Лікування продуктами бджільництва в народній медицині


Продукти бджільництва користуються популярністю ще з давніх часів і продовжують цінуватися у наш час. Саме смугасті трудівнички дають так багато корисних речовин, які активно застосовуються в медицині, косметології, кулінарії та інших галузях. Найбільш поширеними є мед, прополіс, квітковий пилок, маточне молочко, перга. Їх корисні властивості безпосередньо залежать від складу. За деякими даними, продукти бджільництва включають в себе близько 300 корисних компонентів. Саме тому їх використання людиною набуло такої популярності. Про продукти бджільництва та їх використання повинен знати кожен, адже це абсолютно унікальний продукт.

Медові ліки


Кожному продукту бджільництва потрібно виділити особливу увагу. Мед широко застосовують у чистому вигляді, а також як продукт харчування. Близько 75% меду - це цукор, тому його й використовують у консервуванні фруктів і ягід. Вони довше зберігаються, при цьому не втрачають своїх корисних речовин, а завдяки меду рецепт стає ще кориснішим. У природі існує мед різних відтінків. Це залежить від терміну, а також від виду меду.

Купити продукти бджільництва можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:

+380984298830
+380955638797


лікування захворювань продуктами бджільництва

Корисний мед для літніх людей і маленьких дітей. Якщо додати його в молоко, вийде цінний поживний напій.
Основні корисні властивості:
 • антибактеріальна, протигрибкова та противірусна дія домашніх ліків;
 • хоча мед і містить багато цукру, іколи хворим на діабет дозволяють його вживання. Однак для початку краще проконсультуватися з фахівцем;
 • заспокійливий засіб, який часто вживають перед сном. Всього чайна ложка продукту допоможе швидше заснути і заспокоїтися. Особливо корисний мед маленьким дітям;
 • швидко справляється з кишковими розладами і розладами шлунку;
 • напій з меду, лимона і імбиру збадьорить та надасть сил;
 • гарно відновлює гемоглобін і бореться з анемією;
 • допомагає при загоєнні ран;
 • допомагає подолати біль у суглобах, лікує артрит.

Лікування продуктами бджільництва не лише корисне, але й неймовірно смачне.

Прополіс


Бджолиний клей - доволі липка речовина, яка утворюється в організмах бджіл при переробці зібраних клейких речовин з бруньок дерев. В організмах бджіл продукт ферментує і виходить дуже корисним. Важко описати прополіс, адже він може бути різним. Сам по собі він твердий. Неабияку роль відіграє місце, де знаходяться вулики. Якщо поруч ліс або багато дерев, прополіс виходить дуже цінним і поживним. Але якщо вулики перебувають поруч з містом, їх речовина накопичує в собі промислові відходи, тому може бути навіть небезпечним.
продукти бджільництва та їх використання

Що потрібно знати про прополіс:
 1. він підвищує імунітет, а також допомагає боротися з простудними захворюваннями;
 2. застосовується у лікуванні захворювань порожнини рота;
 3. вважається ефективним засобом при отитах;
 4. широко застосовується у лікуванні ран, опіків, гарно їх дезінфікує;
 5. допомагає подолати дисбактеріоз;
 6. ліквідує велику кількість видів шкідливих мікроорганізмів, включаючи грибки, віруси гепатиту, кандидоз;
 7. застосовується як загальнозміцнюючий засіб.

Продукти бджільництва в народній медицині широко застосовуються і мають неабиякий попит. Але потрібно бути впевненим у тому, що це дійсно натуральний продукт без додавання будь-яких домішок. Саме такі бджолині ліки ви можете придбати на сімейній пасіці «Веселий Шершень».
воскова міль

Перга


Особливої уваги заслуговує перга. Вона не така відома, як прополіс та мед, проте є не менш корисною речовиною. Побачити і придбати її можна лише у досвідчених пасічників. Зі старослов'янської перга перекладається як «хліб». Тому іноді її і називають бджолиний хліб. Перга складається із пилку, зібраного бджолами і покладеного ними в стільники. На вигляд вона досить схожа на пилок. Перга містить чимало корисних вітамінів і мінералів, при цьому її властивості повністю засвоюються організмом.
Точний склад визначити складно. Однак достеменно відомо, що перга дуже корисна людському організму. Застосовується вона не тільки в медицині, але і косметології та кулінарії. Виділена навіть окрема користь бджолиного хліба для жінок і чоловіків.
Чудодійна сила перги для чоловіків та жінок
перга бджолина

Лікувальні властивості продуктів бджільництва складно переоцінити. Для жіночого здоров'я перга має позитивний вплив не лише на здоров’я, але і на зовнішність:
 • розщеплює і виводить накопичені жири, при цьому з організму також виводяться шлаки і токсини;
 • хороша альтернатива вітамінним комплексам;
 • гарно засвоюється організмом;
 • високий вміст заліза допомагає боротися з анемією;
 • ферменти, що входять до складу, нормалізують гормональний фон і менструальний цикл;
 • сприяє розгладженню зморшок, омолодженню шкіри, надає тонус і пружність;
 • є одним з основних інгредієнтів масок для волосся і шкіри.

На жаль, середня тривалість життя у чоловіків останнім часом скорочується. Цьому часто сприяють шкідливі звички, нездоровий спосіб життя, несвоєчасне звернення до лікарів. Більшість чоловіків страждає від високого тиску, серцево-судинних захворювань. Бджолиний хліб добре допомагає і тут, чоловічому організму він також надає важливу допомогу:
 1. сприяє розсмоктуванню холестеринових бляшок, тим самим прочищаючи стінки судин;
 2. зміцнює імунну систему;
 3. допомагає при захворюваннях шлунку і кишківника;
 4. є хорошим антидепресантом, зміцнює організм і підвищує стійкість до простудних захворювань;
 5. сприяє посиленню потенції;
 6. стимулює нервову і мозкову діяльність, сприяє омолодженню організму.

Для того, щоб лікування приносило лише користь, варто уважно дотримуватися усіх рекомендацій.

Продукти бджільництва


Бджолиних продуктів, що здатні значно покращити здоров’я кожного існує дуже багато. Адже практично все, що стосується бджіл і їхнього життя використовується людиною. Вулик – це безвідходне виробництво. На пасіках отримують:
 • мед – солодкі ліки;
 • бджолиний віск - будівельний матеріал для бджіл;
 • квітковий пилок;
 • пергу - законсервований у стільниках пилок;
 • прополіс - бджолиний клей для ремонту вулика зсередини;
 • маточне молочко - секрет, витягнутий з щелеп молодих бджіл;
 • бджолина отрута;
 • бджолиний підмор;
 • трутневий гомогенат та інші.

маточне молочко


Придбати продукти бджільництва в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797
banner


Лікування захворювань продуктами бджільництва відіграють важливу роль у здоров'ї і самопочутті людей. Їх вживають з давніх часів і до цього дня. Багато хвороб швидко і ефективно лікуються за допомогою меду, прополісу і перги. Напевно, хоч раз в житті кожна людина вживала мед з молоком під час застуди. Відомі цілющі властивості добре допомагають боротися з проблемами по чоловічій і жіночій частині. Різні косметичні маски для обличчя та волосся часто робляться із застосуванням меду.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины