Свічки для лікування простатиту у чоловіків з прополісом
Ректальні свічки абсолютно виправдано вважаються найбільш ефективною лікарською формою лікування простати, адже активні інгредієнти, які входять до їх складу потрапляють в кров недалеко від простати, отже, ефект від їх застосування можна буде побачити практично відразу. З усього розмаїття складів даної лікарської форми особливої уваги заслуговують протизапальні свічки при простатиті з прополісом, адже в процесі їх виробництва зазвичай застосовуються тільки натуральні речовини, застосування яких приносить людині виключно користь, отже, ймовірність розвитку побічних ефектів під час лікування такими препаратами зведена до можливого мінімуму.

Страшне слово "простатит"
Простатит, по суті, являє собою запалення, яке виникає в області передміхурової залози (відповідно, захворювання зустрічається виключно серед чоловіків) і доставляє хворому виражений фізичний і емоційний дискомфорт. Нещодавно проведений Статистичний аналіз показав, що від симптомів подібного запалення страждає велика частина чоловічого населення планети, причому зустрічається воно з рівною інтенсивністю, як серед літніх людей, так і серед двадцятирічних хлопчиків. Всьому виною те, що основною причиною розвитку простатиту є низький рівень рухової активності, який призводить до застою кровообігу, і розвиток інфекції (свічки при простатиті у чоловіків користуються такою популярністю якраз через те, що вони впливають відразу на дві причини розвитку хвороби).

свечи при простатита у мужчин


Зазвичай захворювання супроводжується сильними болями при сечовипусканні і, власне кажучи, розладом цього процесу (чоловіки, як правило, починають дуже часто бігати в туалет), підвищенням температури тіла (подібний симптом супроводжує запалення інфекційної природи), а також розвитком еректильної дисфункції. Природно, чоловік завжди хоче відчувати себе саме "чоловіком", тому останній симптом – еректильна дисфункція або імпотенція – турбує чоловіків найбільше, і, до речі кажучи, свічки для чоловіків від простатиту справляються з проблемами подібного роду практично відразу. Загалом, лікуванням даного захворювання необхідно займатися ретельно, причому робити це потрібно якомога раніше, тому що зворотному випадку уникнути розвитку серйозних ускладнень не вийде.

Прополіс та його склад
Прополісні супозиторії заслуговують більш пильної уваги тому, що вони мають повністю натуральний склад, але популярність в порівнянні з іншими засобами лікування подібної хвороби вони заробили на грунті того, що подібні свічки не просто усувають симптоматику захворювання, а ще й безпосередньо впливають на його причини. Прополіс являє собою клейку речовину, яку бджоли оббирають з кори дерев і використовують для захисту своїх будинків (вуликів) від згубного впливу зовнішніх факторів – вітру, сонячних променів, пилу.

Купити свічки з прополісом можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797У медицині його почали застосовувати порівняно недавно, коли один з хіміків провів хімічний аналіз даного продукту і зміг з'ясувати, що в його склад входить більше двох сотень корисних мікроелементів і всі вони мають цілющі властивості. Приблизно на 60% даний продукт бджільництва складається з смол, які роблять його ефективним протизапальним засобом, а з решти 40% цілющих речовин особливої уваги заслуговують ензимні залишки, мікроелементи, вітаміни і природні антибіотики, тому що саме вони мають бактерицидні властивості (ведуть боротьбу з інфекціями) і покращують роботу всього організму.

противовоспалительные свечи от простатита с прополисом


Необхідно приділити окрему увагу тому, що свічки для лікування простати у чоловіків з прополісом не просто ефективно знімають запалення, а ще й купірують больовий синдром, який може виникати при сечовипусканні, тому що прополіс здатний надавати практично такий же місцевоанестезуючий ефект, як і новокаїн (і це при повній відсутності побічної дії на організм хворого).

Крім усього цього прополіс (і, відповідно, всі супозиторії, приготовані на його основі) робить позитивний вплив на кровообіг – він підсилює кровотік, тому свічки для лікування простатиту у чоловіків з прополісом служать ще й відмінною профілактикою проти розвитку геморою (від цієї проблеми зі здоров'ям чоловіки страждають теж досить часто).

Прополісні супозиторії-де купити?
Продукти бджільництва вже не перший рік застосовуються не тільки в процесі приготування лікарських засобів народної медицини, а й в промисловому виробництві ліків, отже, купити свічки для лікування простатиту з прополісом в осучаснений час можна в аптеці. Більш того, в аптеці представлений настільки вибір даної продукції, що купувати її без попередньої консультації лікаря не рекомендується, тому вибираючи подібні ліки варто бути особливо уважним, особливо з огляду на те, що виробники часто додають в прополіс додаткові інгредієнти. В сучасний час в аптеці можна знайти такі прополісні супозиторії:

 • "Простопін" - продаються в досить великих упаковках (по 15 супозиторіїв) і крім основного інгредієнта містять в своєму складі ще й маточне молочко з бджолиним пилком, які потенціюють властивості прополісу і дозволяють максимально швидко усунути всі симптом захворювання;
 • "Прополіс Д" - до складу даної лікарської форми в якості додаткового лікарської речовини входить ще й димексид, який ефективно бореться з інфекціями, так що їх рекомендують застосовувати з метою лікування гострого запалення простати;
 • «Гемо-про " - комплексний препарат, який містить цілющу грязь з озера Тамбукан, і згідно відгуками швидше за все усуває ознаки розвитку еректильної дисфункції.Замовити комплект свічок з прополісом при простатиті можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797Однак вибираючи протизапальні свічки від простатиту з прополісом, необхідно враховувати ще й те, що їх можна купити у приватних осіб – пасічників, які самі займаються їх виготовленням, а значить можуть гарантувати якість і безпеку своєї продукції.

свечи для лечения простатитаЗазвичай самостійно зроблені свічки коштують набагато дешевше тих, які продаються в аптеці, при цьому в ефективності вони нічим останнім не поступаються, тому хвилюватися з цього приводу точно не варто, головне – вибрати відповідального виробника, які використовує тільки якісні інгредієнти, тоді лікування не принесе хворому ніяких «нових» проблем зі здоров'ям.


З повагою, сімейна пасіка «Веселий шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины