Показання до застосування настоянки воскової молі
Показання до застосування настоянки воскової молідобрий день, дорогі друзі! Сьогодні нам би хотілося з Вами поділитися корисною інформацією про сфери застосування екстракту воскової молі. Застосування на даний момент широко поширене.

Показання до застосування настоянки воскової молі


Купити настоянку воскової молі в Україні можна зателефонувавши по одному з телефонів нижче:
+380984298830
+380955638797Її використовують в наступних областях медицини:

 • фтизіатрія-разом з основним лікуванням використання екстракту дозволяє вилікувати туберкульоз, сприяє загоєнню рубців і ранок;
 • пульмонологія-компонент ефективний при таких захворюваннях як: алергія (респіраторна), хронічний бронхіт, пневмонії, астма, бронхоектатична хвороба і т. д;
 • кардіологія - для хворих з проблемами серця немає кошти краще, ніж настоянка на личинках воскової молі. Вона дозволяє впоратися з багатьма хворобами або посприяти відновного періоду. Інфаркт міокарда, вроджені вади серця, міокардити, тахікардія, аритмія, ішемічна хвороба та інші захворювання після застосування екстракту більше не турбують людину;
 • педіатрія - через кілька днів застосування настоянки воскової молі діти перестають кашляти, хронічні і гострі бронхо-легеневі недуги відступають або слабшають, запобігають неврози, імунітет міцніє, анемія не страшна, а зростання і загальний розвиток людини тільки поліпшуються.

  • хірургія-даний екстракт корисний в післяопераційний період, коли хворі відновлюються після хірургічного втручання;
  • гематологія-настоянка дозволяє заповнити нестачу крові при анемії та інших недугах, пов'язаних з кров'ю;
  • гастроентерологія-застосування настоянки воскової молі благотворно впливає на пацієнтів з гепатитами, виразками, холециститом, гастритом, панкреатитом, колітом;
  • гінекологія та андрологія-допомагає при слабкій статевій активності – збільшує потенцію), допомагає при патологічній вагітності, нейтралізує більшу частину симптомів при кліматичному синдромі;
  • геронтологія-настоянка робить наше тіло і внутрішні органи стійкими до старіння, благотворно впливає на захворювання, пов'язані з віком, не дозволяє нам постаріти завчасно;
  • спортивна медицина-екстракт активно використовують при підготовці спортсменів до великих навантажень (змагання, чемпіонати та багато іншого).


  Як ми вже говорили раніше, настоянка на личинках воскової молі застосовувалася в народній медицині вже давно. Однак перші письмові згадки про її використання були датовані тільки 17-м століттям.

  На даний момент бджолярі змогли виростити особин великої вогнівки в штучному середовищі. Але, як і велика частина бджолопродуктів, хімічний склад її вивчений, на жаль, ще не до кінця. Точно відомо лише те, що екстракт містить в собі: нуклеозиди, вільні амінокислоти, нуклеотиди, цукру, біологічно важливі мікроелементи, жирні кислоти, протеазу і т.д. а ще при всьому цьому деякі речовини даного компонента стимулюють активне зростання клітин.

  Показання до застосування настоянки воскової молітакже в статті» воскова міль " нами вже були згадані заслуги І.І. Мечникова, який довів благотворний вплив настоянки на руйнування оболонки палички Коха. Оскільки воскова міль є мало не єдиним комахою, яке може переробляти віск, то і оболонку хвороботворних туберкульозних бактерій також може без особливих проблем зруйнувати. Правда, навіть такі колосальні досягнення не допомогли йому і сучасним дослідникам отримати вакцину від даного захворювання.

  Так само застосування настоянки воскової молі сприяє загоєнню рубців на легенях, каверн, запобігають грибкові недуги легенів і т.д. цей компонент значно покращує дренажну функцію бронхів і ефективно захищає органи дихання. Для лікування дитячих хвороб, педіатр Н. В. Дмитрієва використовувала даний екстракт в співвідношенні 1 крапля на 6 кілограм маси дитини. Приймався настій два рази на день за півгодини до прийому їжі протягом трьох тижнів і хвороба відступала.


  Галлерія мілонелла (Огнівка) є природним імуномодулятором і анаболіком. За допомогою екстракту воскової молі значно підвищується стійкість організму до різноманітних хвороб, а клітини і м'язи відновлюються набагато швидше. Крім цього рекомендується застосовувати настоянку людям з хронічною втомою і в післяопераційний або посттравматичний період.

  Ще одним чудодійним властивістю даного компонента є те, що жінки з ослабленою дітородної функцією після його прийому вагітніли, а чоловічі сперматозоїди ставали активніше. Свого часу апітерапевт Е.А. Лудянський шляхом практичних досліджень виявив, що позитивний ефект застосування настоянки воскової молі помітний вже через два тижні після початку лікування.
  У свою чергу гомеопат С.а. Мухін разом зі своїми співробітниками створили комплекс «Віта». Він включав в себе екстракт вогнівки і зменшував задишку і стенокардію. Після 14-24 днів пацієнти після інфаркту міокарда рідше відчували напади стенокардії, а рубці на серці періодично розсмоктувалися.

  Крім цього настоянка протистоїть такому захворюванню як склеротування вен на ногах і тромбофлебіту. Разом з цим значно поліпшується обмін речовин в організмі людини, знижується відкладення жирів, знижується рівень цукру і холестерину.

  Також як і багато речовин бджолиного виробництва компонент на основі личинок вогнівки має широкий спектр дій. Його застосовують в якості противірусного і антибактеріального препарату. Остання якість досягається за рахунок вмісту в екстракті великої кількості біофлаваноїдів і амінокислот. Застосування настоянки воскової молі рекомендується і в профілактичних цілях, як протигриповий засіб.

  Скільки флаконів екстракту воскової молі треба?  Необхідну кількість флаконів настоянки воскової молі можна розрахувати самостійно. Це залежить від стану хвороби і ваги людини. Споживають в розрахунку п'ять-сім крапель на десять кілограмів ваги людини. Для профілактики зазначену дозу слід приймати один раз на день, при захворюваннях – два – три рази на день. При важких запущених хворобах дозу збільшують до десяти крапель на десять кілограмів ваги людини.

  Настоянку личинок воскової молі необхідно споживати без перерви до повного одужання. Дітям до шістнадцяти років кількість крапель має відповідати кількості років. Курс лікування 21 день, потім перерва 21 день. У флаконі є приблизно 1200-1250 крапель.

  Купити настоянку личинок воскової молі ви завжди зможете у нас, зателефонувавши всього лише по телефону, вказаному вгорі сайту.


  З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины