Корисні властивості пилку сосни
Мало хто знає, але пилок сосни – це саме той «секретний засіб», який відігравав роль еліксиру довголіття за часів Радянського Союзу у всіх кремлівських поліклініках. Існування даного засобу довго тримали в секреті тільки через те, що лікарі розуміли, наскільки цінними властивостями воно володіє, але вони також розуміли те, що людство з побоюванням ставиться до властивостей продуктів народної медицини (при цьому багатьом зовсім неважливо те, скільки в них може бути користі). Хоча це потужний природний антиоксидант, який здатний захистити кожну клітину в людському організмі не тільки від впливу вільних радикалів, а й від шкідливого впливу патогенних мікроорганізмів.

применение сосновой пыльцы


Історія застосування даного лікарського засобу начитує вже кілька тисяч років, адже про його корисні властивості людство дізналося ще до початок нової ери. Першими про корисні властивості пилку сосни заговорили китайці, а потім сибіряки. Чому? Та тому що саме на території Північного Китаю і Сибіру росте вічнозелена красуня – сосна, яка живе (на відміну від інших дерев) мінімум шість сотень років (відразу стає зрозуміло те, чому в якості секретного інгредієнта, який продовжує життя, в кремлівських лікарнях вибирали саме її).

Доведена ефективність
Хоча «офіційно» корисні властивості цього продукту на папери не закріплені, але американці (мабуть у них грошей виявилося більше, ніж у всіх інших) провели позапланові дослідження і змогли довести те, що даний продукт можна використовувати для ефективного лікування захворювання простати, профілактики застуди, а також усунення ознак цукрового діабету. Це не всі властивості даного продукту (вони будуть описані нижче), це тільки те, що змогли підтвердити американські дослідження.

Купити бджолиний пилок в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці "Веселий Шершень" за телефонами:
+380984298830
+380955638797Судячи з даних досліджень, опублікованих в деяких американських журналах, ефективність цієї речовини складається 70% (це означає, що з 100 осіб, які експериментально приймали дану речовину протягом місяця вилікувати захворювання або істотно зменшити його симптоми змогли 70 осіб).

Як збирати?
Перш ніж розповідати про те, як зібрати пилок сосни, потрібно зробити акцент на тому, в який час це потрібно робити, тому що від цього буде залежати користь продукту. Зазвичай дане дерево цвіте разом з яблуками (середина травня), значить потрібно орієнтуватися приблизно на цей час. Спочатку нирки скидають лусочки і набувають зелений відтінок, потім вони трохи жовтіють і через два дні їх вже можна збирати. Збір відбувається дуже швидко, тому що після пожовтіння, пилкові зерна переходять в повітря (здуваються вітром) і здійснити їх збір буде просто неможливо. Щоб знати точно, що потрібно збирати, можна подивитися фото пилку сосни, де дана речовина ще знаходиться на шишці.

Після бору пильовики розкладають на рівній сухій поверхні (можна підстелити аркуш паперу) і чекають, коли вони підсохнуть. Після висихання пилкові зерна просто обсипаються на папір, і їх просівають через дрібне сито (це допомагає відокремити суху речовину від хвойних лусочок). Зберігати її виключно з сухих приміщеннях, при цьому ємність з продуктом закривати не варто. Через два-три роки її властивості будуть втрачені.

Склад продуктуЯкщо дана речовина допомагає назавжди забути про простатиті або діабеті, то у нього повинен бути дуже багатий склад. Насправді купити пилок соснову можна з різних причин, але більшість людей робить це через його багатого полівітамінного складу. Вона складається з великої кількості вітамінів Е і С, які виконують функції природних антиоксидантів, покращують роботу імунної системи і благотворно впливають на настрій, фолієва кислота, яка допомагає жінці краще пережити вагітність (ця речовина покращує розвиток плоду і запобігає розвитку анемії), а також кілька десятків мікроелементів, в яких переважає магній (він знову ж таки допомагає виводити людину з депресії), цинк, який відповідає за красу волосся, нігтів і зубів і окреме впливає на чоловічу статеву систему, і калій з натрієм, які регулюють роботу калій-натрієвого насоса кожної клітини і відповідають за підтримку нормального рівня тиску.

полезные свойства пыльцы сосны


Крім вітамінів, даний продукт багатий на амінокислоти, саме тому відгуки про соснової пилку свідчать про те, що її часто додають до складу спортивного харчування (люди, які не займаються спортом, просто не звертають на такі моменти ніякої уваги). Крім того, амінокислоти є сировиною для синтезу білкових сполук, а вони в свою чергу служать джерелами енергії для тіла і мозку.

Також в неї входять ензими, які покращують кишкову мікрофлору і роботу шлунка, нуклеїнові кислоти, полісахариди, вуглеводи і ще кілька десятків біологічно активних сполук, яке природа готова розділити з кожною людиною, так що не варто нехтувати цим продуктом, віддаючи перевагу тим лікарським препаратам, які продаються в аптеці. Тим більше ціна на пилок сосни лежить в переділах мінімальної вартості будь-якого полівітамінного комплексу. Навіщо платити більше?

Властивості та застосування соснового пилкуЦя речовина здатна гармонізувати всі процеси, які відбуваються в людському організмі, тому його можуть приймати як повністю здорові люди (для профілактики), так і ті, хто хоче вилікувати якусь хворобу. Пилкові зерна мають такі властивості:

 • активізують мозкову активність;
 • нормалізують сон і стан нервової системи;
 • очищають печінку і кров від токсичних речовин;
 • підвищують еластичність шкірних покривів і запобігає їх старінню;
 • знімають запалення;
 • онкології (протипухлинні властивості);
 • допомагають спалювати жир;
 • посилюють активність імунних клітин;
 • нормалізують рівень глюкози.З огляду на все вищесказане лікування соснової пилком можна запропонувати людям з наступними захворюваннями:

 • простатит, порушення ерекції і безпліддя (лікарі взагалі наполягають на тому, що всі чоловіки приймали цей продукт курсами, адже на їхню думку це істотно знизить захворювання їх сечостатевої системи);
 • цукровий діабет-компоненти, які входять до складу даного продукту нормалізують вироблення інсуліну, і хоча вони не зможуть активізувати такий синтез цього гормону, який би не викликав скачки цукру, вони істотно скоротять потребу людини в інсуліні з "поза" (у вигляді ін'єкцій);
 • профілактика онкології-прийом даного продукту показаний тим, у кого в роду був хоч одна людина, яка хворіла на рак; ожиріння – пилок нормалізує обмін речовин і сприяє спалюванню зайвого жиру.Безпека і протипоказання до застосування
Різні наукові статті дають інформацію про повну безпеку даної речовини, але люди все одно дізнаються у виробників про те, чи є протипоказання до пилку сосни. Це досить спірне питання, тому що більшість медиків схиляється до того, що вона абсолютно нешкідлива (при дозованому застосуванні, природно), але є певна група лікарів, яка вважає, що вона може викликати алергію.

противопоказания к сосновой пыльце


Дослідження, які знову ж таки провели американці, довели, що пилкові зерна даного виду не містять алергенів, так що вони ніколи не викликають розвиток полінозу (пилкової алергії), але вживати її варто з обережністю, тому що протипоказання до соснової пилку засновані не тільки на пилкової компоненті, є ще і сосна, яка, в принципі, теж безпечна, але вимагає певного режиму прийому, тому що зловживання цим продуктом може стати причиною розвитку алергічного риніту, запалення слизової оболонки шлунка або кишечника і головного болю.

Замовити пилок з медом можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797Деякі стверджують, що пилок не можна приймати при вагітності, але до такої інформації прислухатися не варто, тому що вона дуже корисні як для жінки, так і для її малюка. Єдине, через що вагітні можуть відмовитися її приймати, це запах, у деяких він викликає нудоту.

Слід пам'ятати, що при самостійному зборі пилкового продукту в нього потрапляє невелика кількість смол, тому фільтрувати його варто кілька разів. А ще краще його купити, коштує він недорого, і можна буде бути впевненим в тому, що здоров'я від нього тільки покращиться.

Людмила: "Купувала цю речовину чоловікові для профілактики захворювань простати, а сама пила, щоб не захворіти онкологією (у мами був рак грудей). Нам з чоловіком вже виповнилося по 50, але жодної з цих хвороб, ми не страждаємо".


Володимир: "Раджу всім звернути увагу на цей продукт, так як я вже кілька років використовую його як протизастудний засіб і дуже задоволений. Ні взимку, ні восени я не хворію, і я впевнений, що моє здоров'я повністю пов'язане з регулярним прийомом даного вітаміну". banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины