Туберкульоз виліковний!!! Воскова моль в допомогу
Добрий день, дорогі друзі!!! Сьогодні в своїй статті хочемо торкнутися питання лікування туберкульозу настоянкою воскової молі. Всі дані будуть братися з досвіду одеських лікарів апітерапевтів і особистого практичного досвіду.


отзывы о применении восковой моли при туберкулезе


Це раніше вважалося що туберкульоз-це хвороба бідних, сьогодні це захворювання "косить" всіх без розбору. Їли вірити статистиці, то в організмі кожної людини, вік якого обчислюється вже трьома десятками років, живе всім відома туберкулінова паличка Коха. До якогось часу імунітет з нею справляється і людина від неї не страждає, але в момент стресу, хвороби або сильної втоми (коли імунітет слабшає), паличка активізується і людина захворює.

Читайте так само: Ефективне лікування восковою моллю онкології

Традиційна медицина пропонує багато способів лікування даної хвороби, але вони не завжди допомагають якщо не сказати більше. Часто в лікуванні антибіотики поступово вбивають імунну систему людини, знищують її зсередини, а ось дістатися до самого захворювання не можуть. В результаті людина починає 'здавати позиції', але позитивного ефекту так і не отримує. Його переводять на нову групу ліків і лікування триває. Але є і нетрадиційні методи лікування, а саме лікування туберкульозу воскової міллю, які мають унікальні властивості і на відміну від хім препаратів, що призначаються офіційною медициною, практично не мають протипоказань і дають позитивний ефект.

Придбати курс лікування настоянкою воскової молі при туберкульозі в Україні ви можете, зателефонувавши по одному з телефонів, зазначених нижче:
+380984298830
+380955638797


Як працює воскова моль при туберкульозі?Воскова міль, яку називають бджолиною вогнівкою - це сірий метелик, що проживає в доказах. Для бджолярів це ворог, так як личинки вогнівки харчуються воском і медом (якщо говорити точніше, то саме ця обставина і спонукало вчених зайнятися науковими випробуваннями). Віск в хімічному відношенні інертний, тобто він рідко вступає в реакції з іншими речовинами, значить перетворити його дуже важко.

А личинки вогнівки виділяють настільки потужні ферменти (церразу і ліпазу), що за короткий період свого життя (приблизно 30 днів) вони переробити близько шести сотень осередків сот (два грами воску). Завдяки цій властивості воскова моль при туберкульозі і дає позитивний ефект. Туберкулінові бактерії мають захисну оболонку, яка захищає їх від імунних клітин людського організму. Ця оболонка за своєю будовою нагадує віск, тому ферменти, які виробить воскова міль, з успіхом її розщеплюють. Це робить бактерії беззахисними і з часом вони гинуть.

как лечить туберкулез настойкой восковой моли


Дані, підтверджені клінічними випробуваннями одеських апітерапевтів свідчать про те, що застосування воскової молі при туберкульозі в поєднанні з екстрактом прополісу дає вражаючий ефект і повністю виліковує дане захворювання на будь-якій стадії, і це правда. Рецепт настоянки для лікування даного захворювання був винайдений ще кілька століть тому (це підтверджує той факт, що його можна знайти в старовинних лечебниках Польщі, Німеччини або Росії). Лікарі того часу з'ясували, що якщо взяти личинки вогнівки і залити їх спиртом на певній стадії життєвого циклу, то вони зможуть стати хорошим засобом для боротьби з туберкульозом.

Першим про ефективність даного засобу заговорив доктор-гомеопат С.а. Мухін, який зробив акцент на тому, що настоянка не є панацеєю від туберкульозу. Вона всього лише розчиняє оболонку мікобактерії, тим самим активізуючи захисні властивості організму. Лікарі поставилися до цього відкриття вкрай серйозно, а з огляду на те, що настоянка воскової молі при туберкульозі надає виключно позитивну дію на організм (дані про виникнення побічних ефектів відсутні), лікарі приймають цей засіб в якості профілактики. Адже вони щодня спілкуються з хворими людьми (а паличка Коха, як відомо, передається повітряно-крапельним шляхом).

Крім цього, настоянка вогнівки володіє ще й такими властивостями:

 • сприяє розсмоктуванню рубцевих тканин всередині організму (після її застосування гояться каверни в легенях і пропадають рубці з серця, які залишаються після інфаркту);
 • нормалізує артеріальний тиск;
 • очищає судини, що знижує ризик розвитку тромбофлебіту або атеросклерозу.


лечение восковой молью туберкулеза


Але позитивні відгуки про воскової молі від туберкульозу говорять про те, що протитуберкульозний ефект це кошти виражений сильніше інших. Не варто забувати про те, що постраждати можуть не тільки легкі (як всі вважали ще кілька років тому).

Читайте так само: Де можна купити настоянку воскової молі 20%?

Палички Коха приживаються в кістковій тканині, нирках або лімфовузлах. Настоянка вогнівки лікує всі форми цього захворювання, паралельно покращуючи здоров'я людини в цілому. Вона покращує зовнішній вигляд шкіри, підвищує імунітет, так що її часто приймають під час простудних захворювань (що, до речі кажучи, дуже добре, тому що туберкулінові палички можна «підхопити» від кашляє людини в громадському транспорті) і збільшує чоловічу силу.

Замовити екстракт воскової молі для лікування туберкульозу ви можете за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Настоянка вогнівки може стати новим щаблем в лікуванні туберкульозу. Її цілющі властивості досі досліджують вчені, але на підставі тих досліджень, які вже є, можна сказати, що це досить ефективний метод лікування, який врятував життя тисячам людей.
З повагою сімейна Пасіка "Веселий Шершень"! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины