняви. Корисні властивості підмору пов'язані з тим, що кожен окремий його компонент вже несе для організму велику цінність. Особливо важливими вважаються такі складові підмору :
 • Бджолина отрута. Один з найвідоміших біологічно активних компонентів, вживаних в апітерапії. Вона має протизапальну дію, а також покращує кровопостачання завдяки місцевому розігріваючому ефекту. Він міститься в осипі бджіл разом зі своєю протиотрутою - гепарином. За рахунок цього дія продукту на організм абсолютно неагресивна. Вона збалансованіша, ніж при застосуванні бджолиної отрути в чистому вигляді. Це дозволяє використати підмор в тих випадках, коли протипоказана активна апітерапія (наприклад, непереносимість укусів бджіл).
 • Зовнішній скелет бджоли – хітозан. Це лінійний полісахарид, який має потужну біологічну дію. Він бере участь в усіх процесах, що відбуваються в організмі. Навіть його невелика кількість, а екстракт бджолиного підмору містить його навіть більше, ніж досить, допомагає зняти напругу з нервової системи, поліпшити роботу серця, зняти больовий синдром в суглобах, очистити кишечник і запобігти розвитку захворювань ШКТ. Крім того, хітозан здатен допомагати у загоєнні ран та опіків. Тому мазь з підмору бджіл часто прописують при важких ранах. Цінним є і те, що рани гояться переважно без утворення колоїдних рубців.
 • Гепарин і меланін. Ці речовини є азотовмісними ферментами, які підкріплюють ефекти апітоксину і хітозану. Гепарин є природним антидотом бджолиної отрути, яка попереджає розвиток отруєння, а меланін зв'язує радіонукліди і всілякі токсичні речовини і виводить їх з організму.
 • Власне тіло бджоли. У нім містяться практично усі активні компоненти, які бджоли виробляють за життя (маткове молочко, прополіс, віск, жири, залишки пилку). У висушеному стані вони також зберігають свої корисні властивості. Бджолиний підмор, лікувальні властивості якого досягаються через те, що діють на організм комплексно. Він застосовується не лише для лікування, але й для профілактики.

лікувальні властивості бджолиного підмору

Область застосування


Варто знати, що підмор ефективний у лікуванні:
 1. різноманітних хвороб суглобів (при артритах та артрозах);
 2. інфаркту;
 3. інсульту і станів, які йому передують;
 4. отруєнь;
 5. міоми матки;
 6. простатиту і його ускладнень;
 7. хвороб репродуктивної системи як у чоловіків, так і жінок;
 8. відсутності лібідо;
 9. підвищеного артеріального тиску;
 10. варикозу, тромбофлебіту, ендартеріїту та інших захворювань кровоносних судин;
 11. онкологічних хвороб;
 12. псоріазу, нейродерміту та інших дерматологічних хвороб;
 13. бронхіту, туберкульозу та захворювань дихальних шляхів;
 14. ожиріння;
 15. хвороб зору та ротової порожнини.

При проблемах із суглобами, що лікує підмор, втирають готову настоянку бджолиного продукту або застосовують мазь з бджолиного підмору, яку готують простим змішуванням подрібнених бджолиних тілець (природно, заздалегідь висушених) і будь-якої олії. Таку суміш наносять на область хворого суглоба, замотують бинтом і залишають на ніч. Курс триває приблизно 30 днів, після чого рекомендується робити перерву, щоб дати організму можливість попрацювати самостійно. При необхідності курс слід повторити.
Щоб приготувати настоянку чи мазь із цього продукту, потрібно бути впевненим, що бджоли загинули природнім шляхом, а їхні тільця висушені правильно і зберігалися згідно усім вимогам. «Веселий Шершень» не один рік займається виготовленням якісного підмору, а тому у нас можна придбати лише свіжий, якісний та абсолютно безпечний продукт.

Властивості бджолиного продукту


Бджолиний підмор, властивості якого широко застосовуються апітерапевтами, ціниться і використовується у лікувальних цілях досить давно. Основні з них:
 • радіопротекторні;
 • гіпотензивні (він здатен знизити артеріальний тиск на 10-15 одиниць, тому спиртова настоянка з підмору бджіл показана до прийому людям з підвищеним артеріальним тиском);
 • антибактеріальні;
 • протизапальні;
 • анальгезуючі;
 • легкі седативні;
 • антиаритмічні (регулярне вживання допоможе вилікувати сердечну недостатність);
 • ензимні (сприяє розсмоктуванню рубців).

настоянка бджолиного підмору

Завдяки комплексному впливу і досягається значний ефект у лікуванні хвороб.

Приготування лікарського засобу


Приготувати спиртовий настій бджолиного підмору доволі просто, найголовніше – це знайти якісну сировину. Основа, або мертві бджоли, продаються вже в сушеному вигляді, і повністю готові до приготування ліків. Бджолярі сушать їх у спеціальних термокамерах, в яких підтримується правильна температура, при якій залишаються всі корисні речовини в бджолі.

Придбати бджолиний підмор в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797
banner


Далі все перетирається у порошок. Зрозуміти що саме в ньому є практично неможливо, тому, купуючи сировину у лікувальних цілях, потрібно бути впевненим у постачальнику. На сімейній пасіці «Веселий Шершень» завжди чиста і якісна сировина.
Для приготування настоянки не варто використовувати горілку, краще придбати для цих цілей медичний спирт. Рецепти з бджолиним підмором у кожного пасічника свої, але елементарних правил потрібні дотримуватися усі. Такі ліки потрібні у кожній аптечці, тим паче, що спиртова настоянка може зберігатися 2-3 роки без втрати властивостей.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины