Як пити прополіс на спирту при гастриті?Сьогодні досить складно зустріти таку людину, яка б не мала уявлення про те, що таке гастрит. Сучасний ритм життя, який супроводжується частими недосипаннями, перекусами «на ходу» їжею швидкого приготування і хронічними стресами аж ніяк не сприяють нормальній роботі шлунково-кишкового тракту, і рано чи пізно це сприяє появі проблем зі здоров'ям. Саме тому варто вивчити інформацію про те, наскільки корисний прополіс при гастриті, проте спочатку варто трохи розповісти про саме захворювання і його видах.

Лечение атрофического гастрита прополисом


Гастрит і його особливостіГастрит - це дистрофічне захворювання шлунка, при якому відбувається ураження слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, що супроводжуються сильним запального процесом і дистрофічними змінами. Прогресування захворювання дуже часто призводить до порушення функцій шлунка і кишечника, а відсутність його лікування може стати причиною розвитку панкреатиту, гепатиту і навіть хвороби серцево-судинної системи.

Найбільш частою класифікацією даного захворювання є його поділ на гостру хронічну форму, однак при цьому необхідно ще враховувати і такий тип класифікації — за функціональним станом, тому що в цьому випадку можна виділити гастрит з підвищеною, зниженою або нормальною секрецією, від чого відштовхуються лікарі при призначенні лікування.

Важливо! Тут потрібно відразу сказати, що прополіс буде корисним при гастриті як з підвищеною, так і зі зниженою секрецією, але в цьому питанні будуть деякі нюанси, про які можна буде дізнатися нижче.


Придбати екстракт прополісу 20% в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці» "Веселий Шершень" за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Основними причинами захворювання часто є стреси і неправильне харчування, однак при цьому гастрит дуже часто виникають на тлі бактерії Helicobacter pylori, яка примітна тим, що здатна виживати в кислотний середовищі. І тут також потрібно сказати, що прополіс від гастриту дуже корисний, тому що він має виражену антимікробну активність і бактерицидну дію, тобто він здатний інактивувати зростання і активність даної бактерій, тим самим усуваючи основну причину розвитку захворювання.

Види лікування різних гастритівОсновним симптомом захворювання є біль, яка, як правило, виникає на перших етапах його розвитку. Відсутність лікування можливо, тому що деякі люди здатні терпіти навіть сильний больовий синдром. Згодом він проходить, але тут необхідно розуміти те, що якщо не зайнятися своєчасним лікуванням хвороби на цьому етапі, то гострий гастрит дуже швидко переросте в хронічний, вилікувати який буде вкрай складно, хоча і можливо, тому що прополіс можна застосовувати для лікування гастриту будь-якої форми.

гастрит и его виды


Кілька слів необхідно сказати про хронічну форму, тому що вона то пропадає, то з'являється, при цьому її симптоматика досить цікава, тому що хворого можуть турбувати, як «голодні» болі, що виникають тільки через деякий час після їжі, так і «ситі», коли біль турбує під час прийому їжі.

Існує досить велика кількість методів лікування гастриту, але в контексті даної статті розглядається те, який вплив на гастрит надає прополіс і в якій формі він може використовуватися.

Важливо! Відсутність адекватної терапії для даного захворювання може стати причиною її переродження в виразкову хворобу або навіть рак. Не менш важливим моментом є той факт, що будь-яке лікування, незалежно від того є воно традиційним або нетрадиційним, повинно проводитися в комплексі з дієтою, інакше жоден препарат не надасть необхідного цілющого впливу.


Деякі види захворювання необхідно розглянути докладніше, тому що від цього залежить те, як можна і як не можна лікувати гастрит прополісом.

Гастрит з підвищеною кислотністюПідвищена кислотність шлункового соку на тлі гастриту найчастіше супроводжується такими симптомами, як опіку, відрижка з гірким або кислим присмаком, а також нападами болю, які локалізуються переважно в області сонячного сплетення.

Надлишок кислоти не може позитивно впливати на роботу шлунково-кишкового тракту, що проявляється в розладі його роботи. І тут потрібно розуміти, що прополіс при гастриті з підвищеною кислотністю ні в якому разі не повинен прийматися у вигляді алкогольної настоянки, тому що спиртовмісної продукції для людини з такою проблемою повинна бути виключена.

Ерозивний гастритЕрозивний гастрит характеризується сильним запальним процесом, що вражає стінки шлунка, на тлі якого виникають виразки (ерозії). Клінічна картина в цьому випадку поліморфна, і зазвичай ерозії з'являються якраз на тлі підвищеної кислотності, тому говорять про те, як використовувати прополіс при ерозивний гастриті варто зробити акцент на тому, що не варто вибирати його спиртовмісні форми, тому що вони можуть стати причиною подразнення слизової оболонки, що згодом призведе до розвитку больового синдрому.

Атрофічний гастритНа окрему увагу заслуговує ще й атрофічний гастрит, який характеризується сильним витонченням слизової оболонки, в результаті чого зменшується кількість тих клітин, які виконують в шлунку всю роботу. Нескладно здогадатися про те, що кислотність в цьому випадку буде зниженою, тому їжа не зможе проходити процес нормальної обробки для перетравлення. Тут підійдуть методи використання прополісу, спрямовані на лікування гастриту зниженою кислотністю.

Трохи про прополісПерш, ніж говорити про те, як відбувається лікування гастриту прополісом необхідно сказати про те, що даний продукт бджільництва ще називають бджолиним клеєм, тому що він має клейку основу і з його допомогою бджоли закладають у вуликах щілини, тим самим захищаючи їх від пилу, вітру, дощу, і проникнення комах.

Унікальним даний продукт робить його склад, визначити точно який поки не зміг жоден вчений, настільки він різноманітний. Відомо, що основу прополісу складають вітаміни, мікроелементи, ферменти, органічні і неорганічні сполуки, залишки амінокислот і так далі. Саме через такого багатого складу продукт має такий широкий спектр дії, який дозволяє його використовувати для лікування просто десятків, відомих людству захворювань. І той факт, що прополіс використовується в лікуванні гастриту також грунтується на тому, що він надає знеболюючий, спазмолітичний, знезаражувальний, антисептичний і регенеруючий ефект на організм, тобто має таку дію, яка дозволяє справлятися як з симптоматикою хвороби, так і з причинами, які її викликали.

прополис


Як приймати прополіс від гастриту?
Існує різна продукція бджіл( продуктів бджільництва), яка використовується для лікування гастриту на основі прополісу, і складається з різних лікарських форм. І кожну з них необхідно розглядати окремо, тому що вони мають свої особливості і підходять для лікування різних видів гастриту.

Важливо! Тут відразу потрібно зробити акцент на тому, що курс і особливості застосування будь-якого препарату для лікування гастриту, приготованого на основі прополісу, для кожної людини буде індивідуальним, тому що це питання залежить від форми захворювання, зниженої або підвищеної кислотності шлункового соку, а також від лікарської форми.Настій на спирту
В першу чергу необхідно обговорити те, наскільки корисна настоянка прополісу на спирту, тому що саме ця лікарська форма є найбільш популярною, і її найлегше придбати. Приготувати спиртову настоянку можна самостійно, для цього необхідно взяти тільки скляну тару, помістити туди 100 грам прополісу і залити це 100 мілілітрами спирту. Після цього тару необхідно ретельно збовтати, причому робити це потрібно протягом 20 хвилин, а потім залишити в теплим місці, куди не проникають сонячні промені на три доби для, власне кажучи, для процесу настоювання. Готова настоянка набуває коричневого кольору і має специфічний запах-деревної смоли і меду.

Найкраще купити прополіс на спирту при гастриті, тому що, по-перше, коштує це не так вже й дорого, а по-друге, нерідко складно дотримати правильність приготування цих ліків від чого безпосередньо залежать його цілющі дії. Придбати готовий і, що важливо, якісний продукт можна на сімейній пасіці «веселий шершень», зробити замовлення на якій можна через інтернет-магазин.

Настоянка приймається всередину, причому середня дозування становить 15-20 крапель. Важливий нюанс-лікування гастриту з підвищеною кислотністю прополісом настоянкою здійснюється після їжі (два рази на день), а знижена кислотність передбачає прийом лікарського засобу до їжі (за одну годину). У разі необхідності можна додавати ліки в воду або сік.

лечение гастрита прополисом


Настоянка на воді
Готельної уваги заслуговує лікування гастриту настоянкою прополісу, приготовленої на воді, яка підходить для лікування атрофічного гастриту прополісом. Є ще така думка, що настоянка прополісу вважається більш корисною, тому що спирт не інактивує частину його цілющих компонентів. Однак насправді корисним буде як настоянка на воді, так і настоянка на спирті, тут просто кожен повинен вибрати найбільш прийнятну і ефективну для себе лікарську форму.

Готується настій на воді з прополісу (60 грам) і, власне кажучи, води (200 мілілітрів). Основний інгредієнт необхідно подрібнити за допомогою терки, потім помістити в ємність, де буде відбуватися процес його приготування, змішати з водою і поставити тару на водяну баню. Протягом процесу приготування на поверхні води може утворитися воскова плівка, яку потрібно прибирати. Тримати суміш на водяній бані необхідно до повного розчинення прополісу, після чого настій необхідно трохи остудити, процідити через марлю у флакон, і використовувати як ліки протягом 7-10 днів.

Дуже добре підходить така настоянка прополісу при гастродуоденіті, а зберігати її необхідно обов'язково в холодильнику.

ВідварЄ й інші відвари прополісу, які потрібно знати, замислюючись про те, як лікувати, гастрит. Зазвичай вони рекомендується до застосування тим людям, які страждають від гастриту зі зниженою кислотністю, яка супроводжується болем, розладами травлення, печіями або відрижкою.

Подібні лікарські форми дозволяють не тільки усунути неприємні симптоми захворювання, а ще й нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту. Зустріти їх можна в якості самостійних лікарських форм або в суміші з іншими цілющими інгредієнтами.

Трав'яні відвариГоворячи про трав'яні відвари і настоянки прополісу можна зустріти такий рецепт — необхідно взяти 5 мл готової настоянки, змішати її з 10 мл води, а також 20 мл соку каланхое і помістити на водяну баню. Гріти занадто довго інгредієнти не треба, просто помішуючи їх потрібно довести до отримання однорідної консистенції, після чого зняти з вогню і перелити в ємність з темного скла. Ліки повинні настоятися протягом доби, а потім його рекомендують приймати по одній столовій ложці три рази на день, незалежно від кислотності.

прополис и продукты пчеловодства


З медом липи
Є також різновид того рецепта, який представлений вище, тобто необхідно взяти ті ж інгредієнти (5 мл готової настоянки, змішати її з 10 мл води, 20 мл соку каланхое), і додати до них 100 грам меду липи. Після цього суміш потрібно поставити на водяну баню, довести до однорідної консистенції, перелити в темну тару і дати настоятися протягом доби. Ліки потрібно приймати 3 рази на день незалежно від їжі.

Можна також взяти по одній столовій ложці сухих м'яти, липи, кореня солодки і фенхеля, залити їх 250 мілілітрами води, прокип'ятити протягом декількох хвилин і дати настоятися (1 година). Після того, як розчин охолоне, в нього можна додати одну столову ложку липового меду і 15 крапель прополісної настоянки. Відгуки про застосування прополісу говорять, що цей рецепт підходить для лікування гастриту підвищеної кислотності, а також його рекомендується вживати для профілактики розвитку захворювання.

Прополисное маслоНепоганий ефект в лікуванні гастриту (особливо виразкової форми) дає використання прополісного масла, яке легко готується самостійно в домашніх умовах. Необхідно взяти 1 кілограм вершкового масла і змішати його з 140 грамами готового прополісу (в разі необхідності пропорції речовин можна легко зменшити), і ретельно перемішати інгредієнти до однорідної консистенції, тримаючи ємність на водяній бані, але не даючи їм занадто сильно нагріватися. Приймати ліки краще після того, як суміш охолоне, причому робити це потрібно по одній столовій ложці за півгодини до або після їжі, незалежно від кислотності шлунка. Курс лікування тривати не менше одного місяця і найкраще доповнювати його спиртовою настоянкою прополісу при гастриті.

Прополісне молокоІснує також рецепт приготування прополісного молока, відповідно до якого потрібно взяти 200 мілілітрів молока, змішати його з 10 грамами волоських горіхів (подрібнених), поставити на водяну баню і прокип'ятити протягом 2 хвилин. Отриману суміш потрібно процідити через марлю, в результаті чого вийде готовий молочний відвар. Після охолодження в нього додають одну столову ложку меду і 20 крапель настоянки прополісу. Приймати його рекомендується теплим, практично відразу після приготування (дрібними ковтками), а робити це найкраще до або після їжі (за 20 хвилин). Ліки надає обволікаючий ефект, дозволяє зняти роздратування і усунути печію, і найбільше воно підходить для лікування ерозивного гастриту.


Емульсія
Сьогодні зустрічається також рецепт приготування емульсії на основі прополісу, який готується на спиртовому настої прополісу, гліцерині і персиковому маслі. Інгредієнти змішуються, при цьому рецепт не вимагає їх нагрівання, а перед застосуванням флакон просто трошки збовтується. Вважається, що у вигляді емульсії дані ліки здатні поліпшити перистальтику кишечника, а також зміцнювати і покращує роботу всього шлунково-кишкового тракту. Однак краще все-таки приділити увагу питанню про те, як приймати настоянку прополісу при гастриті, тому що в лікуванні цього захворювання вона буде більш ефективною, що підтверджують позитивні відгуки вже здорових людей.

Важливо! Ще раз варто повторити, що купити настоянку прополісу можна на сімейній пасіці «веселий шершень», фахівці якої гарантують отримання якісного продукту за демократичною ціною.


Необроблений прополісПрийом необробленого прополісу здійснюється дуже рідко, тому що даний продукт складно зберігати в натуральному вигляді, і він має специфічний смак і аромат. Однак якщо така ситуація склалася, то продукт можна вживати і в такому вигляді, правда тут потрібно сказати про те, що купити його в натуральному вигляді досить складно. У натуральному вигляді з прополісу зручніше скачати кульки по кілька грам і розжовувати їх у роті до повного розчинення (приблизно 30-40 хвилин).

Замовити настоянку прополісу 20% можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины