Від чого допомагає бджолиний пилок?Бджолиний пилок (обніжжя) є одним з найбільш корисних продуктів бджільництва, але чомусь про її користь знають лише одиниці. Для бджіл цей продукт є їжею (в процесі еволюції вони навіть навчилися його консервувати на зиму), а для людства лікування пилком може стати шансом на те, щоб дожити до старості здоровим.

от чего помогает пчелиная пыльца


Відмінності між квітковим і бджолиним пилкомМільйони людей не розуміють різниці між тими пилковими зернами, які людина може збирати з квітів самостійно, і тими, які бджолярі «відбирають» у бджіл, хоча різниця є, і вона суттєва. Так, обидва цих продукту мають цілющі властивості, так як видобуваються вони з одного і того ж джерела, але обніжжя має більш корисний склад і більш широкий спектр біологічної активності через те, що бджоли, перш ніж нести її у вулик обробляють її ферментами, які вони виділяють з глоткових залоз.

Купити бджолиний пилок в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці "Веселий Шершень" за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Завдяки такій обробці пилкові зерна стають більш "рідними" для тканин людського організму (вони легше їх засвоюють) і втрачають свою алергенність. Говорячи про те, від чого допомагає бджолиний пилок деякі бджолярі стверджують, що вона допомагає вилікувати сезонний поліноз (алергію на квіткові пилкові зерна), правда, дослідження на цю тему не проводилися, тому говорити про те, наскільки правдивою є дана інформація, не можна.

Хімічний склад продуктуХімічний склад продукту дуже багатий, і якщо говорити чесно, то визначити його точно ще жодному вченому не вдалося. Кількісний вміст корисних речовин в обніжжі залежить від того, які рослини виростали поруч з пасікою, відповідно, обніжжя, що видобувається в різних частинах світу, буде мати неоднаковий склад. Хоча можна точно сказати, що в ній (нехай з різним кількісним вмістом) містяться такі речовини;
 • амінокислоти і білки – вони виконують дуже важливі функції в людському організмі, є каталізаторами практично всіх реакцій, нормалізують сон, апетит, регулюють обмін речовин (недолік цих речовин викликає порушення роботи всіх органів, тому за їх кількістю в своєму денному раціоні потрібно ретельно стежити);
 • вітаміни – бджолиний пилок і вітаміни є нерозлучними поняттями, так як в ній міститься і аскорбінова кислота, і токоферол, і навіть каротиноїди (речовини, які організм використовує для синтезу вітаміну А), але найважливішу роль у складі обніжжя відіграють вітаміни групи В, які регулюють роботу нервової системи, підвищують кишковий імунітет, позитивно впливають на розумову активність мозку і активують роботу структурних компонентів епідермісу і дерми, запобігаючи передчасному старінню шкіри;
 • мікроелементи-в обніжжі міститься більше двох десятків мікроелементів, але найбільш важливими з них є сполуки активного заліза (регулюють роботу еритроцитів), магній (покращує настрій, використовується для лікування хронічних депресій), цинк (входить до складу комплексних засобів з лікування еректильної дисфункції).


что лечит пчелиная пыльца


Показання до застосуванняЗ огляду на вищеописаний склад продукту, неважко здогадатися про те, що лікує бджолиний пилок, адже всі корисні властивості цього засобу залежать саме від того, з чого вона складається. Найбільш часто її приймають для лікування таких захворювань:

 • безпліддя (жіноче і чоловіче);
 • гіпертонія;
 • стрес, депресія;
 • порушення роботи серця;
 • судинна недостатність;
 • гіповітаміноз;
 • часті застуди і так далі.как использовать пыльцу пчел


Не можна не згадати про те, що є у цієї речовини і певні протипоказання, тому перед тим, як використовувати пилок бджіл потрібно порадитися з лікарем. Дана речовина категорично заборонено до прийому у онкохворих людей, тому що комплекс вітамінів може посилити процеси ділення ракових клітин, а це призведе до того, що онкологія почне розвиватися в кілька разів швидше (природно, вилікувати прискорене утворення пухлини буде дуже проблематично).

Замовити пилок з медом можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Бджолине обніжжя може принести користь кожному, так що нехтувати її вживанням не варто. Єдине, про що не слід забувати це те, що вживати її потрібно в дозованих кількостях, тому що занадто великі дози цього продукту можуть привести до розвитку гіпервітамінозу (стану, при якому організм перенасичується вітамінами), вилікувати який буде вкрай складно.

З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины