У чому цінність бджолиної перги для людини?
Коли то бджолярів сильно зацікавив факт про те, що підростаючі особини бджіл можуть буквально за пару тижнів виростати більше, ніж в півтори тисячі разів. Вони почали шукати причину такого швидко зростання, і були сильно здивовані, коли дізналися, що в цьому «винна» перга – бджолиний хліб. Так називають "законсервовану" квітковий пилок, яку бджілки приносять в докази, потім утрамбовують в стільники (щоб вона займала менше місця), а потім вкривають її шаром меду і воску.

срок годности пчелиной перг


В процесі утрамбовування бджілки ще й трохи змочують її своєю слиною (яка багата ферментами) і вона починає бродити (природно, в хімічному значенні цього слова). Після закінчень процесу бродіння, який триває близько двох тижнів, людина отримує абсолютно новий продукт – пергу. Бджоли використовують її для вигодовування свого потомства, а людина для поліпшення здоров'я. Причому апітерапевти роблять акцент на тому, що після бродіння в стільниках вона стає абсолютно стерильною, що позитивно позначається на терміні її зберігання.

Хімічний склад продукту
Точно розповісти про те, з чого складається перга неможливо, тому що її склад залежить від того, з яких рослин була зібрана пилок, і в який час цей час було зроблено. Але вчені стверджують, що в неї входить більше двох сотень корисних речовин, таких як калій, магній, залишки амінокислот (незамінних теж), каротиноїди, ферменти, громоподібні речовини і так далі. Саме через свого складу даний продукт може надавати таку велику кількість корисних властивостей.

Купити бджолину пергу в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці "Веселий Шершень" за телефонами:
+380984298830
+380955638797В першу чергу він на 40% складається з калію, який благотворно позначається на роботі серцевого м'яза і усуває різні види серцевої аритмії (і, до речі, вартість перги зовсім не можна назвати високою, в той час як будь-який антиаритмічний препарат не коштує менше п'яти доларів за упаковку). Крім цього, калій, як відомо, є регулятором осмотичного тиску в клітинах, тобто він регулює вихід і вхід рідини через клітинну мембрану (калій-натрієвий насос), тому він має сечогінну дію, завдяки чому прекрасно очищає кров від токсинів і шкідливих речовин, які надходять в нього під час вживання будь-яких напоїв або не дуже корисної їжі.

Сечогінний ефект бджолиного хліба робить благотворний вплив на гіпертоніків, так як всього 3 грами цього продукту знижують артеріальний тиск на 20-30 одиниць (для тих кого цікавить скільки перги в чайній ложці, апітерапевти пишуть на етикетці, що в стандартній чайній ложці міститься близько семи грам цієї речовини).

Крім калію в неї входить досить багато білків і амінокислот, які сприяють збільшенню м'язової маси, а також підвищують витривалість організму по відношенню до фізичної роботи. Її нерідко називають природним анаболіком і призначають після операцій для більш швидкого відновлення пацієнтів.

стоимость перги


Варто також сказати, що відгуки про бджолиному хлібі – перзі свідчать про те, що люди його хвалять ще й за полівітамінний склад. Адже в ньому міститься велика кількість каротиноїдів (похідних вітаміну А), аскорбінової кислоти. Вітамінів D, групи В, К, Е і так далі. Високий вміст цих речовин робить бджолиний хліб прекрасним біостимулятором, який допомагає запобігти передчасному старінню всіх органів і систем, допоможе жінкам уникнути появи симптомів передчасного клімаксу, а чоловікам залишатися чоловіками (мається на увазі в ліжку) до глибокої старості.

Пару слів про забрусі
Забрусом називають» кришечку", якою бджілки накривають стільники, щоб активувати процес бродіння. Інформація про забрусі і перзі точно зайвою не буде, тому що ця речовина називають «скринькою» корисних речовин. Спочатку здається, що він просто виконує роль кришки, тобто ніякого корисно дії надавати не може, але потім стає зрозуміло, що забрус складається з меду, частини власне перги, ферментів глоткових залоз бджіл і воску. Бджолярі навіть вважають, що при запечатуванні сот, бджілки додають в нього трохи свого бджолиної отрути, що власне і робить кінцевий продукт абсолютно стерильним і гіпоалергенним. До речі кажучи, термін придатності бджолиної перги теж багато в чому залежить саме від забрусу, так як при її добуванні якась його частина в неї потрапите. Він перемішується з іншими інгредієнтами і захищає їх від шкідливого впливу зовнішнього середовища.

Користь перги при годуванні
Вчені кілька років вивчали те, як діє перга при грудному вигодовуванні і з'ясували, що вона надзвичайно корисна для жінок в положенні і годуючих матерів. Як відомо, у новонародженого малюка імунна система тільки формується, тому зайві вітаміни, які він отримає з молоком матері, йому точно не зашкодять. Але потрібно звернути увагу, це те, що перед її прийомом краще все-таки сходити на консультацію в лікарень, тому що у малюка може бути алергія на продукти бджільництва і прийом перги в такому випадку заподіє йому шкоду.

Властивості і користь для людського організму
Говорячи про те, для чого потрібна бджолина перга, то можна сказати, що вона потрібна буквально "для всього", адже вона здатна:

 • відновлювати роботу серцево-судинної системи (часто призначається після інсультів, інфарктів і з метою лікування аритмій);
 • відновлювати роботу серцево-судинної системи (часто призначається після інсультів, інфарктів і з метою лікування аритмій); покращувати стан шлунково-кишкової мікрофлори;
 • приводити в норму реологічні показання крові (плинність, в'язкість, кількість еритроцитів і так далі), запобігати розвитку анемій;
 • запобігати появі атеросклеротичних бляшок і, відповідно, попереджати розвиток закупорки артерій і вен;
 • нормалізувати роботу ендокринної та нервової системи (правда при гіперфункції щитовидної залози цей продукт вживати вкрай не рекомендується, так як це може викликати розвиток ускладнень);
 • так як це може викликати розвиток ускладнень); лікує гепатит і покращує роботу печінки;
 • запобігати розвитку імпотенції, сприяти зачаттю здорової дитини;
 • призначається при анорексії, так як вона благотворно впливає на апетит.Де купити ?
Відповідаючи на питання про те, де купити пергу можна сказати, що кращого місця, ніж сімейна Пасіка «веселий шершень», знайти просто не можна. Чому саме тут? Так, тому що фахівці цієї Пасіки уважно стежать за якістю свого товару, не допускаючи того, що до його складу потрапляли домішки будь-яких хімічних речовин (таке буває, коли бджоли чимось хворіють і їх «відгодовують» спеціальними препаратами).

Фахівці цієї пасіки строго стежать за процесом добування «бджолиного хліба» з сот і гарантують, що кожен покупець отримає дійсно якісний продукт. Наша Пасіка прагнути до того, щоб зробити весь світ здоровішим, так що хвилюватися про те, що вони його будуть з чимось перемішувати або продадуть взагалі не ту речовину, не варто.

Крім того, продукт, куплений тут, буде йти в комплексі з інструкцією по його правильному використанню та інформацією про термін придатності перги.

для чего нужна пчелиная перга


Ці дані дуже важливі, тому що далеко не всі знають про правила її зберігання (бджолиний хліб, наприклад, не можна ставити в холодильник, тому що при підвищеній вологості він почне просто пліснявіти), а також про те, в яких дозах її можна приймати. Не можна вживати бджолиний хліб ввечері, тому що він підвищує тонус людського організму, а також під час їжі. Оптимальним часом для його прийому є ранок. При цьому запивати його теж не рекомендується (хоча смак цієї речовини мало хто вважає занадто приємним), краще просто потримати в роті, тоді він сам вбереться в кров і надасть ще більш виражений цілющий ефект.

Дізнатися про те, скільки коштує бджолина перга можна зв'язавшись з виробником, точну ціну, на жаль, назвати не можна, тому що кожен Пасічник визначає її самостійно. Якщо говорити в середньому, то можна сказати, що одна баночка цього продукту (100 грам) коштує близько 130-160 гривень, а це не багато, враховуючи її невелика витрата (100 грамів вистачає на курс на місяць для дорослої людини).


Замовити пергу з медом можна по телефонам:
+380984298830
+380955638797Ефективність даного природного лікарського речовини підтверджена великою кількістю позитивних відгуків і клінічних випробувань, проведених в «аматорських умовах» (офіційною медициною бджолиний хліб не підтверджений), так що упускати шанс зробити свій організм ще здоровіше не варто.

Людмила: "Про існування бджолиного хліба дізналася зовсім недавно (причому найбільше мене вразило його назва), почитала в інтернеті про його користь, потім вирішила вживати для профілактики захворювань серця (50 років). Але не минуло навіть, напевно, і десяти днів після першого прийому, як у мене з'явилися сили на домашні справи, хоча раніше їх просто не вистачало: прання, прибирання, а потім прогулянки в парку і «забіг» по магазинах. Так що всім рекомендую його, краще всяких стимулюючих вітамінів".


В'ячеслав: "Так, це дуже корисний продукт, причому доведено це особисто мною (працюю асистентом на кафедрі органічної хімії в медичному університеті). Мені розповіли про нього студенти (мовляв, у когось бабуся так лікувала серце), але я спочатку в нього не дуже повірив, а потім попросив принести кілька грам на пару, щоб провести хімічний аналіз. Я був вражений, ми нарахували, що в ньому міститься більше 150-ти корисних сполук, але це не все, у нас просто реактивів більше не було, так аналіз би продовжився. Загалом, баночка з таким засобом стоїть у мене вдома завжди".


Ірина: "Так, я давно вже про неї чула, але спробувати зважилася тільки недавно. Не можна сказати, що це найсмачніше ласощі в світі, (з медом піде), але воно точно працює. Так-так, я купила його, щоб запобігти починається застуду (всі симптоми вже були). І всього лише дві ложечки цієї речовини допомогли її зупинити". banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины