Ефективність екстракту личинок воскової моліДобрий день, дорогі друзі! Нам часто надсилають листи з питанням - "а в чому ефективність застосування екстракту личинок воскової молі?". Ось і вирішили постаратися зібрати якомога більше важливої інформації на дану тему і викласти це все в даній статті.

отзывы о экстракте личинок восковой моли


Воскова міль – вогнівка - це непримітний метелик сірого кольору, який здатний перетравлювати бджолиний віск (тому її так і називають). Цей метелик пробирається в докази вночі, відкладає на стільниках яйця, а з цих яєць потім з'являються личинки. На першій стадії свого розвитку личинки харчуються медом, а після нього переходять на віск, який, як відомо, містить в своєму складі масу корисних речовин.

Читайте також: У чому унікальність личинок воскової молі 20%?

Саме тому екстракт личинок воскової молі володіє такими цілющими властивостями. Для перетравлення воску огневка виробляє особливий фермент-церразу (але ж віск вважається одним з найбільш інертних речовин у всьому світі). Цей факт дуже зацікавив вчених і згодом вони з'ясували, що церраза може розчиняти жирову оболонку туберкульозних бактерій, що, відповідно, сприяє швидкому одужанню людини.

Перші згадки про екстракт личинок воскової моліПерші згадки про цей лікувальний засіб датуються античними часами (Стародавня Греція, Месопотамія), але протягом довгих століть ці знання були надбанням лише деяких лікарів і бджолярів, які перші зрозуміли, наскільки може бути дуже корисний екстракт личинок воскової молі. Інструкція по його приготування знаходиться у вільному доступі, єдина заковика полягає в тому, що не всі бджолярі займаються збором сировини для його приготування (це все-таки паразит).

Екстракти можуть готувати в концентрації 25, 10 і 20 відсотків і методика їх приготування дуже проста: потрібно взяти певну кількість (10, 20 або 25 грам) личинок (певного правильного розміру) і залити 100 мілілітрами спирту. Тару з майбутнім лікарським засобом слід поставити в темне прохолодне місце і настоювати 21 день (це мінімум, так як чим довше настоюється препарат, тим краще він буде діяти).

Купити екстракт личинок воскової молі в Україні можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Якщо не хочеться готувати його самостійно (чи ні можливості) можна купити екстракт личинок воскової молі через Інтернет. Багато бджолярі роблять його на замовлення або просто продають на своїх сайтах. На жаль, в аптеці його купити не вийде, але це не тому, що це засіб не володіє лікувальними властивостями, а тому що у його «розробників» (тобто у бджолярів) не вистачає грошей на те, що провести всі необхідні клінічні випробування і запатентувати препарат.

Але є в цьому і свою перевагу: ціна на екстракт личинок воскової молі відносно невисока (приблизно 100-150 грн за флакон), а після патентування вона може підвищитися в два рази (вважається, що за всі необхідні дослідження і патент доведеться запалити близько одного мільйона доларів).

купить экстракт личинок восковой моли


А чи є протипоказання?
Звичайно, є, але вони не численні, а здогадатися про них можна і самостійно. Екстракт - це спиртова витяжка з сировини, а це значить, що його заборонено вживати вагітним (яким алкоголь категорично протипоказаний) і дітям до 3-х років. Єдине протипоказання до застосування екстракту личинок воскової молі, на яке слід звернути пильну увагу, це те, що на продукти бджільництва у багатьох людей алергія, тому цей препарат треба з обережністю вживати алергікам. Більше ніяких протипоказань немає, Інформація про виникнення будь-яких побічних реакціях теж відсутня.

Показання до застосуванняФармакологічна дія цього препарат дуже велике, а обумовлено воно його «багатим» хімічним складом. Вогнівка містить в собі велику кількість незамінних амінокислот, моно і полісахариди, цинк, магній і навіть жирні кислоти. Крім цього, в ній знаходяться речовини, які стимулюють ріст і активність імунних клітин людського організму. Читаючи відгуки про екстракт личинок воскової молі можна помітити, що він використовується для лікування дуже широкого спектру захворювань, а саме:

 • андрологія (лікування чоловічого безпліддя);
 • туберкульоз (біологічні речовини, які виділяє вогнівка, здатні розчинять оболонку туберкулінових бактерій, тим самим сприяючи швидкому одужанню людини);
 • інфаркт, серцева недостатність;
 • захворювання шлунково-кишкового тракту;
 • хронічна втома;
 • і багато чого іншого.Список лікувальних властивостей даного екстракту можна продовжувати практично до нескінченності, але краще просто його купити і почати приймати з метою профілактики. Його ефективність розповість сама за себе.

Роби замовлення зараз в кількості 3 штук і отримай знижку 10%:
+380984298830
+380955638797


З повагою, сімейна пасіка "Веселий Шершень"! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины