Настоянка воскової молі - еліксир при онкології
Добрий день дорогі друзі! Багато різної інформації ходить навколо застосування настоянки воскової молі при лікуванні раку. Якусь частину ми беремо офіційної медицини і наукових досліджень, якусь з досвіду самих бджолярів, які даної настоянкою допомагали або намагалися допомогти людям в боротьбі з таким злісним захворюванням як РАК. Ось і ми хочемо поділитися тими даними, які маємо в своєму 'арсеналі'. А вирішувати вже вам - зважитися і спробувати даний унікальний продукт або все ставити під сумнів. Отже, почнемо.

применение при раке настойки восковой моли


Вчені вже змогли довести, що за допомогою личинок вогнівки можна лікувати величезну кількість всіляких захворювань. Спектр корисної дії цих ліків до нескінченності широкий. Наприклад, він має сильну противірусну і кардіопротекторну дію, але це лише мала дещиця його цілющих можливостей, адже недавно вчені зробили неймовірно відкриття: вони з'ясували, що застосування при раку настоянка воскової молі сприяє поліпшенню якості життя хворої людини.

Люди, які її приймають, починають відчувати себе краще, адже у них в організмі знижується активність ракових (атипових клітин), що запобігає ризику розвитку метастаз, пухлини стають менше, а хіміотерапія переноситься не так важко.

Придбати настоянку воскової молі в Україні при лікуванні раку можна у нас:
+380984298830
+380955638797


Сьогоднішнє лікування ракових захворювань є дуже складним завданням, адже в усьому світі (навіть враховуючи те, наскільки швидко розвивається медицина і фармакологія) рак вважається невиліковним. Чому ж вчені припустили, що воскова моль при онкології може дати позитивний ефект? А то, що личинки даної Комахи можуть виробляти особливий фермент – церразу, який може розчиняти жироподібні стінки «поганих» бактерій (на цьому заснований ефект від застосування настоянки воскової молі при лікуванні туберкульозу).


Вважається, що атипові клітини рано чи пізно з'являються в організмі будь-якої людини, але в нормальних умовах з ними швидко справляються імунні агенти, без додаткової допомоги у вигляді таблеток або оздоровлюючих медичних процедур. Але в момент стресу імунна система слабшає і ракова клітина «приживається» в організмі, видаючи себе за «свою». Пухлина може рости роками, не супроводжуючи своє зростання неприємними симптому, виявляється хвороба вже на останній стадії, яка практично не піддається ніякому лікуванню.
Профілактика воскової міллю-запорука здорового організмуТак ось лікування екстрактом воскової молі онкології полягає в тому, що настоянку потрібно приймати курсом (кілька разів на рік), для того, щоб вона могла відразу «вбивати» ракові клітини, не допускаючи їх подальшого зростання і розвитку. Фахівці сімейної Пасіки» веселий Шершень " настійно рекомендують вживати її тим людям, у яких є або були хворі родичі. Механізм розвитку онкологічних захворювань до кінця не вивчений, але вчені вважають, що воно може передаватися у спадок, а постійне вживання препаратів на основі вогнівки, дозволяє в кілька разів знизити ризик його виникнення.

восковая моль при онкологии


Поки достовірно відомо, що лікування настоянкою воскової молі раку дає хороший результат, якщо інфіковані легені, кишечник або шкіра. Її застосування при раку легенів дозволяє позбутися від сильного кашлю, розвиток якого провокується зростанням пухлини, і зупинити зростання атипових клітин. А під час лікування раку кишечника настоянка здатна зменшувати больовий синдром і покращує якість життя хворого. Людина, яка хвора на рак, рідко посміхається і схильний до депресії, а личинки вогнівки багаті на серотоніноподібні речовини, які підвищують настрій і збільшують тягу до життя.

Крім настоянки в лікуванні раку використовуються екскременти вогнівки (ПЖВМ), які мають ще більшу біологічну активність. Екскременти являють собою ферментативно оброблений перегній. Для їх отримання вогнівку поміщають у вулик з уже ураженими нею сотами і залишають там на кілька місяців. В умовах нестачі корму вона кілька разів поїдає свої ж екскременти, тим самим роблячи їх більш доступними для людського організму. Препарати з екскрементів вогнівки багаті флавоноїдами, які покращують проникність судин і збільшують циркуляцію крові, і стероїдами.

Читайте так само: Як правильно лікуватися екстрактом воскової молі

Стероїди, як відомо, надають сильний протизапальний ефект, так що вони теж заважають росту і розвитку атипових клітин. Дослідження досі не закінчені, так що можливо скоро найкращими ліками від раку стане воскова моль, лікування раку цим препаратом має кілька переваг.

лечение экстрактом восковой моли онкологии


Переваги настоянки воскової молі в лікуванні раку:

 • по-перше, ліки на її основі не роблять побічних ефектів, що істотно відрізняє їх від препаратів, що використовуються для проведення хіміотерапії, які часто викликають облисіння або безперервну блювоту;
 • по-друге, вони не мають ніяких протипоказань, тому з їх допомогою можна лікувати навіть маленьких дітей, єдиними, кому вони протипоказані, є люди з алергією на продукти бджільництва;
 • по-третє, вартість препарату дуже низька - 100 гривень за один флакончик, так що купити його може кожен, хто потребує дійсно результативному лікуванні (імпортні препарати коштують дорого, але іноді тільки погіршують ситуацію, провокую розростання пухлини, а препарати на основі воскової молі дають гарантований цілющий ефект).Замовити настоянку воскової молі 20% для лікування онкології можна по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Дискутувати з приводу користі цих ліків можна до нескінченності, але краще один раз її купити. Шкоди вона ніякого не принесе, а врятувати життя точно може!

З повагою сімейна Пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины