Часто, людей оточують речі, на які вони не звертають уваги і навіть не здогадуються про їхні корисні властивості. Але є й такі, які намагаються використовувати все у власних цілях, для свого оздоровлення. Так і про лікувальні властивості настойки воскової молі багато хто навіть не здогадується. Адже вона є ворогом бджоляра і страшенною загрозою для всіх мешканців вулика. Практично за декілька тижнів проживання в ньому личинки комахи можуть повністю його розорити. Адже ця невеличка гусінь їсть все, що трапляється в неї на шляху. Тим самим накопичуючи в собі величезну кількість поживних і корисних речовин, вітамінів і мінералів. Настойка воскової молі теж багата ними, навіть більше, в ній міститься фермент цераза, який здатен перетравити навіть віск.
воскова міль для імунітету

Що це дає для лікування? Цераза, при правильному прийомі настоянки, здатна зруйнувати оболонку бактерій і, навіть, палички Коха, дозволяючи в комплексі з іншими препаратами швидше і ефективніше позбутися хвороби.
Завдяки великій кількості позитивних відгуків, можна говорити про величезну користь від вживання засобу.

Купити настойку воскової молі можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Цей повністю біологічний продукт повністю оздоровлює організм, як ззовні, так і зсередини, підсилює дію інших препаратів і сам допомагає вилікуватися від хвороби, яка дошкуляє.

Історія застосування


Ще з часів Древнього Єгипту і Греції була відома воскова міль, настойка з неї використовувалася і цілителями Месопотамії. Лікували нею чахотку, безпліддя і статеві розлади. Трохи пізніше своє застосування вона знайшла і в Китаї, Японії і Кенії. Личинки комахи стали не лише використовувати для приготування лікарського засобу, алей для приготування вишуканих страв. Після 19 ст лікування настоянкою вийшло на новий рівень, адже придбало доказову базу своєї ефективності.
Спосіб застосування
Як приймати настойку воскової молі – питання, яке цікавить всіх, хто вирішив зміцнити організм чи виникла потреба в лікуванні. Є декілька способів прийому препарату, але курс при всіх складає не більше 3-х місяців, після чого потрібно зробити перерву.
 • Для профілактичних цілей настоянку розводять у рідині (3-10 крапель на півстакана води або чаю).
 • Після серйозних хвороб і нападів (наприклад після перенесеного інфаркту міокарда) рекомендується пройти десятиденний курс в розрахунку 4 краплі на 10 кілограмів ваги тіла.
 • При тяжких захворюваннях дозу теж слід збільшити – по 5-7 крапель на 10 кг маси тіла.

Загалом, настоянку воскової молі можна приймати практично при будь-яких захворюваннях, але пере цим слід проконсультуватися зі спеціалістом.
Ціна настойки воскової молі в Україні в порівнянні з ефектом від її вживання – доступна практично кожному. Цей засіб – повністю біологічний продукт, він не містить ніяких хімічних домішок.

Діти


Еліксир застосовують також в педіатрії. Лікарі самі радять засіб для того, щоб антибіотикотерапія дала швидший і кращий результат. Жодна дитина не відчула ніяких побічних дій від приймання засобу, слід лише чітко виконувати дозування (1,5 краплі на кожен рік життя малюка). Курс складає не більше 3-х тижнів.

Вагітні


Корисний імунозміцнюючий засіб широко використовують для вживання вагітних. Слід особливу увагу приділити при перших прийомах препарату. Якщо не виявлено ніяких алергічних реакцій, то продукт вживають для покращення самопочуття, профілактики захворювань, а також для лікування токсикозів.

Протипоказання


Особливих протипоказів настоянка не має. Приймають ліки дуже широке коло людей. Все ж слід звернути увагу на такі протипоказання, як:
 1. індивідуальна непереносимість складових препарату;
 2. алергічні реакції на мед і віск;
 3. хоча засіб і використовують для лікування цукрового діабету, але слід це робити з обережністю і після консультації з лікарем.

лікувальні властивості восковї молі

Якщо врахувати індивідуальні особливості, і використовувати настоянку строго по інструкції, до від лікування нею буде лише користь.

Склад настоянки


Як уже зазначалося, личинки харчуються всім, що можуть роздобути у вулику: воском, пергою, личинками бджіл і іншими продуктами бджільництва. Тим самим вони накопичують в собі багато вітамінів, мікро- і макроелементів, активних речовин. Вона має складний хімічний склад, який містить:
 • гормони;
 • ліпіди і жирні кислоти;
 • ферменти;
 • амінокислоти;
 • високомолекулярні білки;
 • пептиди;
 • нуклеозиди;
 • мінеральні елементи.


За рахунок цього настоянка воскової молі і має такий широкий спектр дії для лікування і профілактики різноманітних захворювань.

Користь настоянки


Список хвороб, які можна вилікувати з допомогою настоянки, щоразу поповнюється. Вчені і прихильники лікування цим продуктом чекають на той момент, коли вдасться довести його користь для вживання хворим на рак. До сьогодні відомо такі хвороби, які ефективно лікуються настоянкою:
 1. Здатна швидко і ефективно знищити паличку Коха, забезпечує позитивні зміни в легенях. За цю здатність здобула багато вдячних відгуків у лікуванні туберкульозу.
 2. Як свідчать лікарі і пацієнти, має захисну і протизапальну дію, тому допомагає боротися з хворобами дихальної системи – бронхіальна астма, алергія, пневмонія.
 3. Систематичне вживання препарату допоможе значно зміцнити імунітет і запустити захисні функції організму, а також підвищить опірність до багатьох хвороб.
 4. Для людей, які страждають від хвороб серця і судин препарат стане гарним засобом, який значно зменшить кількість приступів, пов’язаних зі стенокардією, зменшить задишку і зробить показники ЕКГ кращими.
 5. Лікування настоянкою молі гарно зарекомендувало себе в гінекології, оскільки повернула репродуктивну функцію багатьом жінкам і дала їм можливість відчути радість материнства. Також використовують при токсикозах і клімактеричних синдромах.
 6. І чоловікам буде корисно приймати настоянку, адже вона благотворно впливає на статеву функцію. Засіб підвищує виробітку і активність сперматозоїдів. Лікарі рекомендують для лікування простатиту, аденоми простати та інших хвороб передміхурової залози.

воскова міль при лікуванні захворювань

Треба пам’ятати про те, що засіб повністю біологічний і приймати його потрібно регулярно і систематично. Від цього значно залежить ефективність результату. Його приймають щодня за 30 хв до їди. Не слід застосовувати препарат перед сном, адже він має достатньо тонізуючу дію. Настоянку розводять у воді або чаї. Перед початком лікування слід провести тест на індивідуальну переносимість. Слід спробувати прийняти 4-5 крапель і поспостерігати за реакцією організму. Якщо ніяких реакцій не виявлено, дозу поступово можна збільшувати до рекомендованої.

Приготування


Приготування настоянки воскової молі проходить з використанням свіжезібраних личинок, які вже встигли накопичити достатню кількість поживних речовин, але ще не стали лялечками. Личинки не можна нагрівати чи якимось чином обробляти, вони заливаються спиртовим розчином і настоюються близько 10 днів.

Придбати настойку воскової молі в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797
banner


Купити настойку воскової молі в Україні не складе ніякої проблеми, адже пасічники регулярно збирають шкідників зі своїх вуликів руками. Вони не обробляють їх нічим, адже тим самим можуть нашкодити і своїм бджолам. В темному прохолодному місці засіб зберігається до 3 років.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины