Правильне застосування прополісних свічок - запорука успішного лікуванняПрополіс вже давно зарекомендував себе як чудовий засіб нетрадиційної медицини. Здавалося б, як речовина, яким бджоли «утеплюють» свої будиночки (так-так, саме їм вони заліплюють всі щілини у вуликах, захищаючи себе від вологи і вітрів), може приносити людині якусь користь? У це складно повірити, але може, адже бджолиний клей «зібрав все» найкраще з того, що людству можуть дати бджоли: залишки меду, пергу, пилок і так далі.

цена свечей с прополисом в Украине


З нього готують різні лікарські форми (настоянки, спиртові екстракти, мазі і навіть лініменти), але свічки містять прополіс особливо популярні, тому що саме в цій лікарській формі він найкраще проявляє свої «чарівні» властивості.

У чому користь?Прополіс використовується в медицині через те, що він здатний надавати виражені бактерицидні та протизапальні властивості. Причому його бактеріостатичну дію абсолютно безпечно для людського організму. Тобто він вбиває патогенні мікроорганізми, а нормальну мікрофлору не чіпає, так що дисбактеріоз після такого лікування не виникає ніколи. Вчені з'ясували, що він здатний пригнічувати активність трихомонади або кандиди (мікроорганізмів через які розвивається трихомоніаз або кандидоз), тому жінкам часто прописують застосування свічок з прополісом, так як вони допомагають вилікувати ці захворювання на будь-якій стадії.

Купити свічки з прополісом в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці Веселий Шершень за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Особливо радує те, що він не викликає розвиток резистентності (чутливості) у мікроорганізмів (що у антибіотиків виникає практично завжди), так що лікуватися їм можна стільки часу, скільки потрібно. Це пов'язано з тим, що «бджолиний клей» складається з великої кількості рослинних антибіотиків, так як бджоли дуже тісно взаємодіють саме з рослинами, а розвинути резистентність до якого-небудь природної речовини, патогенних мікроорганізмів, як з'ясувалося, дуже важко. До речі, цей факт був з'ясований ще в 19 столітті, коли вчені провели аналіз бджолиного доказу і з'ясували, що він майже повністю стерильний.

Застосування цього засобу разом з антибіотиками тетрациклінового ряду підсилює їх бактерицидний ефект і знижує побічну дію на печінку і нирки (тому застосування прополісних свічок призначають для комбінованого лікування важких інфекційних захворювань разом з синтетичними антибіотиками). Та й взагалі, речовини, що входять до складу «бджолиного клею» здатні зв'язувати токсини і виводити їх з організму, тому прополісні супозиторії можна приймати не тільки разом з тетрациклінами, а й з будь-якими іншими антибактеріальними препаратами.

Прополісні супозиторії здатні покращувати роботу імунної системи, за допомогою підвищення в крові рівня гамма глобулінів (ці речовини покращують специфічний імунітет проти деяких особливо стійких мікроорганізмів), а така властивість дозволяє використовувати їх навіть для лікування генітального герпесу. Їх необхідно використовувати комплексно (тобто не можна просто купити прополісні свічки, потрібно буде придбати ще як мінімум настоянку прополісу 20% для внутрішнього застосування).


Де купити свічки з прополісом?
Купити даний продукт можна тільки у людей, які безпосередньо займаються його виробництвом – у пасічників. В аптеках його не продають через те, що це народний лікарський засіб, хоча багато лікарів вже давно використовують його в своїй лікарській практиці. Невелика ціна свічок з прополісом, інструкція в комплекті додається, дозволяє придбати цю лікарську форму будь-якій людині, а відгуки, залишені на форумах, свідчать про те, що купувати супозиторії найкраще на сімейній пасіці «Веселий Шершень».

цена свечей с прополисом, инструкция в комплекте прилагается


Чому саме тут? А тому що люди, що займаються виробництвом препаратів для цієї Пасіки, вкладають в них «Свою душу». Вони ретельно стежать за дотриманням всіх правил технологічного виробництва ліків і використовують виключно якісну лікарську сировину, так, і ціна свічок з прополісом в Україні саме тут вважається найоптимальнішою (не низькою і не високою).

Відгуки покупцівВ інтернеті можна знайти воістину величезну кількість сайтів, які розповідають про переваги та особливості прополісу. Там же деякі люди залишають відгуки про свічках з прополісом і вказують на те, які захворювання вони змогли вилікувати з їх допомогою. Найчастіше (висновок зроблений на підставі саме цих відгуків) супозиторії їх цієї речовини використовують для лікування міоми, геморою, простатиту і аденоми простати, ерозії і запальних захворювань сечостатевої системи.


Особливо радує так це те, що негативні відгуки практично не зустрічаються, тому що побічних ефектів або ускладнень дані ліки не викликає. Можливо, саме цей факт і робить його настільки популярним.

Замовити прополісні свічки можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


"Бджолиний клей" людство почало використовувати ще в давнину. Тільки тоді його називали "чорний віск" і він використовувався для бальзамування мумій. Сьогодні ж йому знайшли більш гідне застосування, так що не скористатися його цілющою силою просто не можна.

Анжеліка: "Застосовую їх для лікування міоми матки. Пройшла тридцятиденний лікувальний курс, після якого пухлина зменшилася. Для мене це дуже багато значить, так що через місяць буду повторювати. Знайомий апітерапевт сказав, що для повного одужання мені потрібно пройти три повних курсу".


Євген: "Працюю лікарем-урологом і часто для лікування своїх пацієнтів використовую засоби народної медицини. Про лікування простатиту прополісними супозиторіями я дізнався зовсім недавно, але вже встиг порекомендувати їх своєму пацієнтові. Він купив, а коли прийшов на прийом, то я з'ясував, що від простатиту не залишилося і сліду. ДО РЕЧІ, хворий мене дуже дякував за цей лікарський засіб ще й тому, що після його використання у них з дружиною почався позачерговий «медовий» місяць".


Олексій: "Використовую ці супозиторії для лікування геморою вже два тижні, але якщо чесно, то ніякого позитивного ефекту я не бачу. Мені їх порадив друг, якому вони чомусь допомогли, а мені ні. Я ось тепер думаю, чи то мені продали неякісний товар, чи то мій організм на них просто не реагує".


З повагою, сімейна пасіка "Веселий Шершень"! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины