Корисні властивості меду. Мед як стимулятор працездатності
Відомо, що корисні властивості меду безпосередньо пов'язані з високим вмістом вуглеводів в ньому. В основному мова йде про прості легкозасвоюваних моносахариди – глюкозі і фруктозі. Але в таких продуктах, як: цукор, цукерки, борошняні вироби і т.п., вуглеводи складніше. Ця складність передбачає їх розщеплення на більш прості елементи. Наприклад, цукор є витонченим синтетичним продуктом і 99,5% в ньому займає діасахарид сахарози. Дізнавшись про процеси засвоєння даних органічних сполук організмом, людина зрозуміє, на чому засновані корисні властивості меду.

Корисні властивості меду. Мед як стимулятор працездатності


Панкреатичний і кишковий сік містить діастазу-фермент, що розщеплює вуглеводи. Травна система повинна прийти в стан певної напруги для того, щоб переварити складні органічні сполуки. Коли людина харчується медом, його травному апарату майже не доводиться виконувати цю функцію. Одночасно з цим відбувається поповнення енергетичних запасів організму, адже у глюкози бджолиного продукту є можливість всмоктатися і вступити в кров без перетворень. З цього випливають такі корисні властивості меду, як: швидке втамування голоду і відновлення сил.

Важливо знати, що організм швидко засвоює і інші цінні речовини в складі меду: мікроелементи, білки, органічні кислоти і вітаміни. Бджолиний продукт в кількості ста грам містить 315-335 ккал. Це дуже висококалорійна їжа, тому в корисні властивості меду також входить заповнення витраченої енергії. Атлети Стародавньої Еллади саме їм відновлювали свої сили.

При всьому цьому даний бджолопродукт вигідно виділяється своїми позитивними якостями серед інших висококалорійних продуктів. У корисні властивості меду включено не тільки його легке засвоєння, але і ще зміст корисної квіткового пилку і великої кількості вітамінів. Крім цього, там чимало сприятливих поєднань амінокислот, різних мікроелементів, ефірних масел, гормонів, ферментів, антибіотиків, антидіабетичних та інших корисних речовин.

Купити мед різних сортів можна на нашій пасіці, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Також цей природний медикамент є гігієнічним продуктом харчування. У ньому спостерігається практично повна відсутність бактерій. Отже, корисні властивості меду полягатимуть в тому, що він є складним, смачним, калорійним, цінним і природним творінням природи. А це не тільки джерело енергії, з ним в організм надходять різні речовини, що підтримують здоров'я і гармонійний розвиток людини.

Любителі бігу і туризму також знайдуть бджолиний продукт вельми цінним, адже він швидко відновлює витрачену енергію. Щоб зняти фізичну і розумову втому, потрібно прийняти склянку медового розчину у воді. А для прояву корисних властивостей меду його доза повинна бути в межах 20-25 г. після важкої фізичної праці, інтенсивних занять фізкультурою і спортом необхідно приймати за добу 1,5 г цього продукту на кілограм ваги. Особливо цінні корисні властивості меду в сотах. Люди, які бачили цю природну упаковку (стільники), були в захваті від її раціональної і правильної архітектури. Нектар заповнює більшу її частину, тому як одну половину бджоли переробляють в мед, а іншу – використовують для збереження бджолиного продукту.

У сот довгий термін служби у вулику. Згодом вони почнуть злегка темніти.

Але корисні властивості меду від цього не пропадуть. Така воскова упаковка володіє багатьма перевагами. Вона легка, містка і зручна для перевезення меду. Сто грам воску потрібно бджолам для упаковки в осередки меду вагою в 4,5 кг.тобто, весь обсяг можна помістити в трилітрову банку. Остання зручна і містка, але важивши майже 1 кг і маючи інші незручності, не є гідним конкурентом сотам. До того ж корисні властивості меду в природній «тарі» зберігаються набагато довше. Віск містить величезну кількість корисних біологічно активних речовин, які відкачаний (відцентровий) мед не має. Тому у стільникового меду великий попит серед покупців.

Перга, будучи пилком, зібраної з рослин і обробленої бджолами, закривається і консервується ними в сотах. Вживання стільникового меду обдаровує людину цілим набором корисних речовин: вітамінами, антибіотиками та ін.від невеликої частки воску, що потрапила в систему травлення, не буде шкоди. Навпаки, потрапивши в шлунок і кишечник, він починає абсорбувати, немов активоване вугілля. Токсичні продукти їм всмоктуються і виводяться з організму. При пережовуванні воску відбувається очищення зубів і їх дезінфекція. Ці корисні властивості меду в сотах викликають величезний попит на нього.

Знаючи про корисні властивості меду, народ придумав спосіб видобутку рідкого бджолопродукту з сот. Чиста рідкісна мішковина обв'язувалася навколо горщика. Стільники ламалися на шматки, укладалися на неї, і все разом ставилося в теплу піч. При розпалюванні, відбувалося Витяг прополісу, вкраплення якого були в сотах. Також витягувалася велика кількість активних сполук, що знаходяться в воскових кришечках – забруса, перги і т.д. наявність в сотах деякої частки личинок давало можливість добути також і маточне молочко. З топленого бджолопродукту відбувається виділення всього букета бджолиної аптеки. У наших предків був відмінний спосіб поправити своє здоров'я, використовуючи саме корисні властивості меду.

Спеціальні дослідження показали, що фізичну працездатність людей збільшують корисні властивості меду. В. В. Абрамов надав дані, які показали що, приймаючи натуральний бджолопродукт, людина підвищує фізичну працездатність, максимальне споживання кисню і м'язову силу. При цьому доза меду повинна бути в межах 0,5-1 г/кг ваги. Ефект особливо сильно виражається завдяки 6-8-тижневому курсу з дозою в 1 г/кг ваги на один день. При цьому наступні показники зростають:

 • фізична працездатність - на 16,3%;
 • кистьова динамометрія - на 14%;
 • станова динамометрія-7,8%.


Якщо одночасно приймається бджолопродукт і пилок-обніжжя (або перга), або бджолопродукт, перга і маточне молочко, то корисні властивості меду проявляють себе ще більше. У добу доза маточного молочка становить від 100 до 140 мг.в оптимальній добовій дозі меду на 1 г/кг ваги тіла спортсмена – 1 г/кг, а пилку – лише одна десята від дози бджолопродукту. Наступний спосіб допомогти організму полягає в 2-3 прийомах за добу для спортсмена, який важить 70 кг. Рецепт, що дозволяє відчути корисні властивості меду та інших речовин, наступний:

 • мед-70 г;
 • пилок-7 г;
 • маточне молочко – 100-140 г.


Фізична працездатність не змінюється через прийом штучного бджолопродукту. Більш високих результатів домагаються спортсмени, які використовують корисні властивості меду натуральних сортів.

Людині рекомендується використовувати даний бджолопродукт перед великими фізичними навантаженнями. Кип'яченою водою розчиняють 2 ст.ложки бджолопродукту і приймають за півгодини до початку змагань. Розчином потрібно харчуватися на дистанції, під час перерв між футбольними та хокейними матчами і т. д.

Можна використовувати корисні властивості меду в поєднанні з іншими напоями і продуктами. Він швидко відновлює сили після тренувань або змагання. Звичайно ж, його можна вживати щодня, як підсолоджуючу речовину. Наприклад, для таких продуктів, як: молоко, кефір, рисовий пудинг, каша, фруктовий салат. Або для того щоб виготовити кондитерські вироби.Працездатність спортсмена збільшується на 8-10%, якщо він застосовує корисні властивості меду кожен день, приймаючи його дозами по 1-1,5 г на 1 кг ваги. Коли закінчуються напружені тренування і змагання людина відновлюється швидше. У тих, хто не приймали бджолопродукт, на відновлення йшло більше часу, спостерігалися помітні втрати у вазі. Цей природний медикамент допомагає організму повністю засвоїти їжу. Серед тих, хто використовує корисні властивості меду, рідкісна ймовірність появи патологічних станів, рідше спостерігається гостре і хронічне фізичне перенапруження.

Не тільки люди, що займаються спортом, але і піддаються значним навантаженням, можуть відчути на собі корисні властивості меду. Даний бджолопродукт допомагає не втомлюватися протягом робочого дня. Тонізувати і стимулювати організм можна за допомогою лимонника китайського, заманихи, аралії, елеутерококу, і інших адаптогенних рослин, які вживають у вигляді чаю, настою, відвару і настоянки з бджолиним продуктом. Природно, корисні властивості меду знадобляться і в походах на вікенд, святах, відпустках. У таких випадках є деякі труднощі в зберіганні цієї речовини і існує необхідність в особливій упаковці. Також важко ділити продукт на порції. Але це можна виправити додаванням меду в борошняні кондитерські вироби. Наведемо в приклад рецепт медового пряника:

Замовити мед різних сортів в Україні можна за телефонами:
+
+380984298830
+380955638797


Триразовий рекордсмен світу з водного марафону Васко Стоянов прославився своїм надмарафонським запливом на величезну відстань (2457 км) в 1984 р і довів, що в корисні властивості меду входить також і відновлення сил. Заплив зайняв майже 15 діб. Спортсмен зазнавав змін температури води в Дунаї (періодично вона опускалася до 5-6 С тепла). Значною частиною раціону 32-річного Стоянова були перга і бджолиний продукт. На думку фахівців, відмінним самопочуттям на дистанції він міг похвалитися саме завдяки корисним властивостям меду.

З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины