Ефективні свічки для профілактики простатиту у чоловіків
Простатит-захворювання запального характеру, яке вражає область передміхурової залози (відповідно, хворіти їм можуть виключно чоловіки). Від його досить неприємних симптомів страждає кожен третій чоловік на планеті, при цьому вік, як доводять останні статистичні дані, практично не має ніякого значення. Захворювання вражає чоловіків практично будь - якого віку (переважно-18-75 років), незалежно від їх видів діяльності і ведуть різний спосіб життя, саме через це про те, що існують свічки для профілактики простатиту з прополісом, повинен знати практично кожен.

цена на свечи для профилактики простатита


Будь-яку хворобу, як показує практика, легше запобігти, тому що лікування потім дається набагато складніше, і запалення передміхурової залози, яке, до речі, незважаючи на уявну простоту, досить важко піддається лікуванню, тому з тим, що собою являє прополіс і який він має механізм дії необхідно розібратися детальніше.

Що таке прополіс?Прополіс, який бджолярі через консистенцію і складу часто називають "бджолиним клеєм" - унікальне природне з'єднання, яке бджоли добувають з декількох видів дерев і застосовують для захисту своїх будинків від згубного впливу факторів зовнішнього середовища (комах, погоди). У медицині він знайшов застосування завдяки своєму унікальному складу, адже він складається більше ніж з двох сотень корисних сполук, кожне з яких не володіє дивовижними цілющими властивостями, не дивно, що свічки для профілактики простатиту з прополісом користуються такою популярністю.

Купити свічки з прополісом можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797Основну частину в складі прополісу займають флавоноїди та їх похідні, які є смолоподобную сполуками і мають здатність прискорювати обмінні процеси в організмі, інактивувати вільні радикали (антиоксидантна функція), і захищати людський організм від радіоактивних сполук. Однак крім них до складу даного продукту входить величезна кількість корисних мікроелементів, амінокислот, більшість з яких є незамінними (назва говорить сама за себе), поліфенольних сполук, ферментів – здатних позитивно впливати на всі органи і системи людського організму.

свечи для профилактики простатита с прополисом


Завдяки такому складу прополіс здатний зупиняти ріст вірусів та інших патогенних мікроорганізмів, покращувати активність імунних агентів, надавати антитоксичну дію, а також покращувати процес руху крові по судинах. Саме ці властивості і роблять лікування простати у чоловіків свічками з прополісом таким ефективним, отже, чоловіків це питання має цікавити найбільше.

Профілактика розвитку простатиту
До розвитку простатиту призводить велика кількість факторів, проте найчастіше запальний процес виникає на тлі розвитку інфекції і порушення (застою) пересування крові і лімфи по судинах в органах малого таза. Ректальні свічки для профілактики простатиту у чоловіків примітні саме тим, що вони впливають відразу на дві цих причини: за рахунок виражених антибактеріальних властивостей прополіс зупиняє ріст і розвиток патогенних мікроорганізмів, а за рахунок розбещує місцевого ефекту – підсилює кровообіг.

Супозиторії впливають (зі зрозумілих причин) не конкретно на передміхурову залозу, а на стінку слизової оболонки прямої кишки, за якою і знаходиться простата. Всупереч розбіжностям серед певної групи вчених про те, що стінка кишечника не пропускає поживні речовини. Ряд клінічних досліджень допоміг довести, що це не так. Після установки в пряму кишку супозиторій тане під дією температури тіла і поступово всмоктується в кров через стінки судин які живлять слизову оболонку кишечника. Відразу ж після цього корисні речовини з потоком крові потрапляють в область простати, де і надають свій лікарський ефект.

Профілактика геморою
Окремо необхідно сказати, що прополісні супозиторії ефективні не тільки при запаленні передміхурової залози, а ще й при геморої. Нерідко свічки від геморою і простатиту з прополісом прописуються в якості профілактики розвитку відразу двох захворювань відразу, і це цілком виправдано, адже, по суті, супозиторії вставляються в область пряму кишку, в якій, власне кажучи, і відбувається розвиток гемороїдального запалення. Більш того, активний склад прополісу всмоктує в кров, покращуючи її рух і викликаючи загибель всіх патогенних мікроорганізмів (якщо такі є), таким чином, прополісні свічки від геморою і простатиту дозволяють запобігти розвитку запального процесу як зоні передміхурової залози, а так і в районі гемороїдальних вузлів.

свечи от геморроя и простатита с прополисом


Особливою перевагою застосування супозиторіїв є те, що активні інгредієнти практично в повному обсязі проникають саме в органи малого таза, тобто вони надають виключно місцевий ефект (не потрапляють в системний кровотік), що значно зменшує ймовірність розвитку ускладнень після їх застосування. Саме з цієї причини прополісні супозиторії є найбільш популярною лікарською формою, придатною для профілактики розвитку запального процесу в області простати, що, відверто кажучи, і робить їх застосування надзвичайно популярним в різних областях медицини.

Скільки коштують?
Найбільш оптимальна ціна на свічки для профілактики простатиту буде, природно, у людини, яка сама їх робить, тобто у пасічника, тому що саме він в процесі приготування ліків використовує виключно прополіс, який видобуває сам (ніяких додаткових матеріальних витрат) і формоутворювач (масло какао). В аптеці вартість препарату буде набагато вище через те, що виробнику доводиться закуповувати сировину на приватних пасіках, додатково купувати формоутворюючі речовини і стабілізатори, а це все робить прямий вплив на вартість ліків, однак вирішувати, де його купувати, кожен все-таки повинен самостійно.

Замовити комплект свічок з прополісом при простатиті можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797Попередити розвиток простатиту (особливо за допомогою прополісних супозиторіїв) досить просто, потрібно всього лише придбати необхідну кількість свічок (зазвичай один лікарський курс складається з 10-ти свічок) і почати їх застосування. Прополіс точно не принесе людині ніякої шкоди, зате користь від нього буде помітна відразу.

З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины