Як зберігати пилок в домашніх умовах


Бджолиний пилок - неймовірно корисний продукт, який складається з вітамінів, білків, вуглеводів та мікроелементів. Варто зазначити, що бджолине обніжжя корисніше навіть за мед. Тому цей продукт має широке застосування. Його використовують як біодобавку, ліки та засіб для профілактики різних захворювань.
Який термін зберігання бджолиного пилку. Як зберігати

Але, для того щоб він приніс лише користь, потрібно знати який термін зберігання бджолиного пилку.

Термін придатності бджолиного пилку


Будь-який продукт, який вживається людиною, має свій строк придатності. Адже після його закінчення, харчовий або лікарський продукт може завдати неабиякої шкоди. Строк придатності у великій мірі залежить від умов зберігання. Адже свіжий або правильно збережений продукт здатен принести користь організму, і навпаки, продукт, який неправильно зберігався може бути небезпечним.
Свіжий і корисний пилок завжди можна придбати на сімейній пасіці «Веселий Шершень».
Щоб пилок гарно зберігався, після того як його зібрали, потрібно продукт просушити. Ця процедура вимагає певних умов і температурного режиму. Якщо в обніжжі залишиться волога або температурний режим буде порушено, то воно не зможе принести максимум користі.

Купити бджолиний пилок можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


З допомогою якісного бджолиного продукту можна вилікувати безліч хвороб, навіть ті, які викликають незворотні процеси. Адже унікальний склад цього засобу може конкурувати і з новими медикаментозними препаратами.
Що ж такого у цьому бджолиному обніжжі? Як він впливає на організм? Так сталося, що продукт має дуже багатий склад. В нього входять:
 • Вітаміни;
 • Мінерали;
 • Ферменти;
 • Амінокислоти;
 • Білки;
 • Вуглеводи.

Все це може принести величезну користь або неймовірно велику шкоду, якщо продукт зберігався в неналежних умовах або занадто довго. Тому до вибору пасіки потрібно підійти з особливою увагою. Сімейна пасіка «Веселий Шершень» завжди пропонує своїм клієнтам лише найсвіжіший та найякісніший продукт.

Що впливає на строки придатності


Загалом, бджолиний пилок здатен приносити користь людському організмові протягом двох років. Але варто пам’ятати, що продукт повинен знаходитися у такій упаковці, яка не дозволить йому відсиріти. Багатьох цікавить як зберігати пилок в домашніх умовах. Потрібно взяти скляну тару зі щільною кришкою або поліетиленовий пакет із застібкою і покласти у темне, сухе місце (можна використати для цих цілей холодильник).
як зберігати пилок в домашніх умовах

Не слід його трамбувати, він повинен «дихати».
Якщо ж пилок купувався лише для лікувальних цілей, то краще обирати той, якому менше року. Адже після цього, його користь значно зменшується, так як і лікувальний ефект.
При вибору місця зберігання варто пам’ятати про те, що це солодкий продукт, яким з радістю поласувало б багато комах. Якщо продукт знаходиться у природніх умовах (не в холодильнику), то температура не повинна перевищувати 40 градусів. Приміщення варто періодично провітрювати.
Для подовження терміну зберігання й консервування пилку використовують мед. Бджолині продукти змішують у однакових кількостях і зберігають у скляній тарі з добре закритою кришкою. Вимоги до зберігання суміші:
 1. Температура повітря у приміщенні не вища 20 градусів.
 2. Приміщення повинно бути сухим та періодично провітрюватися.
 3. Не зберігати більше трьох років.

Якщо дотримуватися цих простих правил, то лікування таким продуктом буде приносити лише користь.

Корисні ліки


Бджолиний пилок – один із найкорисніших природних ліків. Користь бджолиного пилку для жінок та чоловіків складно переоцінити. Тому, ті хто ще не випробував дію цього продукту, навіть не здогадуються що втрачають.
Чоловікам бджолине обніжжя підвищує потенцію, а також допомагає позбавитися багатьох хвороб статевої системи. Його рекомендовано для лікування і профілактики аденоми простати. Продукт здатен покращити настрій та підвищити життєву активність організму.
Корисне обніжжя і для представниць прекрасної статі. Вона збагачує організм жінки поживними речовинами, що допомагає під час дієти. Вживання пилку покращує стан шкіри, волосся, внутрішніх органів, а значить, суттєво відтягне настання старості. Це повністю натуральний продукт, тому, при правильному використанні, принесе лише користь.
Щоб не зіпсувати весь позитив від вживання пилку, завжди варто пам’ятати про умови його зберігання.
Ми пропонуємо завжди якісний пилок, адже на сімейній пасіці «Веселий Шершень» нема сторонніх. Кожен продукт виготовляється, як для себе.

Умови зберігання солодких ліків


Для того, щоб бджолине обніжжя зберегти, його потрібно просушити. Пилок з пилкоуловлювачів (їх бджолярі завбачливо встановлюють у сезон цвітіння) потрібно збирати щодня і ще до того, як зайде сонце і випаде роса. Такий продукт може швидко відсиріти і стати непридатним до вживання. Далі його розсипають на спеціальних піддонах у підготовлених для цього приміщення. Вони добре провітрюються і температура в них не піднімається вище 40 і не падає нижче 20 градусів. Пилок сушать протягом 3-х днів і постійно помішують. Щоб зрозуміти, що він сухий, його потрібно взяти в руку ы потерти пальцями. Якщо між ними будуть доволі тверді грудочки, які важко роздушити, а при падінні вони видаватимуть дзвінкий, майже металевий звук.
який термін зберігання бджолиного пилку

Далі продукт очищають від сміття та різноманітних домішок за допомогою сита. Очищений пилок консервують у банки. У темних і сухих приміщеннях пилок зберігається довго, але з медом іще довше. Суміш також краще законсервувати і тримати у сприятливих умовах. Якщо виконувати усі умови зберігання бджолиного пилку, то він не поступатиметься свіжому.

Основні принципи


Для зберігання пилку потрібно дотримуватися основних принципів. Отже, головні з них:
 • пилок потрібно висушити, дотримуючись температурного режиму;
 • не варто сушити продукт на сонці;
 • при сушці обніжжя за допомогою спеціального прибору, варто пам’ятати, що частина мікроелементів втрачається;
 • потрібно пам’ятати, що бджолиний пилок дуже гігроскопічний, тому може увібрати вологу навіть з повітря;
 • не можна продукт заморожувати;
 • найкращим способом зберігання вважається консервування пилку медом;
 • законсервований продукт можна протягом трьох років, але краще робити заготовки пилку щороку, адже найкориснішим для організму він є протягом перших 12 місяців.

Добре витримані умови та термін придатності бджолиного пилку – це дієві та якісні ліки, а також ефективний засіб для профілактики багатьох хвороб. Гарним приміщенням для цього вважається темний, але сухий підвал. Головне, щоб продукт знаходився у тарі зі скла чи харчового пластику чи поліетилену і був щільно закритий.

Придбати бджолиний пилок в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797
banner


Під дією повітря, тепла, сонця та вологи пилок не лише втрачає корисні властивості, але й може бути небезпечним для здоров’я. Тому, перед тим як купити цей засіб, варто задуматися про умови його зберігання. Сімейна пасіка «Веселий Шершень» займається збором і реалізацією бджолиних продуктів не один рік. Усі працівники з любов’ю і шаною відносяться до працелюбних комах, а тому пропонують продукти лише гарної якості.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины