Як перевірити мед на натуральність?Як перевірити мед на натуральність?Як перевірити мед на натуральність? Для цього його потрібно змішати з водою (1: 2). І якщо такий розчин буде трохи мутнуватим або в ньому з'явиться райдужна гра кольорів, то все в порядку. Присутні в бджолиному продукті домішки осядуть на дно. Після цього можна буде накапати на осад оцтову есенцію. Якщо це призвело до спінювання, тобто виділення вуглекислого газу, то в цьому продукті є крейда.

Як перевірити мед на натуральність?


Ось ще як перевіряється мед на натуральність: змішуванням його розчину з настоянкою йоду (потрібно лише кілька крапель). Крохмаль або борошно видасть свою присутність синім кольором, який з'явиться при з'єднанні. Наявність в бджолиному продукті тростинного цукру можна визначити наступним способом. Його 5-10%-ний розчин змішують з ляпісом і очікують появи осаду. Якщо його немає, значить, сахароза відсутня.


Купити мед різних сортів можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Найкраще перевірити мед на натуральність можна реакцією на наявність діастази. Одиниці Готе визначають діастазне число цього продукту. Кипрейний, соняшниковий, білоакацієвий, конюшиновий і липовий сорти мають дуже низьку діастазну активність. Нагрівання бджолопродукту при температурі вище 50°С або зберігання його більше року призводить до часткового або повного руйнування діастази.

Для того щоб відповісти на питання - Як перевірити мед на натуральність, потрібно знайти в ньому діастазу. Водний розчин бджолиного продукту (10 мл) зі співвідношенням 1 до 2 виливається в пробірку. До нього в невеликій кількості додається 1% розчин крохмалю. Цю суміш залишають на годину у водяній бані, нагрітій до 45°С.потім її охолоджують, і додають настоянку йоду (1-2 краплі). Таким чином, натуральність меду визначиться в тому випадку, якщо розчин забарвиться в синій. Відсутність такої реакції означає відсутність діастази.

Діастазне число натурального меду може бути менше або більше, в залежності від того, в якій зоні Росії він був отриманий. Для прикладу є наступні показники:

 • Амурська область-5 од. Готе
 • Башкирська АРСР - 10 од. Готе
 • Воронезька область - 12 од. Готе
 • Московська область - 17,9 од. Готе
 • Ставропольський край - 13,7 од. Готе

Нормою для величини діастазного числа є 5 од.Готе і ніяк не менше.

До того ж відповісти на питання про те, як перевірити мед на натуральність підтверджується наявністю в ньому деякої кількості пилку. Це робиться за допомогою лабораторних аналізів. Натуральний бджолопродукт в кількості 1 г вміщує в себе приблизно 3000 зерен квіткового продукту. Їх склад допомагає дізнатися про Ботанічне та географічне походження цього природного медикаменту.

У деяких бджолярів є помилкова думка з приводу дозрівання меду. Розміщення в плоскому посуді відібраного у комах незрілого і водянистого бджолиного продукту, який зберігався в ще незапечатаних стільниках, є неправильною методикою. Він і справді буде згущуватися, позбавляючись від води, але завершення ферментативних процесів не відбудеться. Як же перевірити мед на натуральність допоможе нам визначитися відсутністю ознак, властивих зібраному раніше терміну продукту. Це і незрілість, і бідність на дуже важливі компоненти, і відсутність належного аромату і смаку, і можливість піддатися бродінню.Занадто часте відбирання бджолиного продукту, а не його надлишків, призводить до збільшення його кількості, стимуляції продуктивності комах. Але про натуральність меду в такому випадку не може бути й мови. Мед відбирається кожен раз, як закінчиться продуктивний хабарів. І обов'язково потрібно дочекатися остаточного дозрівання і запечатування.

Ознакою зрілості , яка допомагає відповісти як перевірити мед на натуральність, є в'язкість. Вона стає менше, якщо підвищується кількість води. Якщо тієї в бджолиному продукті більше 21%, то це свідчить про те, що він не дозрів. Його консистенція знижена в 6 разів при 25% вмісті води. Оптимальний показник-18%. В'язкість визначається при 20°С, але не менше. Відкачаний на медогонці мед в кількості 1 ст.ложки швидко перевертається кілька разів. Ознака зрілості-навертальність продукту на ложку.

Консистенція визначається також зануренням і витяганням в мед чанной ложки. При цьому оцінюється те, як він стікає. При потрібній в'язкості падають великі рідкісні краплі, а продукт здебільшого залишається на ложці. Він може бути дуже в'язким, якщо стікання супроводжується млинцевими тяжами. Незрілість цього продукту відрізняється рідкою консистенцією. Це також потрібно враховувати, щоб дізнатися як перевірити мед на натуральність.


З останнім прийомом іноді важко отримати повну інформацію. Щоб визначити в'язкість, а значить дізнатися і як перевірити мед на натуральність, потрібно взяти до уваги, з якого саме рослини його зібрали. У акацієвого і конюшинового сорти висока в'язкість. У кипрейного, липового і гречаного рідка консистенція. Падевий, кульбабовий і соняшниковий мед - це густі сорти, а Вересовий – студнеобразний.
Не можна допускати розшарування меду!

Замовити мед різних сортів в Україні можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Вимоги ГОСТу допускають вміст води в бджолиному продукті не вище 21%, сахароза не повинна перевищувати 7%, відновлюють цукрів повинно бути не менше 79%, а питомої ваги – не менше 1,409 г/см3. Останній в середньому при температурі 15°С дорівнює 1,416 г/см3.

Через якийсь час відбувається кристалізація бджолопродукту. Це природний процес і він не впливає на якість, натуральність меду. Останній може довгий час зберігається, особливо перебуваючи в сотах. Але і у стільникового продукту є шанс стати менш якісним. У цьому найчастіше винне тривале зберігання при мінусовій температурі і вплив різких перепадів температур.

З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины