Чи ефективна бджолиний пилок для імунітету?
В сучасний час особливою популярністю серед населення користуються такі продукти бджільництва: пилок, мед, віск і прополіс, причому особливою увагою серед них користується саме бджолиний пилок. Її називають найбільш цінним продуктом бджільництва, тому що якщо вірити даним наукових досліджень, то ті речовини, які входять до її складу, в кілька разів перевищують цінність меду.

сколько стоит пчелиная пыльца


Що це таке?Пилком або бджолиним обніжжям бджолярі називають продукт, який бджілки збирають з різних кольорів, складають в «кошики», які розташовані у них на задніх лапках і приносять у вулик для того, що вигодовувати цим продуктом своє потомство. Та обніжжя, яка потрапляє в пилковловлювачі, розставлені людиною, має вигляд гранульованих зерен напіввологої текстури, а та яка потрапляє у вулик, складається бджолами в старі стільники, потім консервується (тобто покривається тонким шаром воску і меду) і використовується бджілками для вигодовування свого потомства (її вже називають пергою). Корисні властивості бджолиного пилку обумовлені якраз тим, що вона проходить обробку ферментами, які містяться в слині цих істот.

Більш того, слинні ферменти роблять продукт більш «рідним» для людського організм і вбивають його алергенні властивості, так що не дарма в староруських легендах зустрічається інформація про те, що бджіл на землю насправді послав Бог, і всі продукти, які проходять їх обробку, стають в кілька разів корисніше, ніж були до цього. Не дивно, що вміст бджолиного доказу, починаючи з забрусу (кришка, що покриває стільники з медом) і закінчуючи комахами, які пожирають віск (воскова міль) люди навчилися використовувати для того, щоб поліпшити стан свого здоров'я.

Купити бджолиний пилок в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці «Веселий Шершень» за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Склад продуктуДо складу бджолиного пилку входить більше двох сотень всяких корисних елементів, з яких більшу частину займають такі речовини:

 • амінокислота;
 • вітаміни і вітаміноподібні речовини (каротиноїди, наприклад);
 • жирні кислоти;
 • більше 15-ти найменувань мікроелементів;
 • фітогормони.Кожен з вищеназваних компонентів має свої корисні властивості. Наприклад, каротиноїди є сировиною для синтезу вітаміну А і запобігають переродження клітин в ракові (відповідно, бджолиний натуральний пилок допомагає запобігти розвитку будь-якої онкології). Жирні кислоти позитивно впливають на роботу серця і судин, а також запобігають появі атеросклеротичних бляшок.

применение пыльцы обножкиЗастосування пилкуЩо стосується мікроелементів, то особливу увагу серед них необхідно приділити цинку, який позитивно впливає на потенцію (він регулює приплив крові в статевий орган чоловіків під час ерекції), магнію (покращує настрій і використовується в терапії лікування хронічних стресів) і кальцію, який відповідає за стан кісткової тканини. До речі кажучи, точний склад обніжжя визначити практично не можна, тому що бджілки постійно перелітають від квітки до квітки і пилкові зерна одного сорту змішуються з зернами іншого сорту, але, в принципі точна інформація нікому і не потрібна. Багатьом досить просто знати те, що застосування пилку обніжжя допомагає покращувати здоров'я і запобігає розвитку багатьох серйозних і важковиліковних захворювань.

Користь для імунітетуЯк відомо, амінокислоти підвищують розумову і фізичну витривалість організму, а також сприяють відновленню пошкоджених якимись хворобами органів і тканин. Насправді вони є будівельним матеріалом для утворення білкових компонентів і саме білки виконують будівельні функції в людському організмі, але без постійного надходження цих речовин процеси синтезу білка просто б зупинилися.

Більш того, саме через великий кількісний вміст білкових і амінокислотних залишків корисна бджолиний пилок для імунітету, і в цьому досить легко переконатися. Справа в тому, що білки виконують захисні функції, все ж знають про існування білкових комплексів антиген-антитіло, які створюються імунною системою для того, щоб знешкоджувати шкідливі речовини і сприяти їх швидкому виведенню з організму.

Крім того є білки-інтерферони, які можуть продукувати клітини заражені вірусами і відповідати за формування специфічного імунітету (тобто в організмі постійно присутні антигени проти якогось захворювання). Інтерферони, як і будь-які інші клітини, живуть недовго, з часом вони вмирають і організм синтезує їх знову, так ось амінокислотні сполуки, що входять до складу пилкових зерен, можуть стати сировиною для синтезу імунних білків.

свойства пчелиной пыльцы


Правда, для того, щоб поліпшити роботу своєї імунної потрібно знати про те, що прийом бджолиного пилку повинен бути режимним і правильним, тому що деякі люди приймають пилкові зерна неправильно, потім скаржаться своїм друзям на те, що вони їм не допомагають, хоча причина криється в тому, що вони їх п'ють. Так, саме п'ють, тобто розчиняють їх в склянці води, а саме так і не можна робити, тому що зерна необхідно розсмоктувати в роті, що весь їх корисний склад всмоктувався відразу ж в кров, минаючи часткове руйнування в шлунку і печінки. Іноді у цієї речовини буває занадто гіркий присмак, тому його рекомендують змішувати з невеликою кількістю меду, який вб'є гіркоту і залишить після себе приємний медовий післясмак.

Користь для схуднення

Ті люди, які знають, що калорійність пилку не можна назвати «дієтичної» (що, до речі, зовсім не дивно, адже в ній міститися і сахариди, і жири і білкові інгредієнти), дуже дивуються, коли чують інформацію про те, що даний продукт благотворно впливає на процес схуднення, але ж це дійсно так. Весь секрет в тому, що до складу даного продукту входять такі речовини як:

 • лецитин-продукт, який підсилює виведення жирових відкладень з організму;
 • амінокислота фенілаланін-елемент, який знижує рівень апетиту і допомагає боротися з тягою з'їсти зайве.


Крім цього, пилок для схуднення корисна тим, що вона значно підвищує рівень метаболізму, що позитивно позначається на спалюванні жирів і часу перетравлення їжі. Правда, є в цьому моменті свої «підводні камені», про які слід знати: обніжжя настільки сильно покращує метаболізм, що багато хто починає хотіти їсти вже через кілька годин після їжі, і якщо в собі це бажання не навчитися пригнічувати, то вага йти не буде. Щоб уникнути таких проблем вчені радять приймати дану речовину виключно в ранковий час, за кілька хвилин до сніданку (він якраз може бути калорійним), тоді процес схуднення буде йти нормальними темпами.

Де купити?В аптеці бджолине обніжжя не продається, тому що в сучасний час продукти бджільництва відносять до лікарських засобів нетрадиційної медицини, тому дізнатися про те, скільки коштує бджолиний пилок, можна під час її безпосередньої покупки (кожен виробник виставляє свій діапазон цін на продукцію, яку виробляє його Пасіка). Можна купити обніжжя на сімейній пасіці «веселий Шершень», продукти якої проходять якісну обробку і відбір, а значить несуть людині виключно користь, ціну, яку доведеться заплатити, не можна назвати великою, значить дані ліки може дозволити собі купити кожен.

Замовити пилок з медом можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Користь бджолиного обніжжя незаперечна, тому з кожним днів інформація про її чарівні властивості стає все популярнішою. Головне - це підходити до підтримки свого здоров'я грамотно – дотримуватися режиму, правильно визначати дозу, тоді все буде добре.

З повагою, сімейна пасіка "Веселий Шершень"! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины