Добрий день, друзі! Багато з Вас чули або читали інформацію про настоянці воскової молі, але мало хто з Вас чув про ПЖВМ - продукт життєдіяльності воскової молі. І це нормально, так як інформації практично немає. Сьогодні ми постараємося викласти всю наявну інформацію і факти, якими ми володіємо. З цього влаштовуйтеся по зручніше, заварюйте чашку чаю або кави і беріться до читання. Приємного і корисного проведення часу.

настойка из продуктов жизнедеятельности восковой моли


Мільйони людей зобов'язані своїм здоров'ям продуктам бджільництва-мед, перга, маточне молочко і так далі. Про їх ефективність можна знайти величезну кількість інформації, але мало хто знає, що про цілющі властивості непримітного на вигляд метелика – воскової молі. Це комахи є найлютішими ворогами бджіл, так як в тих доказах, де вони поселяються, бджоли слабшають або зовсім вмирають. І якщо про настоянку з личинок цієї комахи є досить багато інформації, то про те, наскільки корисні екскременти воскової молі, знають лише одиниці.

Що це таке ПЖВМ?
Безпосередньо перед окукливанием личинки вогнівки перестають накопичувати в собі поживні речовини (тому для приготування екстракту з них відбирають лише молоді особини, які не прожили більше 20 днів) і вся їх біологічна активність передається екскрементам. Якщо їм не буде вистачати корму (тобто воскових сот), то вони можуть поїдати як свої екскременти, так і більш слабких особин личинок, в результаті чого на дні вулика можна буде помітити чорні розсипчасті маси, які бджолярі називають ПЖВМ - продукт життєдіяльності воскової молі (екскременти).

Читайте так само: У чому полягає унікальність воскової молі

Для отримання цієї корисної сировини бджолярі поміщають у вулик стільники чорного кольору, які вже «опрацювала» вогнівка. Їх накривають спеціальною сіткою і міліметрової кришкою, а через кілька місяців (3-6) на дні вулика з'являються чорна маса, що має запах меду. За такий тривалий час личинки кілька разів встигають переробити всю цю масу і буквально «заряджають» її своєю біологічною активністю. Якщо з цієї маси приготувати лікарський препарат, то концентрація корисних речовин в його складі буде навіть більше, ніж в екстракті личинок.

настойка экскрементов восковой моли


Придбати ПЖВМ в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці "Веселий Шершень" за телефоном:
+380984298830
+380955638797


Чим обумовлено корисну дію?
Для підтвердження цінності пжвм-продукт життєдіяльності воскової молі був проведений ряд наукових досліджень, в ході яких проводилася порівняльна характеристика екстракту з личинок і їх екскрементів. Наполягали екскременти протягом дев'яти днів, періодично помішуючи, в результаті вийшов розчин червоно-жовтого кольору. Комп'ютерна діагностика цього розчину показала, що в його склад точно входять наступні активні речовини:

 • флавоноїди;
 • іридоїди;
 • стероїди.Флавоноїди благотворно впливають на проникність судин, запобігаючи розвитку варикозу вен і атеросклерозу. Іридоїди збільшують енергію, стимулюють імунітет і мозкову активність людини, а стероїди, як відомо, мають виражену протизапальну дію, тому кошти, в складі яких вони знаходяться, можуть лікувати досить великий спектр людських захворювань.

ПЖВМ - продукт жизнедеятельности восковой моли


Застосування ПЖВМ
Перш, ніж розповідати про те, наскільки ефективний і корисний екстракт продуктів життєдіяльності воскової молі, потрібно зробити акцент на тому, що працює він за принципом біогумусу (це речовина, про який знає кожен дачник). Біогумус - це перегній, який продукують черв'яки. Черв'яки обробляють його таким чином, що він стає легкозасвоюваним для всіх рослин, і вони не витрачають енергію і сили на його переробку. Саме на цій технології і заснований принцип «роботи» ліків на основі екскрементів вогнівки, тобто після ретельної переробки біологічно активні речовини в їх складі стають вкрай корисними і легкозасвоюваним для людського організму. Саме тому результат від його прийому стає помітний вже в перші дні лікування.

 • Туберкульоз. В першу чергу настоянка з продуктів життєдіяльності воскової молі виліковує всі форми туберкульозу (легені, серце, шкіру і так далі). Фахівці сімейної пасіки "Веселий Шершень", які займаються виробництвом даного лікарського засобу, рекомендують приймати її в комплексі разом з екстрактом з личинок. Адже ці два препарат не протидіють один одному, а тільки підсилюють загальний ефект, в результаті якого одужання людини настає не через три місяці постійного прийому, а через півтора. Як відомо, туберкульоз викликає сильний кашель, так ось настоянка ПЖВМ сприяє його припинення вже після перших трьох днів постійного застосування.
 • Захворювання серця. Експериментально доведено, що цей продукт може викликати стійке зниження артеріального тиску, що просто не може благотворно не відбитися на діяльності серцевого м'яза. Його прийом сприяє нормалізації серцевого ритму, лікуванню гіпертоній, зменшує напади стенокардії і надає профілактичну дію на всі судини в цілому. Завдяки наявності в своєму складі флавоноїдів. Він надає ангіопротекторну дію на вени, запобігаючи розвитку варикозу або тромбофлебіту.
 • Онкологія. Проводяться дослідження настоянки пжвм (воскова моль 20%) в лікування ракових захворювань. Поки вчені прийшли до висновку, що вона захищає організм від зараження раковими (атиповими) клітинами, за допомогою підвищення його захисних властивостей. Можливо, незабаром буде доведено, що вона здатна вилікувати людство від цієї чуми сучасності.
 • Підвищення імунітету. Постійний прийом даного препарату в кілька разів збільшує активність імунних клітин (через наявність в його складі великої кількості речовин, що мають стероїдну природу), тому його рекомендують застосовувати тим, хто хоче захистити свій організм в період загострення простудних захворювань. В цей час спостерігається підвищений попит на препарат, так що про його придбання потрібно подбати заздалегідь.
 • Лікування грибкових захворювань. Іридоїди проявляють підвищену антимікробну активність, тому настоянка екскрементів воскової молі дає позитивний ефект при лікуванні грибкових захворювань різного генезу.
 • Лікування безпліддя. Це засіб здатний підвищувати статевий потяг між статями, стимулювати активність сперматозоїдів, посилювати ерекцію і нормалізувати гормональний фон в жіночому організмі. А все це сприяє лікуванню безпліддя у пар, які не можуть мати дітей, і підвищує ймовірність завагітніти у здорових людей (підстраховка ніколи не буває зайвою).
 • Загальний оздоровчий ефект. Під час прийому цього засобу підвищується загальний тонус організму, поліпшується настрій і з'являються сили. Його часто рекомендують приймати людям після 50-ти років, коли ознаки старіння стає більш вираженими.
 • Спортивна медицина. У період підвищених фізичних навантажень організм спортсменів відчуває сильний стрес і виснаження, а це може стати причиною отримання поганих результатів в будь-яких змаганнях. Щоб поліпшити фізичну витривалість і попутно захистити нервову систему потрібно щодня приймати продукт переробки личинок вогнівки, який зможе не тільки підвищити фізичну активність, а й зробить благотворний вплив на організм повністю.


Замовити екскременти личинок воскової молі можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797


Читайте так само: Як потрібно приймати воскову моль. Інструкція

На завершення можна сказати, що ліки, отримані з екскрементів личинок вогнівки, є настільки ж ефективними, як і підмор воскової молі, який виготовляють з її мертвих тілець (звучить, звичайно, не сильно «апетитно», але заради результату можна і потерпіти). Ними можна вилікувати просто величезна кількість захворювань і це не диво, а просто народна медицина.

З повагою сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины