Як вживати бджолиний підмор правильно?
Бджолиним підмором називають цінну лікарську сировину, яке складається з мертвих бджолиних тілець. Так, звучить це, м'яко кажучи, неапетитно, але, тим не менш, ці тільця володіють таким спектром фармакологічної активності, що вони можуть зрівнятися за ефективністю навіть з найсучаснішими аптечними препаратами.

употребление пчелиного подмора


Про те, що вживання бджолиного підмору приносить користь людському організму, люди дізналися давно, тільки раніше кошти, приготовані на його основі, вважалися чимось на зразок «шаманства» або «знахарства». Тільки недавно вчені з'ясували, що " чарівні (тут кожен сам вирішує які: шаманські або знахарські) властивості даного препарату обумовлені всього лише складом бджолиних тілець.

"Життя" після смертіЗвучить парадоксально, але це факт: бджоли здатні приносити людському організму користь навіть після своєї смерті. За все своє життя вони встигають накопичити в собі всі ті корисні речовини, які людина звикла використовувати в якості засобів народної медицини: пилок, віск, мед, пергу, якраз цим вчені і пояснюють те, чому застосування бджолиного підмору сьогодні вважають настільки ефективним. Головною цінністю цього засобу вважається те, що в його склад входить хітозан, меланін і бджолина отрута (після смерті жало бджоли, звичайно висихає, але в залозі, яка виробляла цю отруту, залишається його невелика кількість).

Хітозан в промислових умовах отримують з панцирів ракоподібних (а це дорогий процес), з тіла бджоли його добути досить просто, правда, не в самостійному вигляді, а у вигляді комплексу з азотовмісних пігментом – меланіном. Цей комплекс має виражені ранозагоювальні властивості (причому люди, які вживали підмор після хірургічних операцій, стверджують, що він не тільки загоює рани, а ще й перешкоджає їх рубцюванню) і радіопротекторними властивостями.

Придбати настоянку підмору в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці "Веселий Шершень" по телефону:
+380984298830
+380955638797


Крім цього, використання бджолиного підмору робить благотворний вплив на імунну систему, а це означає, що хітозан в комплексі з меланіном володіє ще імуномодулюючими і антибактеріальними властивостями. Доведеним фактом є також те, що хітозан проявляє антиоксидантні властивості, запобігаючи появі генних мутацій і пригнічуючи поділ атипових клітин (тобто він перешкоджає розвитку онкологічних захворювань), також він здатний інактивувати дію вільних радикалів і запобігати старінню організму.

Апітоксин (або як його називають Сучасні апітерапевти - апізан) проявляє ті властивості, які зазвичай надають малі дози будь-яких отрут, тобто він:

 • проявляє виражену знеболювальну дію;
 • покращує настрій і пам'ять;
 • нормалізує нервову систему (проявляє ефекти гангліоблокатора);
 • покращує роботу серцевого м'яза (тому прийом бджолиного підмору часто прописують для лікування важких форм серцевої недостатності);
 • володіє невеликим відхаркувальну дію;
 • нормалізує вироблення йодовмісних гормонів (токсичний зоб);
 • знижує набряк головного мозку (передінсультний стан);
 • здатний збільшувати об'єм циркулюючої крові;
 • за рахунок того, що він може незначно підвищувати вироблення кортизолу (гормон кори надниркових залоз), надає протишокову дію.


Крім того, бджолині тільця містять ще й гепарин (природний антидот апітоксину), так що використання підмору бджіл практично ніколи не викликає виникнення алергії. Сам по собі гепарин здатний покращувати стан судин головного мозку і зменшувати ознаки варикозного розширення вен.

как использовать подмор пчел


Як приймати?Інформацію про те, як вживати бджолиний підмор потрібно шукати в інструкції до даного препарату, причому саме наявність інструкції може свідчити про те, наскільки чесний той виробник, який його продає і, наскільки якісним може виявитися ліки. Є такі пасічники, які продають ліки на основі відвару бджіл прямо в пластмасових пляшках, без наклейок і який-небудь пропонованої інструкції. Таких виробників слід побоюватися, так як цілком ймовірно, що для приготування цих ліків вони використовують неякісну сировину.

Найкраще купувати ці ліки на сімейній пасіці «веселий Шершень», адже вони все продаються з інструкцією із застосування, де написано про те, як правильно пити бджолиний підмор. Причому в інструкції є інформація про курс і дозах прийому препарату, розписана під кожне конкретне захворювання окремо. Але слід пам'ятати що, цей "документ" підходить до ліків, придбаних саме на нашій пасіці, так як він розроблявся на основі клінічних випробувань проведених на тих препаратах, які виробляємо саме ми. Можливо, інші виробники пропонують іншу схему прийому.

На жаль, єдиної інформації про те, як пити бджолиний підмор, немає, так як ліки на його основі не зареєстровані в якості медичного призначення. Власне кажучи, з тієї ж причини вони не продаються в аптеці. Не можна точно сказати про те, це перевага або недолік, тому що якби ці ліки продавалося в аптеці, воно б виросло в ціні.

Замовити настоянку підмору можна по телефону:
+380984298830
+380955638797


Вартість би збільшилася не через те, що препарат став ще ефективніше, а через те, що на проведення клінічних випробувань і промислове виробництво ліків знадобилися б гроші (причому дуже великі), а потім їх потрібно було б якось «відбивати». Поки клінічні випробування не проведені, інформацію про те, як використовувати підмор бджіл дають пасічники і апітерапевти, і треба сказати, що поки вони зі своїм завданням справляються на «відмінно».

Курс та доза препарату в залежності від захворювання
Курс прийому та дози препарату відрізняються від того, яке захворювання їм потрібно лікувати. Ось лише кілька прикладів:

 • для очищення організму від токсинів потрібно приймати таку кількості крапель спиртової настоянки з бджолиних тілець, яке буде відповідати кількості прожитих років (40 років-40 крапель–, поділивши прийом на 2 рази раз;
 • про те,як пити настоянку підмору бджолиного при лямбліозі (так-так, вона і таке лікує) поки є мало інформації, але є інформація про те, що 20-ти крапель три рази в день буде достатньо;
 • при аденомі (в залежності від тяжкості захворювання) рекомендують приймати по 40 крапель настоянки змішаної з настоянкою прополісу 20% (це збільшує ефективність лікування) по 2 рази на добу, але краще пройти комплексний курс лікування аденоми простати, докладніше тут;
 • а при суглобових болях настоянкою змащують уражені суглоби, загортають їх в теплу тканину і залишаються такий «компрес» на ніч (курс 2 тижні, потім перерва). Бажано в період лікування так де приймати настоянку підмору бджіл всередину за схемою 30 крапель вранці, 30 крапель ввечері за пів години до їди.


как пить пчелиный подмор


Бджолиний підмор - це унікальний засіб, який природа "подарувала" людству. Якщо вчені вже змогли довести, що він надає протиракові властивості, то можна задумати про те, що з його допомогою можна буде лікувати СНІД або інсулінозалежний діабет.

Олександр: "Приймаю настоянку вже цілий рік (курсами по 3-4 тижні) для лікування і профілактики простатиту. За цей рік не тільки забув про те, що я взагалі хворів, а й відчув себе 18-ти річним хлопчиком. Немає задишки, серце працює як " моторчик, сплю по 8 годин, і це в мої 60".


Марина Миколаївна: "Мені принесла ці ліки подруга, щоб я спробувала вилікувати свою міому матки. Спочатку я не повірила в те, що з цього може вийти щось хороше, але через місяць регулярного прийому пухлина значно зменшилася в обсязі. Буду продовжувати лікування. Чекаю, поки підвезуть новий флакончик".


З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины