Еліксир довголіття - екстракт личинок воскової моліДобрий день, друзі! Сьогодні хочу детально розповісти про настоянці личинок воскової молі 20%, з якою нам довелося познайомитися і після цього ми вже немислимо наше життя без цього супер еліксиру. Та й наші клієнти, спробувавши раз і відчувши ефект від застосування вогнівки, відмовилися від ліків і приймають її і радіють повноцінної щасливого життя. Але про все по порядку.

настойка личинок восковой моли отзывы


Колись засоби народної медицини були дуже популярними і допомагали лікувати велику кількість хвороб, але з розвитком фармакології все змінилося, адже люди стали більше довіряти медичним дослідженням, ніж радам лікарів. Хоча сьогодні все повертається на» круги своя", тому що медичні препарати, хоч і ефективні, але вони можуть завдати шкоди людському організму (важко адже знайти такий препарат, який не викликає побічних ефектів).

А з народними засобами таке зустрічається дуже рідко, взяти хоча б екстракт личинок воскової молі, який можна вживати навіть дітям. Він ніколи не волає розвитку ускладнень і загострення хвороб, а лікувати їм можна такий широкий спектр захворювань, що будь-які антибіотики «позаздрять».

Воскова моль - це метелик, яким люди лікувалися ще тисячу років тому. Для бджолярів, звичайно, це небезпечний ворог, який пробирається в докази під покровом ночі, коли бджоли-охоронці не звертають на нього уваги, і відкладає на стільниках свої яйця. Приблизно через п'ять днів з цих яєць з'являються корисні для людини і шкідливі для бджіл (і воскових сот) личинки, які харчуються пергою, медом і, головне, воском.


Саме з них і готується настоянка спиртова личинок воскової молі. З огляду на те, що люди лікуються цим засобом ще з давніх часів, можна зробити висновок, що воно надзвичайно ефективно. Так, і, до речі, мало хто в світі може переробляти віск, так як він вкрай інертний в хімічному відношенні, а вогнівка може.

Читайте так само: Ефективне лікування раку настоянкою воскової молі 20%

Чим обумовлені корисні властивості цього препарату?За порівняно недовгий період свого життя (приблизно 20 днів) личинки встигають накопичити в собі багато корисних і цілющих речовин, серед яких особливе значення займає фермент церраза, який згубно діє на стінки хвороботворних бактерій (він розчиняє їх) і робить їх беззахисними перед клітинами імунної системи людини. Вперше про це ферменту заговорив академік Мечников, який на його основі намагався створити протитуберкульозну вакцину. Після нього за вивчення даного продукту взявся Мухін, потім Спиридонов і Нікулін.

фото личинок восковой моли


На підставі цих досліджень було з'ясовано, що екстракт личинок великої воскової молі крім церрази містить ще й багато корисних мікроелементів (наприклад, цинк, солі магнію або мінеральні сполуки калію). Також в ньому присутні такі речовини як валін, аланін, ізолейцин і лейцин, які, як відомо, беруть участь в утворенні білка і сприяють повному омолодженню людського організму, як зовнішньому, так і внутрішньому. Також він містить серотонінподобние речовини, які здатні підвищувати настрій і виводити людину з депресії.

Замовити настоянку личинок воскової молі 20% в Україні ви завжди можете у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Показання до застосування настокйі личинок воскової молі
Список захворювань, які виліковує застосування настоянки личинок воскової молі воістину великий і постійно поповнюється, так як вчені все ще вивчають його склад і фармакологічно властивості. Але поки точно відомо, що його можна застосовувати при станах, описаних нижче.

 • Туберкульоз. Специфічні ферменти, що обумовлюють корисні властивості цих ліків, сприяють розсмоктуванню вогнищевих уражень при туберкульозі і послаблюють туберкулінові палички (розчиняють їх оболонку). Є інформація, що настоянка личинок воскової молі 20% (самостійно або в комплексі з настоянкою прополісу і протитуберкульозними препаратами) виліковує захворювання, що знаходиться в будь-якій стадії. До речі кажучи, препарат має противірусну та імунологічну дію, так що він здатний захистити організм від згубного впливу антибіотиків і підвищує їх ефективність.
 • Гінекологія та андрологія. Препарат має цілющу дію на сечостатеву систему. Анемія, хвороби репродуктивної системи і навіть токсикоз все це лікує екстракт личинки воскової молі, застосування цих ліків сприяє збільшенню чоловічої сили, збільшенню ерекції (або лікуванню еректильної дисфункції), рухливості сперматозоїдів. А завдяки тому, що в його складі міститься пальмітинова і лінолева кислота, він надає антиандрогенну дію, завдяки чому його можна з успіхом використовувати при лікуванні простатиту.
 • Геронтологія. Запобігання старечих змін шкіри і внутрішніх органів, а також профілактика розвитку хвороб, які з'являються з віком.
 • Імунологія. Цей препарат є найпотужнішим імуностимулятором, так що його можна приймати в періоди загострення респіраторних інфекцій (осінь, зима) і авітамінозу. Він підвищує захисні сили організму, тому вчені припускають, що з його допомогою можна захистити організм від ракових клітин.
 • Захворювання обміну речовин. Настоянка позитивно впливає на весь організм, але особливий вплив вона надає на обмінні процеси, відгуки про застосування настоянки на личинках воскової молі свідчать про те, що після її прийому знижується кількість цукру в крові, падає рівень холестерину і поліпшується пам'ять. Амінокислоти, які входять до її складу сприяють очищенню організму від радіонуклідів, а метіонін відновлює печінку.
 • Захворювання серця. Екстракт містить лізирующие ферменти, тому його застосування запобігає появі рубців і спайок на серцевій і м'язової тканини, тому його рекомендують приймати після інфаркту, різних гнійних захворювань і хірургічних впливів. Спортивна медицина. Властивості даного препарату досліджували в Інституті спорту (його приймали велосипедисти). На підставі цього експерименту було з'ясовано, що цей засіб підвищує витривалість. Виведенню зі стресу теж сприяє настоянка личинок воскової молі, відгуки лікарів підтверджують те, що вона допомагає виводити спортсменів з залежності від стероїдних препаратів.
 • Педіатрія. З його допомогою можна вилікувати захворювання бронхолегеневої системи, анемію і ослаблений імунітет. Експериментально доведено, що він сприяє зменшенню проявів бронхіальної астми та алергії на рослини.


цена на настойку личинок восковой моли


А протипоказання при застосування настоянки личинок воскової молі можна назвати дуже "скромними", з тієї причини, що їх зовсім не багато. Її не можна приймати тільки тим людям, у яких зустрічається індивідуальна непереносимість продуктів життєдіяльності бджіл. Він абсолютно нешкідливий, не взаємодіє з іншими фармакологічними препаратами і не викликає розвитку побічних реакцій або ускладнень.

Де можна купити настоянку личинок воскової молі?З огляду на те, якими властивостями володіє дані ліки, багато хто задається питанням про те, де можна купити екстракт личинок воскової молі, адже в аптеках він не продається з тієї причини, що його ще не запатентували, як медичний препарат. Але це не тому, що він не проявляє фармакологічної активності, а тому що він ще до кінця не вивчений. Не виключено, що скоро він з'явиться у всіх аптеках, але поки можна купити настоянку личинок воскової молі 20% можна у нас, сімейної Пасіки 'веселий Шершень', адже ми підходимо до його приготування з максимальною відповідальністю.

применение настойки личинок восковой моли


Купити настоянку личинок воскової молі можна на нашій пасіці, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Для виробництва ліків, яке може зробити людину здоровішою, ми дуже уважно відбираємо личинок (для цього підходять тільки молоді гусениці, так як дорослі особини перед тим, як окуклитися втрачають більшу частину своїх корисних властивостей), які поміщаються в банку (обов'язково затемнену і щільно закривається) і заливаються спиртом. При правильному зберіганні, ліки можна зберігати три роки (але краще відразу приступати до його прийому).

Читайте так само: Правильна дозування воскової молі

Інструкцію про настоянку личинок воскової молі ми докладаємо при покупці даного продукту, в ній буде розписана схема його прийому для кожного захворювання окремо (в середньому доза препарат не перевищує 20-30 крапель в день).
Приймати його рекомендують курсами по три тижні, один раз в 3-4 місяці (період прийому може змінюватися в залежності від захворювання). А ціна на настоянку личинок воскової молі в порівнянні з її унікальними властивостями просто надзвичайно низька, всього лише близько 100 гривень за флакон (100 мл), так що дозволити собі її купити може кожен пацієнт. Тисячі людей вже переконалися в тому, наскільки він корисний і стали набагато здоровіше, що підтверджують їх численні відгуки, тому вони рекомендує його придбати і спробувати на собі. Шкоди це не принесе, а користь буде відчутною.

З повагою сімейна пасіка «Веселий Шершень»!


Лідія: "Приймала цей препарат кілька років тому, і він врятував мене від туберкульозу. Ще хворію на червоний системний вовчак, але після початку лікування, вона у мене знаходиться в стадії ремісії (абсолютно не турбує). Головне - це не пропускати прийоми і не порушувати режим тоді все буде добре. Порекомендувала все знайомим".


Сергій: «У мене був сильний грибок у роті, а мама якраз купила настоянку воскової молі, так як збиралася приймати її для профілактики вікових змін. В інструкції було написано, що вона вражає хвороботворні бактерії (гриби, в тому числі), тому ми вирішили, що лікуватися їй буду я. Результат: грибок пройшов за тиждень, а я відчуваю надзвичайний приплив сил». banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины