Дивовижні і великі властивості меду
Стародавні цивілізації знали і цінували дивовижні властивості меду. Солодке на смак речовина полюбилося людині не тільки як продукт харчування, тому що дуже швидко люди зрозуміли, що бджоли виробляють лікарський засіб. Але на те, щоб з'ясувати унікальність цілющого страви і його абсолютну безпеку для здоров'я пішли цілі тисячоліття. Правда, народи в усі часи, тим не менш, вважали мед виключно корисним.

До нас дійшли різні пам'ятки історії, в яких згадується рятівний продукт харчування бджіл. Наприклад, в Стародавньому Єгипті засвідчені випадки застосування солодкої страви в лікуванні різних хвороб. Давньокитайські і давньоіндійські письмена розповідають нам про чудові лікарські властивості меду, за допомогою мудрих і наставницьких слів. Художники давнього минулого теж внесли свій внесок у повідомлення про чудодійну природу цього творіння бджіл. Так, навіть верховне божество індійської міфології Вішну періодично поставав на древніх малюнках бджолою в квітці лотоса. Крім того, давньоіндійська цивілізація вірила, щоб отримати задоволення, стати більш здоровим і омолодитися, потрібно в обов'язковому порядку їсти мед.

Дивовижні і великі властивості меду


У той же час греки оголосили цей солодкий продукт цінним даром природи і «напоєм молодості». Впевненість в тому, що він дарує богам нескінченне життя, поклала початок такому релігійному дії, як обмазування їм фруктової треби. Великі філософи еллінської культури залишили чимало свідчень чудотворної природи солодкої, тягучої і в'язкої рідини. Дожити до 90 років Піфагору, на його думку, допомогли саме мед і вегетаріанство. Крім того, мислитель Демокріт завдяки бджолиному продукту також був зарахований до довгожителів і прожив більше 100 років.

Засновник медицини Гіппократ, який проживає на території Греції більше двох з половиною тисяч років тому, використовував дивовижні
властивості меду в лікуванні пацієнтів і для власного оздоровлення. Його колеги-лікарі Діоскорид, Гален, Авіценна і багато інших також віддали данину «солодкого лекарсту».


Купити мед різних сортів можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797


У мусульманському світі споконвіку повелося, що мед – це дар бога. Він лікує хвороби і продовжує життя, саме так стверджує Авіценна в одному зі своїх величезних праць «Канон лікарської науки». Там середньовічний доктор наводить 150 рецептів використання солодкої страви. Причому мудрець радить змішувати його з іншими медикаментами. А Стародавня Русь свого часу оспівує властивості меду у фольклорі, описує його чудодійні якості в лечебниках, наполягає на використанні разом з лікарськими травами і робить одним з найважливіших елементів народного лікування.

Звернувши погляд на сучасні дослідження, ми переконаємося в тому, дивовижні і великі властивості медачто властивості меду мають лікувальний характер для всіх хвороб у людей різного віку. Давньоруська практика знайшла своє продовження і тут. Поєднання корисних трав і солодкого речовини дає необхідну підтримку організму в боротьбі із захворюваннями. Звичайно, таке лікування повинно бути більш тривалим, ніж прийом медикаментів на хімічній основі. Зате в медової терапії та фітотерапії побічні ефекти виключаються. Якщо потрібно якомога швидше вилікуватися, то поєднання природних ліків з іншими засобами медицини дає бажаний результат. Одним з найвідоміших і поширених є редька з медом, яка лікує від простудних недуг.Природно, в переробленому бджолами нектарі немає елементів, активно борються з різного роду хворобами і їх збудниками. Але це найцінніший поживний продукт, який допомагає людині протягом всієї історії його існування. Біологічні властивості меду і багатий хімічний склад зміцнюють імунітет і весь організм в цілому. Такий процес позитивно впливає на лікування від різного роду болячок і зміцнення здоров'я.

Боротьба з бактеріями, посилення метаболізму, збільшення швидкості регенерації у людини – далеко не всі корисні властивості меду. Він має протизапальну, антиалергічну, тонізуючу і розсмоктуючу ефектами. Коли людина вживає солодке блюдо, відбувається стимуляція захисних сил тіла і функцій внутрішніх органів, нормалізується сон і робота шлунково-кишкового тракту, утворюються еритроцити, відбувається протисклеротичний ефект, поліпшується живлення шкіри, волосся і багато іншого.

Але зверніть увагу, що на лікарські властивості меду впливають такі фактори, як: умови зберігання, обробки і вид рослин, з яких був зібраний нектар. В останньому випадку, слід пам'ятати, що натуральний бджолиний продукт, на відміну від штучного, дійсно має лікувальні властивості. Щоб не втратити антибіотики в складі солодкого речовини, його не можна підігрівати або довго тримати на сонці. Підігрів не повинен бути вище 40o C. Якщо підвищити цю температуру ще на 20 o C і більше, то багато ферментів в складі меду втратять активність, вітаміни руйнуватися, а слідом за ними ароматичні речовини, глікозиди, білки, таніни і ингибин. Залишиться тільки цукор.

Крім перерахованих вище елементів, до складу меду в невеликій кількості входить такі корисні речовини, як пилок і маточне молочко. Бджолиний продукт дуже багатий на біологічно значущі елементи (30 мікроелементів і 300 речовин). Ви знайдете в ньому залізо, кобальт, мідь, цинк, йод, марганець, фтор та ін. Це дуже важливий фактор для людського організму, адже в разі вживання меду мають місце такі процеси, як:

 • стимуляція кровотворення;
 • допомога в розвитку і зростанні;
 • збільшення тривалості роботи інсуліну;
 • підвищення гостроти зору;
 • регуляція обміну речовин;
 • участь в диханні тканин;
 • нормалізація протікання захисних реакцій;
 • стимуляція вироблення антитіл;
 • зменшення проникності тканин організму;
 • обмеження запальної реакції;
 • захист організму.Дивовижні і великі властивості меду це дуже маленький перелік робіт, які виконують цілющі властивості меду. Бджолиний продукт з усіма його вітамінами і мікроелементами необхідний і для того, щоб якомога більше відтягнути настання старості і хвороб їй супутніх. Природа дала людям дуже цінний дар, і вони повинні пам'ятати про цілющі властивості меду.

Замовити мед різних сортів в Україні можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Всі види меду, крім липового, мають різкий смак і іноді призводять до подразнення слизових горла і шлунка. Через це варто розчинити його у воді, чаї, соку і т.п. на північному заході Росії отримують солодке блюдо, з яким не доводиться проробляти ці маніпуляції, так як воно більш м'яке на смак. Розчин меду у фруктових і овочевих соках, чаях, настоях, відварах тільки підвищує його біологічну цінність і направляє його цілющі властивості на організм. Через природні умови кількість ферментів в бджолиному продукті харчування постійно змінюється, тому варто посилити цілющі властивості меду фітотерапією і т. п.

З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины