При яких захворюваннях призначається бджолина перги
Пергою називають оброблену бджолами квітковий пилок, яку вони приносять в докази, складають в стільники, гарненько утрамбовують і консервують за допомогою заливання осередків сот медом і воском. В умовах відсутності свіжого повітря пилок починає бродити і ставати неймовірно корисною для людського організму. З її допомогою можна вилікувати неймовірно широкий спектр захворювань, але найбільш дивною особливістю даного продукту є те, наскільки корисною може бути перга при раку.

перга при раке


На жаль, з її допомогою не можна усунути пухлинний процес (забувати про це вкрай не рекомендується), зате можна попередити його розвиток. Как? Дуже просто, за рахунок цілющого складу "бджолиного хліба" (саме так бджолярі називають пергу). У нього входить велика кількість біологічно активних речовин, які покращують роботу буквально кожної клітини в організмі людини.

Купити бджолину пергу в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці "веселий Шершень" за телеофонами:
+380984298830
+380955638797Найбільше це позначається на клітинах імунної системи, тому всього одна ложечка цього продукту (природно, чайна) призводить їх з стан «повної готовності» до атаки вірусних клітин (атипові або ракові клітини теж вважаються вірусними). Таким чином, ракові клітини гинуть відразу ж після опадання в людський організм і просто не встигають запустити процес руйнувань будь-яких органів.

Позитивний вплив на печінку
Через багатого складу дуже корисна перга для печінки. Печінка вважається найбільшим і унікальним органом людського організму. Її унікальність полягає в тому, що вона здатна регенеруватися. Варто тільки згадати міф про те, як Прометей був пов'язаний ланцюгами і повішений на скелі, прилітає кожен день орел викльовував у нього майже всю печінку, але вона чудесний чином відновлювалася. Звичайно, це просто казка і структурні одиниці печінки просто не можуть так швидко працювати, але це досить правдива історія.

Якщо говорити про те, на чому засноване лікування печінки пергою, то потрібно зробити акцент на тому, що ця речовина покращує репаративну функцію гепатоцитів (структурних елементів печінки), змушуючи їх активно відновлювати уражені ділянки цього органу. Крім цього, всім відомо про те, що гепатоцити виконують дуже важливі функції: вони очищають кров і тканини від токсинів і шлаків (які атакують людський організм під час куріння, вживання алкоголю, прийому шкідливої їжі і так далі) і сприяють їх природному виведенню.

Природно, якась частина токсинів і шкідливих речовин залишається в цьому органі, але природа все «передбачила» і зробила так, щоб «бджолиний хліб» зміг очистити саму печінку від токсинів. До речі кажучи, його антитоксичні властивості допомагають також при алкогольних отруєннях або похмілля (щоб нейтралізувати згубну дію алкоголю потрібно всього лише випити трохи води, з ложкою меду і перги).

Є інформація, що перга при гепатиті С допомагає запобігти переходу даної хвороби в цироз печінки. Гепатит С-це досить небезпечно захворювання, яке передається парентеральним (через кров) шляхом. Воно характеризується слабкістю, підвищеною стомлюваністю при розумовій або фізичній роботі і депресивним станом хворих. Дане захворювання представляє сильну загрозу для людини, але хворі можуть просто не знати про те, що вони заражені, так як желтушности немає (як при гепатиті А, наприклад).

перга при анемии


Якщо до цієї форми захворювання приєднується ще одна, то стан здоров'я сильно погіршується, так що лікування призначають негайно. «Бджолиний хліб " в даному випадку буде допоміжним засобом, так як крім нього хворий повинен буде приймати стандартні фармакологічні засоби. Однак в комплексі з ним, препарати буде діяти набагато швидше, так що випускати це його властивість з уваги не варто.

Усуваємо симптоми панкреатитуПанкреатит-захворювання, яке характеризується недостатнім виробленням ферментів підшлункової залози, а перга при панкреатиті корисна тим, що вона заповнює дефіцит цих ферментів в людському організмі і активізує процеси відновлення підшлункової залози. Її прийом покращує перетравлюваність продуктів, а також нормалізує склад шлункового соку. Ферменти, які входять до складу бджолиного хліба, виконують роль замісної терапії, тобто впливають саме на ті процеси і органи, які повинна була контролювати підшлункова залоза.

Лікування гастриту пергоюГастрит характеризується запаленням або утворенням виразок на слизової оболонки шлунка. Цю хворобу "супроводжує" нудота, постійні шлункові болі і розлади травної системи. Існує досить багато способів лікування цього стану, але особливою популярністю користується перга при гастриті. Так як вона здатна виконувати відразу кілька дій відразу: знеболювання, поліпшення роботи шлункової мікрофлори і нормалізація стану хворого.

Піднімаємо гемоглобінВчені вважають унікальним той факт, що перга при анемії покращує стан хворого набагато краще, ніж будь-який аптечний препарат, адже дане захворювання вилікувати досить складно (деякі хворі страждають від нього все життя). Але до складу цього «чарівного» продукту, що виробляється смугастими трудівниками, входить велика кількість заліза, причому в активній формі, яке покращує синтез утворення гемоглобіну і пацієнт починає відчувати себе в кілька разів краще. Також в "бджолиний хліб" входить багато вітаміну К, який покращує в'язкість і плинність крові, перешкоджає її згортання і знижує ризик розвитку внутрішніх кровотеч.

Дія бджолиної перги на серце і судиниПримітний той факт, що перга при гіпертонії не тільки знижує тиск, а й покращує роботу серцевого м'яза. Вона майже на 40% складається з калію, а він бере участь в проведенні нервових імпульсів і контролює надходження рідини в клітини і вихід її з них (саме калій відповідає за нормальний тиск, так як занадто багато рідини його піднімає, а недолік – його опускає). Вчені провели дослідження, в ході яких вони розділили людей з гіпертонією на дві однакові групи, тільки одні два тижні харчувалися продуктами з високим вмістом калію, а інші їли все те, що хотіли і доповнювали свій раціон чайною ложечкою «бджолиного хліба».

перга при гипертонии


Згідно з результатами даного дослідження, у 80% хворих, які харчувалися як зазвичай, і приймали пергу, тиск впав до 100-110 одиниць, у другій групі, гіпертонія пройшла тільки у 20%. Крім цього вони довели, що калій на 24% знижує ризик розвитку інсульту, так що перга при інсульті є просто незамінним продуктом.

Замовити пергу з медом можна по телефонам:
+380984298830
+380955638797Ну і наостанок слід сказати про те, що бджоли лікують псоріаз. Так-так, це зовсім мені жарт, хоча майже ніхто в це не вірить. Псоріаз вважається хворобою, механізм розвитку якої залишається невідомим, але згідно з однією з теорій його виникнення, він розвивається на тлі сильної зашлакованості організму і постійних нервових стресів. Так ось перга при псоріазі допомагає тим, що вона очищає кров від шлаків і різноманітних токсинів, а також покращують настрій, що сприяє зникненню псоріатичних бляшок, а також усунення свербіння і печіння, які часто їх супроводжують. Окремо хворих на псоріаз радує те, що» бджолиний хліб «стоїть тоді як за досить просту антипсоріатічекую мазь доведеться віддати» половину " зарплати.

З повагою, сімейна пасіка «Веселий шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины