Принцип дії і застосування воскової моліДобрий день, дорогі друзі! Сьогодні хочу з Вами поділитися корисною інформацією про застосування воскової молі і про принцип її дії. Я думаю що перед тим як замовляти даний продукт багатьом буде дуже цікаво почитати про її чарівні властивості. Ну про все по порядку.

отзывы о применении восковой моли


Народні цілителі давно оцінили корисні властивості вогнівки. В Європі її почали застосовувати ще в сімнадцятому століття, але доступ до цієї цілющої речовини мали не всі, а тільки високопоставлені особи або власники власних пасік. Наукові дослідження, які довели, що застосування воскової молі має цілющий вплив на організм людини, почали проводити лише у вісімнадцятого століття, коли професор І.І. Мечников з'ясував, що вона згубно впливає на туберкулінові клітини (палички Коха).

Говорячи про ефективність препаратів на основі цієї речовини, не беручи при цьому до уваги відгуки тих, хто її використовував, і рекламу продавців, можна сказати, що результат від її застосування можна порівняти з результатом від застосування препаратів «плацебо», адже серйозні наукові дослідження (клінічні випробування, досліди в лабораторіях), що підтверджують її цілющі властивості, не проводилися.

Купити настоянку воскової молі можна на сімейній пасіці «Веселий Шершень» безпосередньо, всього лише зателефонувавши за телефонами, вказаними нижче:

Телефон для замовлення:
+380984298830
+380955638797


Але продавці стверджують, що личинки вогнівки можуть виробляти деякий фермент – церразу (наукового підтвердження цей факт не має), за допомогою якого вони перетравлюють бджолиний віск. А, як відомо, віск складається з жирів, отже, цей фермент може їх розщеплювати. Стінки всіх мікроорганізмів в організмі людини складаються з ліпополісахаридів (речовин, які чимось нагадують бджолиний віск), тому фермент легко їх розщеплює. Саме цей факт і пояснює ефективне застосування вогнівки воскової молі для лікування багатьох захворювань. Правда, в цьому випадку незрозуміло те, чому він не робить згубний вплив (не розщеплює їх оболонки) на корисні бактерії, які знаходяться в травному тракті.

Читайте так само: Що важливо знати про Продукт життєдіяльності воскової молі

Але на такі питання виробники відповідають, що з продуктами медівництва таке часто трапляється, адже ніхто не довів корисну дію маточного молочка, але мільйони людей використовують його замість «таблеток» і виліковують свої захворювання. Що служить цьому причиною-ефект "плацебо «або насправді" чарівні властивості цих речовин? Невідомо, але відгуки про застосування воскової молі свідчать про її виняткову ефективність.

Екстрактом вогнівки можна лікувати такі захворювання:

 • туберкульоз;
 • захворювання бронхіальної системи;
 • тромбофлебіт;
 • анемія;
 • клімакс;
 • постінфарктні стани;
 • депресія;
 • пневмонія.Спочатку цей екстракт застосовувався виключно для лікування туберкульозу, а сьогодні зустрічається інформація, яка свідчить про те, що застосування при туберкульозі воскової молі 20% в поєднанні з настоянкою прополісу 20% виліковує повністю захворювання на будь-якій стадії. До речі, у всьому світі екстрактом називають те, що отримують після висушування, подрібнення (що теж дуже важливо) і екстрагування корисних речовин з якоїсь сировини.

Якщо ж сировину просто заливають спиртом, то такі препарати називають настоянками. Але продавці вогнівки наполягають на тому, що їх продукція називається екстрактом, при цьому в пляшечках з продаваним «препаратом» можна чітко побачити не подрібнені личинки молі. З цієї невеликої неточності можна зробити висновок про те, що запатентованого способу виробництва цього засобу не існує. Але факт залишається фактом, личинки надають цілющу дію на людський організм і це підтверджують позитивні відгуки людей, які приймають даний препарат.

цена на восковую моль


100-150 гривень за флакон (100 мл) – саме така ціна воскової молі, застосування якої не обмежується тільки перерахованими вище показаннями. Її також рекомендується приймати парам, які намагаються завагітніти, так як є інформація про те, що вона збільшує активність сперматозоїдів і знижує ризик розвитку простати у чоловіків. Крім цього, личинки збільшують фізичну витривалість людини, що дозволяє використовувати їх в період відновлення після важких спортивних тренувань.

Замовити даний продукт ви завжди можете у нас, зателефонувавши по одному з телефонів нижче:
+380984298830
+380955638797


На жаль, немає жодної фармацевтичної компанії, яка б випускала цей засіб, тому купувати його доведеться «з рук», зате і протипоказання до нього нечисленні (а який сучасний препарат може цим похвалитися). Протипоказання до застосування екстракту вогнівки обумовлені здоровим глуздом, тобто її не можна приймати людям, у яких може виникнути алергія на продукти бджільництва або алкоголь, а також вагітним (так як в його складі є спирт) і дітям до 3 років.

Читайте так само: Як правильно приймати настоянку воскової молі 20%. Інструкція по застосуванню

Замість висновку можна сказати, що найкраще перевірити ефективність препарату на собі, ніж кілька разів почути про нього з інших вуст, тим більше інформація про те, що він викликає побічні ефекти, ніде не зустрічається.
З повагою, сімейна пасіка "Веселий Шершень"! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины