Протипоказання до бджолиному пилку


Бджолиний пилок – це лікарський засіб, хоча й смачний. Тому приймати його потрібно з деякою обережністю, особливо тим, у кого є хронічні захворювання. Бажано, перед першим застосуванням проконсультуватися у лікаря. Він, зважаючи на протипоказання при прийомі бджолиного пилку, допоможе визначитися з доцільністю вживання і дозою.
протипоказання до прийому бджолиного пилку

Займатися самолікуванням не варто, адже таким чином можна зробити ще гірше. Бджолині продукти варто приймати лише для користі, а якщо є деякі протипоказання, то варто зважити всі «за» та «проти».

Побічна дія


Чому ж так трапилося, що такий неймовірно корисний продукт може завдати шкоди організму? Нумо пригадаємо, бджолиний пилок – це справжній набір різних вітамінів та поживних речовин. Але велика кількість вітамінів може завдати і шкоди людському здоров’ю. якщо приймати обніжжя у великій кількості та ще й тривалий час, то у людини може розвинутися гіпервітаміноз. Саме для цього спеціалісти й радять робити проміжки між курсами.

Алергія


У людини може бути індивідуальна непереносимість саме на бджолиний пилок. У таких випадках краще його не приймати ні в малих, ні в великих дозах. Хоча квітковий пилок і обробляється спеціальними бджолиними ферментами, після чого алергени практично зникають.

Купити бджолиний пилок можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Але можуть залишатися залишки хітинового покриву, що спричиняє появу нежиті, висипання на шкірі і, навіть, підвищення температури. Можливі й більш складні прояви: погане самопочуття, а також утруднене дихання. Слід негайно припинити вживання продукту і звернутися до лікаря.
Також, для алергіків дуже важливо знати з якої рослини був зібраний пилок. Адже алергія може проявлятися саме на неї.
Якщо пилок зібраний на початку літа, то можна припустити з яких дерев чи рослин його зібрали комахи-трудівниці. Видно це також по кольору. Так, наприклад, пилок з акації буде світлішим за той, що був зібраний з кульбаби.
Тому, люди, які мають алергію на певні рослини, повинні враховувати це. Алергічні реакції можуть проявлятися у вигляді головного болю, червоних плям або дрібних прищиків на тілі, може з’явитися сльозотеча та нежить.
протипоказання до бджолиному пилку

Не варто лікуватися бджолиним продуктом і тим, у кого є алергія на мед. Пилок – це теж речовина, яку виробляють бджоли, а тому не слід ставити експерименти на своєму здоров’ї.

Цукровий діабет


При цій хворобі лікарі зазвичай категорично проти, щоб хворі вживали продукти з вмістом цукру. В деяких випадках роблять виключення і дозоляють засіб у мінімальних дозах. Самим цього робити не варто, краще утриматися від вживання пилку. Це може погіршити стан здоров’я і хвороба проявиться набагато сильніше.

Безсоння


Люди, які страждають від безсоння, повинні з великою обережністю віднестися до продукту. Цей стан теж має протипоказання до бджолиного пилку. Він має сильну тонізуючу дію, а тому буде лише погіршувати ситуацію. Можна спробувати пилок у мінімальних дозах і то лише у першій половині дня. Якщо безсоння буде лише прогресувати, то варто повністю відмовитися від бджолиних ліків у цьому вигляді.

Вроджені порушення згортання крові


Пилок категорично заборонено тим, у кого від народження низька згущуваність крові. Якщо нехтувати цим діагнозом і продовжувати курс лікування бджолиним продуктом, то це може призвести до обширної внутрішньої кровотечі. Тоді без допомоги лікаря не обійтися.
Тому, всім, кому не можна вживати пилок, не потрібно випробовувати долю, адже шкоди для організму буде більше, ніж користі.

Алергія проти алергії


Існує думка, що цей бджолиний продукт можна використовувати для лікування сезонних проявів алергії. Як це діє? Вченим вдалося дослідити, що існують квіткові зернини, які доволі бідні за своїм складом, а от інші – навпаки, насичені корисними компонентами і поживними речовинами. Бджоли інтуїтивно збирають лише багатий (насичений) пилок, який допомагає подолати недуг.
Перед початком лікування апітерапевти рекомендують перевірити чи нема на цей продукт алергії. Зробити це доволі просто. Потрібно щодня приймати мінімальну дозу пилку і уважно слідкувати за реакцією організму. Якщо з’явилися хоч якісь протипоказання до прийому бджолиного пилку, краще припинити лікування.
кому не можна вживати пилок

Про алергію можуть свідчити висипи на шкірі, свербіж, головний біль, нежить, сльозотеча, температура чи порушення дихання. Прояви алергії можуть з’являтися по одному чи декілька одразу. У будь-якому випадку вживання пилку потрібно припинити повністю.

Придбати бджолиний пилок в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797
banner


Якщо немає ніяких вищеперелічених хвороб і проявів, то сміливо можна вживати пилок у лікувальних та профілактичних цілях. Завжди потрібно дотримуватися правил його вживання і зберігання. Варто пам’ятати, що починаючи з 3 місяця зберігання, продукт починає втрачати більшу частину корисних речовин. Щоб термін придатності збільшити хоча б до 12 місяців без втрати користі, пилок потрібно залити повністю медом і щільно закрити. Якщо ж так трапилося, що в пилок потрапила вода, вживати такий продукт категорично заборонено, адже можна можна отримати харчове отруєння.
Не можна також вживати більше, ніж передбачено у рекомендованих дозах. Особливо це стосується дітей, оскільки може спричинити гіпервітаміноз, а то і отруєння.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив