Як приймати бджолиний пилок правильно


Доброго дня, шановні читачі нашої сторінки! Сьогодні хотілося б розповісти про бджолиний пилок – дуже корисний для людського організму продукт. Він містить величезну кількість вітамінів та біологічно активних речовин, випереджаючи за своїми властивостями навіть мед.
як застосовувати бджолиний пилок

Якщо знати як вживати бджолиний пилок правильно, можна значно оздоровити організм, а також запобігти розвиткові великої кількості хвороб.

Користь продукту


Ще з давніх давен люди вживали пилок, зібраний бджолами, у лікувальних та оздоровчих цілях. Згодом, його намагалися замінити на звичайний квітковий пилок, що значно знизило ціну, але від цього лікувальних властивостей стало менше. Адже між бджолиним пилком і простим є величезна різниця, можна сказати навіть - прірва.
Збираючи пилок, бджоли збагачують її своїми слиновими залозами, у складі яких входять спеціальні гормони, які беруть участь у вигодовуванні своїх личинок - підростаючих поколінь бджіл. Більше того, в цих слинових залозах містяться ферменти, які вбивають алергени в пилку і він стає нешкідливим для алергіків, на відміну від квіткового пилку.
Перга, мед і інші продукти бджільництва відмінно засвоюються із слиною. Тому пилок найкраще розсмоктувати, щоб він знаходився як можна довше у роті. Тоді у організм потрапить усе найкорисніше.

Купити бджолиний пилок можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Багатьох людей цікавить все про бджолиний пилок, як вживати і при яких хворобах. Адже це повністю натуральний продукт, який не містить ніяких хімічних сполук. На пасіці «Веселий шершень» ми продаємо пилок лише у натуральному вигляді. Він має такі властивості:
 • Його використовують у лікуванні вегето-судинної системи, інсультів, інфарктів.
 • Значно покращує склад крові – знижує швидкість осідання еритроцитів і підвищує рівень гемоглобіну.
 • Допомагає подолати безсоння, депресію, неврастенію та метеочутливість.
 • Покращує апетит, особливо актуально це для дітей і дорослих людей після перенесених хвороб.
 • Позбавляє представників сильної статі більшості чоловічих проблем.
 • Нормалізує гормональний фон.
 • Допомагає тим, хто вирішив схуднути.

Головне, бути впевненим, що це справжній бджолиний продукт, адже є багато недобросовісних бджолярів. Варто довірити тим, хто присвятив цій справі своє життя і не потерпить фальсифікації. На сімейній пасіці працюють лише «свої», тому й якість усіх продуктів, як для себе.

Як приймати


Як приймати бджолиний пилок, щоб користь від нього була максимальною? Багато людей чули про користь бджолиних продуктів, але абсолютно не вміють їх приймати. Потрібно запам’ятати одне просте правило: бджолиний пилок не може бути запакований ні у пігулки, ні у капсули. Натуральний продукт досвідчені пасічники пропонують придбати у двох варіантах:
 1. У натуральному вигляді (коли пилок збирають природнім шляхом, сушать і запаковують у герметичні пакети).
 2. Залитий травневим чи акацієвим медом. Продається у вигляді готової до вживання суміші.

Як приймати бджолиний пилок

Другий варіант вважається кращим для тих, хто хоче запастися пилком наперед. Адже з часом сухий продукт втрачає значну частину корисних властивостей. Мед не дає цьому статися, повністю законсервовує пилок і зберігає усю користь.

Дозування


Пилок корисно вживати людям не лише для лікування хвороб, але й для профілактики їх розвитку. Тому, головним питання до пасічників є: як правильно вживати пилок бджолиний? Адже загальновідомий факт, бджолині продукти, при неправильному використанні не лише не допоможуть, а й навпаки – можуть нашкодити.
Існує багато думок з приводу того, яка добова доза для дорослої людини. Завдяки добровольцям, які дали змогу дослідити дію пилку на організм людини, виявилося, що добова норма складає приблизно 15 грамів. Отже, починати курс можна з мінімальної дози, якщо ніяких побічних ефектів не виявлено, дозу поступово можна збільшити до 15 г (це 1 столова ложка без гірки на добу).

Вживання бджолиного продукту


Найкраще вживати пилок двічі на день: вранці та увечері до 18.00. Тоді дія продукту буде триваліша і більш м’яка. Приблизно за півгодини до прийому їжі, ложку пилку кладуть до рота і тримають там до повного розчинення. Саме через слину він всмоктується у кров. Якщо його просто проковтнути, то ефект від нього буде помітно меншим.
Увечері засіб приймають до 6 години. Продукт гарно бадьорить організм, тому, якщо вживати його пізно увечері, велика ймовірність того, що людині буде важко заснути. За півгодини до вживання їжі розсмоктують ще одну чайну ложку лікувального засобу. Курс лікування складає один місяць.
Апітерапевти рекомендують проходити таких курсів три на рік і я з ними повністю погоджуюся. Чому так? Дуже просто:
1 курс – в жовтні, щоб підготувати свій імунітет до періоду простудних та вірусних хвороб.
2 курс – січень-лютий, щоб вберегтися від грипу та ГРВІ.
3 курс – у квітні, адже організму в цей час так бракує вітамінів.
Не варто забувати про перерви між курсами.

Бджолиний пилок для дітей


Люди, які мають дітей, завжди задумуються про те, як вберегти свого малюка від хвороб або хоча б полегшити їх стан. Цікавить як застосовувати бджолиний пилок дітям? Це не складно. По-перше, не слід давати пилок малюку, якому не виповнилося й трьох років. По-друге, організм дитини потребує значно меншої кількості продукту.
 • Дитині 3-5 років достатньо буде 4 грамів пилку.
 • Старшим дітям 6-12 років вистачить 8 грамів.
 • Діти старші 13 років можуть вживати по 12 г пилку на добу.

Перед тим, як пропонувати пилок дітям, ми радимо звернутися до свого педіатра.

Чому пилок корисний дітям?


Мене часто питають: для чого потрібен дітям цей продукт, але відповідаю всім, що він дуже потрібен. У дітей зазвичай ще погано сформований імунітет, тому вони часто хворіють і «хапають» усі хвороби. Особливо тяжко приходиться батькам, чиї діти ходять у дитячий садочок.
Також малюки не надто люблять їсти корисну їжу, а від цього теж страждає організм. Тому, якщо регулярно проходити курс вживання пилку, організм дитини буде збагачений достатньою кількістю вітамінів та поживних речовин. Вони не так часто хворіють, а якщо і вдасться хворобі здолати малюка, то він зможе доволі швидко її перемогти.
Корисна речовина - рутин, що міститься в пилку бджіл, допомагає організму дитини правильно сформувати серцево-судинну систему.
як правильно вживати пилок бджолиний

Тому інформація про те, як вживати дітям пилок бджолиний дуже корисна для усіх батьків.

Що варто пам’ятати?


 1. Не слід перевищувати рекомендованої кількості. Усі продукти, які виготовляються і збираються бджолами,- речовина, концентрована амінокислотами, вітамінами та біологічно активними речовинами. Якщо вони будуть знаходитися у організмі з надлишком, то це буде негативно впливати на усі органи.
 2. Пилок краще починати приймати з невеличких доз, щоб можна було відслідкувати реакцію організму на нього.
 3. Людям хворим на цукровий діабет краще приймати сухий пилок, без додавання меду.
 4. З обережністю слід давати продукт дітям, молодшим 3-х років.
 5. Курс лікування не повинен перевищувати 1 місяця. Між кожним курсом потрібно робити перерву не менше 3-х місяців.


Придбати бджолиний пилок в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797
banner


Пилок – це не просто смаколик, це лікувальний засіб, а значить, не варто ним захоплюватися і перевищувати рекомендовані дози. Раджу його усім: і хворим, і здоровим, і дорослим, і малим. Але тим, хто має хронічні проблеми зі здоров’ям краще проконсультуватися, для початку, зі своїм лікарем.
Замовити продукт, а також проконсультуватися зі спеціалістом можна у нас. Ми завжди раді, коли наша праця допомагає покращити комусь життя.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины