У чому ефективність екстракту воскової молі?Останнім часом можна помітити появу такої тенденції: люди відмовляються від штучних лікарських препаратів і віддають перевагу до природних лікарських засобів. Але до народної медицини багато хто все-таки ставляться з побоюванням і на це є свої підстави, адже не всі природні компоненти так вже й нешкідливі, деякі з них можуть погано позначати на здоров'ї людини і, відповідно, при довгому вживанні викликати ряд ускладнень. Але є одне абсолютно безпечне народний засіб-екстракт воскової молі - це абсолютно безпечний препарат, який здатний за короткий період часу вилікувати велику кількість захворювань

Історія виникнення екстракту воскової молі
Воскова міль (вогнівка або Галерія мелонелла) – це метелик сірого кольору, який здатний пробиратися в докази бджіл (виключно вночі, коли бджоли займаються випаровуванням меду) і відкладати на стільниках свої личинки. Повний життєвий цикл відкладених личинок проходить виключно у вуликах, тому цілком природно, що харчуються тим, що виробляють бджоли, зокрема воском. Завдяки особливим, що виробляються ними, ферментам вони легко переробляють цей інертний в хімічному відношенні продукт, завдяки чому екстракт воскової молі мелонелла і набуває свої цілющі якості.

Природа заклала в цих дивовижних метеликів неймовірну силу і здатність до відновлення безлічі процесів в організмі людини. Про корисні властивості воскової молі люди дізналися ще в сімнадцятому столітті, правда тоді ніхто не міг пояснити того, чим обумовлено її цілющу дію. Медики і вчені почали вивчати корисні властивості цього засобу тільки в кінці дев'ятнадцятого століття, коли про нього розповів Мечников і.І. (він намагався створити вакцину проти палички Коха).

Читайте так само: Спосіб застосування настоянки воскової молі 20%

Він з'ясував, що фермент, який виробляє вогнівка, здатний руйнувати віск, і тому припустив, що цей же фермент може згубно діяти на стінки паличок Коха (туберкулінових бактерій), роблячи їх беззахисними перед імунними клітинами. На підставі цих досліджень вчені з'ясували, що екстракт воскової молі і настоянки прополісу 20% може вилікувати туберкульоз будь-якій стадії.

Купити екстракт воскової молі 20% ви завжди можете у нас, зателефонувавши по одному з телефонів нижче:
+380984298830
+380955638797


Після Мечникова вивченням цього засобу зайнявся досить відомий гомеопат С.а. Мухін, у якого від туберкульозу померла мати і брати. Сам доктор був теж хворий, але бабуся відвела його до однієї народної цілительки, яка знала про корисні властивості вогнівки, завдяки цьому він і зміг вилікуватися. Закінчивши навчання, Мухін зайнявся науковою діяльністю і став вивчати спиртовий екстракт воскової молі. Незабаром він з'ясував, що ним можна лікувати не тільки туберкульоз, а й бронхолегеневі захворювання, пороки серця, безпліддя і просто відновлювати організм.

Чим обумовлені корисні властивості екстракту?Корисні властивості екстракту обумовлені тим, що в його склад входить валін, лейцин і ізолейцин. Це три незамінних амінокислоти, які служать важливим джерелом енергії для клітин головного мозку, активізують властивості захисної системи, стимулюючи вироблення імунних антитіл, і беруть участь в регуляції рівня цукру в крові. Крім амінокислот в ньому містяться моно і полісахариди, жирні кислоти, магній та інші не менш корисні мікроелементи. Ці речовини володіють адаптогенним, кардіотропним, гіпотензивним і стимулюючим ефектом, що дозволяє використовувати їх для лікування людських захворювань.

ПоказанняПереглядаючи відгуки про екстракт воскової молі можна помітити, що собою популярністю цей засіб користується серед людей, які мають пороки серця, так як воно сприяє розсмоктуванню рубцевих змін серцевого м'яза, а також хворих на туберкульоз.

отзывы о приеме экстракта восковой моли


Крім цього, корисні елементи, що входять до його складу, сприятливо впливають на дітородні функції. Тобто він лікує як жіноче, так і чоловіче безпліддя, підвищує лібідо і збільшує активність сперматозоїдів. Про це властивість вогнівки згадують нечасто. Але ті, хто про нього дізнаються, відразу ж задають питання про те, де купити екстракт воскової молі, так як результат від лікування цим засобом, у багато разів перевищує результат від лікування одним з найдорожчих фармакологічних препаратів світі.

Відмінний ефект дає його використання в педіатрії, де він використовується для лікування легеневих захворювань (у дітей, які хворі на астму) і анемії. А відгуки про екстракт воскової молі мелонелла, які на сайтах виробників залишають батьки хворих дітей, підтверджують те, що правильний прийом цих ліків сприяє підвищенню рівня гемоглобіну і нормалізації дихання вже на третьому або четвертому тижні постійного застосування.


Всі ці властивості говорять про те, що препарат рекомендується приймати в наступних випадках:

 • для лікування серцево-судинних захворювань (перенесений інфаркт, атеросклероз, гіпо або гіпертонія і так далі);
 • для заповнення дефіциту, викликаного нестачею вітамінів (в осінньо-весняний період, наприклад);
 • лікування анемій;
 • відновлення після курсу прийому хіміотерапевтичних препаратів;
 • зміцнення організму в цілому (вік після 50-ти років);
 • для лікування хронічної втоми і підвищення витривалості (спортсмени і люди які мало відпочивають, стверджують, що це засіб допомагає їм відчувати себе набагато бадьоріше);
 • лікування депресивних станів;
 • полегшення симптомів клімаксу у жінок;
 • підвищення активності сперматозоїдів;
 • профілактика розвитку варикозного розширення вен.


Де купити екстракт воскової молі?
Про те, як приготувати екстракт воскової молі можна знайти багато інформації, так як бджолярі і власники пасік не тримають його приготування в секреті. Вони просто беруть личинки вогнівки, які знаходяться в певній стадії розвитку (окуклившиеся не підійдуть) і заливають їх спиртом (кількість сировини і спирту в розчинах різної концентрації може відрізнятися).

Але не варто намагатися приготувати цей засіб самостійно, адже для того щоб виростити воскову моль і зробити насправді ефективний препарат знадобляться певні знання (нехай цим займаються професіонали), можна просто купити екстракт воскової молі можна у нас на сімейній пасіці «веселий Шершень». Чому потрібно купувати його саме у пасічників? Тому що в аптеках його поки немає, а пасічники, знаючи про цілющі властивості вогнівки, не знищують її (адже, по суті, вона є ворогом для бджіл), а використовують в лікувальних цілях.

Тим більше ціна на екстракт воскової молі відрізняється своєю демократичність (приблизно сто гривень за стограмовий флакон), так що приймати його можуть всі і для профілактики, і для лікування (сімейний бюджет його покупка не сильно зачепить).

Спосіб застосуванняУ людини, яка збирається купити цей засіб, насамперед виникає питання про те, як приймати екстракт воскової молі. Вчені з'ясували, що найбільшою ефективністю він володіє в той час, коли його приймають приблизно за тридцять хвилин до прийому їжі. Кількість прийомів залежить від призначення:

 • профілактика (1 раз в день, краще перед сніданком);
 • лікування (приймається перед кожним прийомом їжі).


как принимать экстракт восковой моли


До кожного флакону прикріплюється інструкція екстракту воскової молі, інструкція містить інформацію про те, яка кількість препарату повинен приймати людина (адже воно може відрізнятися в залежності від концентрації). Наприклад, для профілактики захворювань потрібно приймати 20 крапель 20-ти процентного екстракту або 30 крапель – 10-ти процентного. Тобто його концентрація ніяк не відбивається на його ефективності, вона впливає тільки на кількість крапель.

Читайте так само: У чому користь личинок воскової молі

Також в інструкції міститься інформація про протипоказання, які, до речі кажучи, нечисленні. До них відносять тільки індивідуальну непереносимість продуктів бджільництва (якщо у людини є алергія на мед або пилок, то і на препарат, приготований з воскової молі, вона теж буде). У будь-якому іншому випадку його можна вживати без побоювання, інформація про виникнення побічних ефектів відсутня.

Замовити екстракт воскової молі в Україні ви можете безпосередньо у нас:
+380984298830
+380955638797


На підставі всієї вищеописаної інформації можна зробити висновок, що цей препарат ще раз доводить те, що природні лікарські речовини мають видатними і часто недооціненими корисними властивостями. Як і безліч інших продуктів апітерапії, екстракт вогнівки приносить людству величезну користь, головне-це один раз його придбати і переконатися в цьому самостійно.


З повагою, сімейна пасіка «Веселий шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины