Як зробити медовуху в домашніх умовах?
Алкогольні напої на основі меду почали готувати дуже давно (багато вчених прирівнюють появу цих продуктів до того часу, коли люди стали розвивати бджільництво). Раніше, звичайно, приготування медовухи і її значення було трохи іншим. Люди готували її дуже довго, і пили виключно у свята (під час весілля дітей, на дні народження). Крім того, багато істинно вірили в те, що мед володіє чарівними властивостями, а бджоли є «посередниками» між світами живих і мертвих.

дегустация медовухи


Природно, такі властивості головному продукту життєдіяльності бджіл приписувалися зовсім не просто так, адже багато хто помітив, що після його регулярного вживання пропадають головні болі, нормалізується робота серця, відступає застуда, так, і взагалі, поліпшується самопочуття в цілому.

Це сьогодні вчені змогли довести, що цей продукт є деякою «скринькою» з вітамінами, які при попаданні в організм, покращують роботу всіх його органів і систем, а в минулі часи (варення медовухи досягло свого «світанку» в часи Древньої Русі-все це списувалося на його «магічні властивості» (до речі кажучи, якщо поспостерігати з сучасними людьми, то можна помітити, що серед них теж зустрічається чимало тих, хто вірить в існування загробного світу, де течуть медові ріки, саме вони дарують людині справжнє безсмертя).

Що знадобиться для приготування напою?
Перед тим, як варити медовуху, потрібно скласти список всіх інгредієнтів, які знадобляться для її приготування і додаткових матеріалів, які будуть задіяні в цьому процесі (тара, каструлі, ложки), адже смакові якості даного продукту залежать саме від того наскільки ретельно підібрані інгредієнти для її приготування і чи дотримані всі правила цього процесу.

Купити медовуху можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Найголовніше-це вибрати хороший мед. Деякі вважають, що можна взяти мед будь-якого походження, але це не зовсім так, тому що бджолярі стверджують, що для приготування підходить тільки мед світлого кольору. Той продукт, який має темний колір, може трохи гірчити, відповідно, при варінні ця гірчинка перейде в рідину, хоча деяким такий смак навіть подобається.

приготовление медовухи


Також перед тим, як зробити медовуху, рецепт якої буде описаний нижче, потрібно буде підготувати гідрозапор (ну, або пристосування, яке буде хоч трохи його нагадувати). Для цього підійде будь-яка гумова рукавичка, зі зробленою в ній невеликий дірочкою, через яку буде виходити повітря, або звичайну пластмасову кришку, в якій необхідно виконати отвір для тонкого шланга. Шланг повинен з одного боку бути опущений в банку з водою, а з іншого боку він вставляється в отвори кришки, через нього і виходить повітря.

Природно, крім меду і гідрозапору знадобиться власне ємність, в якій буде відбуватися процес бродіння, пляшки для подальшого настоювання напою і додаткові інциденти у вигляді шишок хмелю, дріжджів, прянощів і фруктового соку.

Докладний рецепт приготування напою
Якщо людина запитує про те, як зварити медовуху, то він, природно, має на увазі рецепт приготування медовухи на дріжджах, тому що етап варіння присутній саме в ньому. Для її приготування знадобиться мед, вода, сухі дріжджі і кілька шишок хмелю.

Мед змішується з ключовою водою до стану густого сиропу (воду можна трохи підігріти, але цей етап не обов'язковий). Після цього ємність з» сиропом " необхідно поставити сильний вогонь і довести до кипіння. У міру закипання на її поверхні утворюється піна, щоб рідина не вийшла каламутною її потрібно знімати, іноді на поверхні рідини з'являються грудочки воску, які теж необхідно прибирати. Варити суміш потрібно приблизно п'ять-сім хвилин, її потрібно постійно заважати, при цьому після закипання в неї потрібно додати шишки хмелю, попередньо обгорнуті марлею і прив'язані до невеликого камінчика (вони повинні впасти на саме дно каструлі).

Замовити питний мед (медовуху) можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Після всіх цих маніпуляцій каструлю знімають з вогню і дають їй трохи охолонути, а потім в неї додають дріжджі. Відповідаючи на питання про те, як зробити медовуху швидко, фахівці радять розчиняти дріжджі в теплій воді, так вони починають діяти вже в склянці, а потрапляючи в ємність з «напівфабрикатом» відразу ж викликають процес бродіння. Бродіння триває від трьох до семи днів (його закінчення можна перевірити за допомогою запальнички або сірника, яку підносять до рідини: якщо вона не горить, то процес закінчено), а після того, як воно закінчиться, напій можна буде розливати по підготовленим пляшках. До речі кажучи, дегустація медовухи може бути проведена відразу ж, але фахівці рекомендують відправити пляшки з напоєм на три місяці в льох. По закінченню цього періоду його смак стане ще краще.

как сделать медовуху рецепт


У мережі зустрічається багато відео про те, як варити медовуху (згідно з деякими рецептами її можна варити протягом цілої години), але той, який описаний вище, вважається найбільш «правильним». Багато людей негативно ставляться до процесу варіння меду в принципі, тому що висока температура «вбиває» вітаміни і мінерали, які роблять його таким корисним, тому якщо вже його і варити, то робити це потрібно правильно і недовго. А тим, у кого цей процес не викликає довіри, необхідно нагадати про те, що існують альтернативні методи приготування медовухи, які не передбачають її кип'ятіння або додавання дріжджів.

Такими рецептами користувалися ще наші предки, тому багато хто з них сьогодні вважаються застарілими і недосконалими, але спробувати приготувати напій саме за цими рецептами все-таки варто, адже, як то кажуть, все «нове» – це давно забуте «старе».

З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины