Протипоказання до бджолиному пилку


Бджолиний пилок – це лікарський засіб, хоча й смачний. Тому приймати його потрібно з деякою обережністю, особливо тим, у кого є хронічні захворювання. Бажано, перед першим застосуванням проконсультуватися у лікаря. Він, зважаючи на протипоказання при прийомі бджолиного пилку, допоможе визначитися з доцільністю вживання і дозою.
протипоказання до прийому бджолиного пилку

Займатися самолікуванням не варто, адже таким чином можна зробити ще гірше. Бджолині продукти варто приймати лише для користі, а якщо є деякі протипоказання, то варто зважити всі «за» та «проти».

Побічна дія


Чому ж так трапилося, що такий неймовірно корисний продукт може завдати шкоди організму? Нумо пригадаємо, бджолиний пилок – це справжній набір різних вітамінів та поживних речовин. Але велика кількість вітамінів може завдати і шкоди людському здоров’ю. якщо приймати обніжжя у великій кількості та ще й тривалий час, то у людини може розвинутися гіпервітаміноз. Саме для цього спеціалісти й радять робити проміжки між курсами.

Алергія


У людини може бути індивідуальна непереносимість саме на бджолиний пилок. У таких випадках краще його не приймати ні в малих, ні в великих дозах. Хоча квітковий пилок і обробляється спеціальними бджолиними ферментами, після чого алергени практично зникають.

Купити бджолиний пилок можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Але можуть залишатися залишки хітинового покриву, що спричиняє появу нежиті, висипання на шкірі і, навіть, підвищення температури. Можливі й більш складні прояви: погане самопочуття, а також утруднене дихання. Слід негайно припинити вживання продукту і звернутися до лікаря.
Також, для алергіків дуже важливо знати з якої рослини був зібраний пилок. Адже алергія може проявлятися саме на неї.
Якщо пилок зібраний на початку літа, то можна припустити з яких дерев чи рослин його зібрали комахи-трудівниці. Видно це також по кольору. Так, наприклад, пилок з акації буде світлішим за той, що був зібраний з кульбаби.
Тому, люди, які мають алергію на певні рослини, повинні враховувати це. Алергічні реакції можуть проявлятися у вигляді головного болю, червоних плям або дрібних прищиків на тілі, може з’явитися сльозотеча та нежить.
протипоказання до бджолиному пилку

Не варто лікуватися бджолиним продуктом і тим, у кого є алергія на мед. Пилок – це теж речовина, яку виробляють бджоли, а тому не слід ставити експерименти на своєму здоров’ї.

Цукровий діабет


При цій хворобі лікарі зазвичай категорично проти, щоб хворі вживали продукти з вмістом цукру. В деяких випадках роблять виключення і дозоляють засіб у мінімальних дозах. Самим цього робити не варто, краще утриматися від вживання пилку. Це може погіршити стан здоров’я і хвороба проявиться набагато сильніше.

Безсоння


Люди, які страждають від безсоння, повинні з великою обережністю віднестися до продукту. Цей стан теж має протипоказання до бджолиного пилку. Він має сильну тонізуючу дію, а тому буде лише погіршувати ситуацію. Можна спробувати пилок у мінімальних дозах і то лише у першій половині дня. Якщо безсоння буде лише прогресувати, то варто повністю відмовитися від бджолиних ліків у цьому вигляді.

Вроджені порушення згортання крові


Пилок категорично заборонено тим, у кого від народження низька згущуваність крові. Якщо нехтувати цим діагнозом і продовжувати курс лікування бджолиним продуктом, то це може призвести до обширної внутрішньої кровотечі. Тоді без допомоги лікаря не обійтися.
Тому, всім, кому не можна вживати пилок, не потрібно випробовувати долю, адже шкоди для організму буде більше, ніж користі.

Алергія проти алергії


Існує думка, що цей бджолиний продукт можна використовувати для лікування сезонних проявів алергії. Як це діє? Вченим вдалося дослідити, що існують квіткові зернини, які доволі бідні за своїм складом, а от інші – навпаки, насичені корисними компонентами і поживними речовинами. Бджоли інтуїтивно збирають лише багатий (насичений) пилок, який допомагає подолати недуг.
Перед початком лікування апітерапевти рекомендують перевірити чи нема на цей продукт алергії. Зробити це доволі просто. Потрібно щодня приймати мінімальну дозу пилку і уважно слідкувати за реакцією організму. Якщо з’явилися хоч якісь протипоказання до прийому бджолиного пилку, краще припинити лікування.
кому не можна вживати пилок

Про алергію можуть свідчити висипи на шкірі, свербіж, головний біль, нежить, сльозотеча, температура чи порушення дихання. Прояви алергії можуть з’являтися по одному чи декілька одразу. У будь-якому випадку вживання пилку потрібно припинити повністю.

Придбати бджолиний пилок в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797
banner


Якщо немає ніяких вищеперелічених хвороб і проявів, то сміливо можна вживати пилок у лікувальних та профілактичних цілях. Завжди потрібно дотримуватися правил його вживання і зберігання. Варто пам’ятати, що починаючи з 3 місяця зберігання, продукт починає втрачати більшу частину корисних речовин. Щоб термін придатності збільшити хоча б до 12 місяців без втрати користі, пилок потрібно залити повністю медом і щільно закрити. Якщо ж так трапилося, що в пилок потрапила вода, вживати такий продукт категорично заборонено, адже можна можна отримати харчове отруєння.
Не можна також вживати більше, ніж передбачено у рекомендованих дозах. Особливо це стосується дітей, оскільки може спричинити гіпервітаміноз, а то і отруєння.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Комментарии 189
Anthony
Anthony от 8 декабря 2021 11:31
This is my first time visit at here and i am actually impressed to read all at alone place.


my website: Owl CBD Gummies
Verla
Verla от 13 января 2022 21:05
This text is invaluable. When can I find out more?

Here is my web site; Revive 365
CBD Gummies Supplement
Vicky
Vicky от 14 января 2022 23:43
Paragraph writing is also a fun, if you be acquainted with after that you can write
or else it is complex to write.

Feel free to surf to my web blog - Revive 365 CBD REviews
Myrtis
Myrtis от 15 января 2022 17:22
Excellent blog here! Also your site loads up very fast!
What host are you using? Can I get your affiliate link to your host?

I wish my web site loaded up as quickly as yours lol

Look into my web-site :: MoonScope Online
Marlys
Marlys от 16 января 2022 21:53
Excellent site you have got here.. It?s difficult to find high-quality writing
like yours these days. I honestly appreciate people like you!
Take care!!

Also visit my website :: Buy MoonScope
Maricela
Maricela от 17 января 2022 01:38
Hey I am so happy I found your webpage, I really
found you by accident, while I was browsing on Yahoo for something else,
Anyways I am here now and would just like to say thank you
for a remarkable post and a all round entertaining blog (I also love the theme/design), I don?t have time to look over it all at
the minute but I have saved it and also included your RSS feeds, so when I have time I will be back to read more,
Please do keep up the great jo.

my web blog; Revive
365 CBD Gummies Ingredients
Henry
Henry от 17 января 2022 14:52
This piece of writing is really a good one it assists new web users, who are wishing for blogging.


Have a look at my web site :: Blue Madeira CBD Reviews
Jess
Jess от 17 января 2022 18:10
Loving the information on this website, you have
done outstanding job on the articles.

My blog post; Gro-X Nootropic Ingredients
Gretta
Gretta от 26 января 2022 02:44
Somebody necessarily assist to make seriously articles I would state.
This is the first time I frequented your web page and to this point?
I amazed with the research you made to make this actual submit incredible.

Excellent activity!

Visit my web site - Keto
Burn DX Ingredients
Belle
Belle от 27 января 2022 15:23
Great - I should certainly pronounce, impressed with your web site.

I had no trouble navigating through all the tabs and related information ended up being truly simple to do to access.
I recently found what I hoped for before
you know it in the least. Reasonably unusual. Is likely to appreciate it for those who add forums or anything, site theme .
a tones way for your customer to communicate. Excellent task.


Feel free to surf to my page: Keto Burn DX Review
Donna
Donna от 28 января 2022 11:32
F*ckin' remarkable issues here. I'm very satisfied to peer
your article. Thank you a lot and i am looking ahead to contact
you. Will you please drop me a mail?

Here is my web page :: Keto
Trim X Supplement
Dennis
Dennis от 28 января 2022 12:49
Dead pent subject matter, appreciate it for entropy.


My blog Blue Madeira CBD Supplement
Jacquie
Jacquie от 29 января 2022 07:19
I love looking at and I believe this website got some really useful stuff on it!


Also visit my web-site Order Blue Madeira Health CBD
Shenna
Shenna от 29 января 2022 09:10
I feel that is among the so much vital information for me.
And i'm glad studying your article. However wanna remark on some general issues, The site taste is great,
the articles is truly great : D. Excellent job, cheers

Here is my blog BUy Pure Kana Premium
CBD Gummies
Iesha
Iesha от 29 января 2022 20:04
Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point.
You definitely know what youre talking about, why waste your
intelligence on just posting videos to your blog when you could be giving us something informative to read?Here is my blog ... Keto Burn DX Supplement
Landon
Landon от 31 января 2022 02:01
This is a topic which is close to my heart... Thank you!
Exactly where are your contact details though?


My blog :: Keto Burn DX Supplement
Martha
Martha от 31 января 2022 09:34
My developer is trying to convince me to move to .net from PHP.

I have always disliked the idea because of the expenses.
But he's tryiong none the less. I've been using WordPress on a
variety of websites for about a year and am nervous about switching to another platform.
I have heard fantastic things about blogengine.net. Is there a way I can import all my wordpress posts into it?
Any help would be greatly appreciated!

Feel free to visit my website - Restora Pure INgredients
Moises
Moises от 31 января 2022 10:50
I am continuously invstigating online for posts that can facilitate me.
Thx!

Look at my web-site ... Green Dolphin CBD Gummies
Caryn
Caryn от 31 января 2022 17:24
It's awesome to go to see this web page and reading the views of all
colleagues concerning this post, while I am also keen of getting knowledge.Also visit my homepage XHeat Pro Reviews Online
Jess
Jess от 1 февраля 2022 13:10
That is very fascinating, You're an excessively professional blogger.
I've joined your feed and look forward to in search
of more of your great post. Additionally, I've shared your site in my social networks

Here is my webpage ... Gro-X Brain
Chang
Chang от 1 февраля 2022 20:08
Thanks for your personal marvelous posting! I genuinely
enjoyed reading it, you may be a great author. I will be
sure to bookmark your blog and may come back someday. I want to encourage you continue your great writing, have a nice holiday weekend!


Feel free to visit my page; Green Dolphin CBD Gummies
Etta
Etta от 1 февраля 2022 22:08
I together with my pals were looking at the excellent points from the website and then immediately I had a horrible suspicion I never expressed respect to the web blog owner for
them. All the men became for that reason very interested to study them and have
in effect in truth been making the most of them. Thank you for
being very thoughtful as well as for settling on some fantastic resources most people
are really eager to discover. My very own sincere regret for not saying thanks to sooner.


Take a look at my website :: Buy Restora Pure Anti Aging
Levi
Levi от 1 февраля 2022 22:22
I just wanted to thank you a lot more for this amazing
web page you have built here. It is full of ideas for those who are really interested in that subject, especially this very post.
You're really all so sweet and also thoughtful of others in addition to the fact that reading your blog posts
is an excellent delight with me. And what a generous treat!

Dan and I are going to have pleasure making use of your points in what we must do in a few weeks.
Our listing is a kilometer long so your tips might be put to very good use.


My blog BUy Ancient Keto Burn
Dann
Dann от 1 февраля 2022 22:30
Wow, superb blog layout! How long have you been blogging for?
you make blogging look easy. The overall look of your
website is excellent, as well as the content!

my website - Fck Power
Reviews
Stella
Stella от 2 февраля 2022 00:56
I visited multiple sites but the audio feature for audio songs existing at this
web page is genuinely wonderful.

my site Order Memo Defend
Thaddeus
Thaddeus от 2 февраля 2022 02:00
Since the admin of this site is working, no question very rapidly it will be renowned,
due to its quality contents.

My web-site: Radiant
Mystique REview
Chas
Chas от 2 февраля 2022 03:05
I do not create a comment, but after reading a great deal of remarks here Протипоказання при прийомі бджолиного пилку.
I do have a few questions for you if it's allright. Could it be only me or does
it appear like a few of the remarks look as if they are coming from brain dead people?

:-P And, if you are posting on additional social sites,
I'd like to keep up with you. Would you make a list of every one of all your
social sites like your twitter feed, Facebook page or linkedin profile?


my blog post - Restora Pure Supplements
Craig
Craig от 2 февраля 2022 04:37
I do not even understand how I ended up here, however I
thought this put up used to be great. I don't realize who you might be however
certainly you're going to a well-known blogger should you aren't already ;)
Cheers!

My page - Fck
Power Online
Floy
Floy от 2 февраля 2022 08:03
Excellent blog you have got here.. It's hard to find excellent writing like yours nowadays.
I honestly appreciate individuals like you! Take care!!


my blog ... PT Trim Fat Burner REview
Latisha
Latisha от 2 февраля 2022 08:49
Thanks in support of sharing such a good idea, post is fastidious, thats why i have read it
fully

Here is my webpage; Le Labo CBD Ingredients
Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины