Яка користь бджолиної перги для чоловіків?В сучасний час інформація про чудодійні препарати, які отримують в умовах модернізованих лабораторій і відповідно до нанотехнологій, просто лавиною обрушується на голови звичайних людей, і розібратися в ній можуть тільки одиниці. Людство так звикло вірити інформації на рекламних щитах, що зовсім забуло про те, що диво може бути поруч.Перга - це те, чим так щедро з людиною ділитися природа. Про її користь знали навіть наші предки, напевно, прийшов час поговорити про те, наскільки корисна перга бджолина для чоловіків.


Спосіб отримання, склад і користь продуктуПергою бджолярі назвали ферментативно оброблену бджолиний пилок, яку бджоли збирають зі всіляких рослин і приносять у вулик. Чому ферментативно? Тому що бджілки – це унікальні комахи, у яких є свої слинні залози. Секретом цих залоз вони поливають пилок, яка за своєю структурою пухка і займає в сотах багато місця, потім вони утрамбовують її і закривають шаром меду і воску, перекриваючи доступ кисню.

Купити бджолину пергу в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці "Веселий Шершень" за телефонами:
+380984298830
+380955638797


В таких умовах ферменти активізуються і викликають процес бродіння, а по його завершенню бджоли отримують абсолютно новий, багатий за хімічним складом продукт, який бджолярі ще називають «бджолиним хлібом» (жителі вуликів використовують його для вигодовування нових особин). До речі, саме цей процес обумовлює корисні властивості перги для чоловіків, тому що під час бродіння вона насичується саме тими корисними речовинами, які необхідні кожному чоловічому організму.

Будь-яка людина знає, що для зростання нового організму необхідні білки, відповідно, корм, яким бджоли будуть вигодовувати підростаюче «покоління», повинен бути ними багатий. Все так і є, перга для чоловіків корисна в першу чергу тим, що амінокислот, білків і пептидів до її складу входить навіть більше, ніж в м'ясо або молоко. Дивно, але всі білкові сполуки, які в ній містяться, дуже схожі на ті, що виробляються в людському організмі, тому вони ніколи не викликають розвиток алергічних реакцій і легко засвоюються.

польза перги для мужчин


Унікальність "бджолиного хліба" полягає в його дивовижною збалансованості: як ніби хтось взяв і однією рукою зібрав в одному місці стільки білків, жирів, мікроелементів і вітамінів, скільки було потрібно для того, щоб після однієї його дози злагоджено заробили всі органи і системи в організмі. Чим так корисна перга для чоловіків, відгуки про яку можна знайти на будь-якому форумі?

А тим, що вона багата і вуглеводними сполуками, і вітамінами, і мікроелементами, причому всі вони зібрані в одному «розумному» комплексі. Розумним його називають тому, що при внутрішньому прийомі він завжди направляється туди, де найбільше потрібен (болять нирки, значить він надає цілющу дію на них, «пустує» серце – він відправляється до нього). Багато представників чоловічої статі не розуміють, як ця речовина може вилікувати еректильну дисфункцію, але відгуки про бджолиної перзі для чоловіків доводять те, що вона здатна не тільки лікувати порушення ерекції, а й покращувати якість сексуального життя. Мало того, її обов'язково потрібно приймати чоловікам після 40-ка років, так як вона в два рази знижує ймовірність розвитку простатиту.

Крім цього, користь перги для чоловіків полягає в тому, що в ній міститься велика кількості такої речовини, яка покращує роботу серця і нормалізує артеріальний тиск (тобто калію), а також магній – покращує настрій, захищає нервову систему, і цинк – який покращує процеси спермообразоованія (в загальному, для підтримки нормальної роботи статевої системи вона просто незамінна). Правда безконтрольний прийом цього продукту може привести до погіршення здоров'я, так що інформація про те, як приймати пергу для чоловіків зайвою не буде.

перга пчелиная для мужчин


Дозування перги"Бджолиний хліб" потрібно приймати по одній ложці (природно, чайної) в день, але деякі пасічники і лікарі вважають, що дозу можна збільшити на пів ложки в тому випадку, якщо хворий хоче вилікувати якесь захворювання, а не п'є її в якості профілактичного засобу. Приймають натщесерце, до сніданку або обіду. Так як вона має тонізуючі властивості, то ввечері її їсти не рекомендують.

Точно сказати про те, як правильно приймати пергу чоловікам при лікуванні «чоловічих» захворювань може апітерапевт (народний доктор, який займається вивченням корисної дії продуктів апітерапії на людський організм). Без дозволу лікаря і проходження відповідного обстеження дозу збільшувати не варто.

Замовити пергу з медом можна по тел:
+380984298830
+380955638797


Про доцільність покупки цього продукту кожен повинен подумати самостійно. Але читаючи відгуки про його застосування, жодного негативного серед них не зустрічаєш, а це щось значить!

Михайло: "Мені 45 років, тому недавно почалися перші проблеми в сексуальному житті (дружині 30, щоб всі розуміли). У такому віці багато хто страждає від еректильних розладів і сприймають їх як належне, але я став винятком. Спочатку я звернувся в аптеку, але коли дізнався про кількість ускладнень після прийому аптечного «ліки», передумав їх пити. Друг порадив купити "бджолиний хліб", який зробив моє сексуальне життя таким же, як і 20 років тому. Дружина в захваті".

Костянтин: "Мені" прописав цей продукт дідусь, коли я захворів звичайною застудою. Я спочатку відмовлявся, намагався лікуватися звичайними аптечними препаратами, але потім здався, і сталося «диво». Мало того, що за три дні пройшли всі симптоми, так у мене задишка від куріння пропала і тиск перестало стрибати. Тепер я з нею не розлучаюся, тим більше ліків аптеці я не купую, мені вистачає цього".

З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины