Характеристики сортів медуУ даній статті ми розповімо вам про сортах меду і про те, як не помилитися при виборі. Важливо знати, що бджолиний продукт дуже різноманітний, але для зручності його стали розрізняти за регіональним, ботанічним і технологічним ознакою.

мед с донника


Ботанічна ознака розділяє сорти меду на: квіткові, падінні і змішані. У квіткового типу є своя класифікація. Він буває монофлерний, тобто в його створенні брав участь нектар одного медоносної рослини. Наприклад, це могли бути липа, гречка, соняшник, акація біла або т. д.

Дізнатися сорти меду можна за такими ознаками: колір, смак, зовнішній вигляд, запах і консистенція. А також по тому, яка пилок в змісті переважає і т.д. наступний вид квіткового сорту меду – це поліфлерний. В цьому випадку бджолиний продукт виходить з нектару, який дало різнотрав'я (Лісове, Лугове і т.д.).

За регіональною ознакою сорти меду розрізняються в залежності від того, в якій Республіці, краї або області ростуть рослини-медоноси. Наприклад, бджолопродукт з далекосхідної або Башкирської липи.

Купити мед різних сортів можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Поліфлерні сорти меду - це Луговий, гірський або степовий. Тобто вони визначаються по місцях, в яких бджоли зібрали нектар. Найчастіше використовують квіткові сорти меду. Більшість людей віддають перевагу липовому, акацієвому, гречаному, буркуновому, соняшниковому і «гірському» меду.


За технологічною ознакою сорти меду відрізняють за тим, яким способом їх добули і обробили. Наприклад, відцентровим називають бджолиний продукт, який отримали, відкачуючи з стільників за допомогою медогонки. У стільникового меду природна упаковка, він є ідеально чистим і зрілим.

При цьому у секційного сорти меду найцікавіший спосіб виготовлення. Стільниковий бджолопродукт в кількості 500 г розміщується в спеціальних секціях. Матеріалом для них є тонка фанера і харчова пластмаса. Пресований сорт віджимається з сот і тому псує їх. Зверніть увагу, що якість меду стає гірше, якщо його витоплювати з сот.

Останнім часом на ринках все частіше і частіше продають недоброякісний бджолопродукт. У недобросовісних бджолярів є спосіб швидше і в більшій кількості підмінити натуральні сорти меду штучними. Вони відволікають бджіл від пошуків нектару цукровим сиропом. Він ставиться поруч з вуликами і бджолам доводиться переробляти цукор. Це повністю сфальсифікований продукт і у нього немає лікувальних властивостей.

акационный мед


Поки людина не винайшов спосіб виготовлення цукру, солодкі продукти не відрізнялися великою різноманітністю. Наші предки вживали різні сорти меду, але більшу перевагу віддавали рослинним продуктам. Солодкою вуглеводною їжею для них були: овочі, фрукти і ягоди.

Генетичний код людини відрізняється любов'ю до солодкого. Наші предки тисячоліттями набували досвіду безпомилкового визначення за смаком оптимальних комбінацій речовин, які вживали в їжу. Їх містять фрукти і овочі, і здатність визначати в них ці поєднання закріпилася в генах. У наших смакових відчуттів є орієнтація саме на цей генетичний досвід.

Коли люди відносно недавно отримали чистий цукор, для них стало можливим витонченим синтетичним продуктом обдурити свої смакові рецептори. Такі суворі контролери, які охороняють наше здоров'я, через це обману втрачають свою пильність. Всім відомо, що зловживаючи цукром і продуктами, які з його допомогою виготовили, людина шкодить самому собі. Тому йому краще вживати в їжу натуральні сорти меду.

Коли хтось за допомогою цукру підсолоджує воду, приправляє їжу спеціями, то він здатний з'їсти багато. При цьому використовуються абсолютно неприйнятні комбінації різних продуктів, що призводить до різних захворювань. Бджоли в цьому випадку значно розумніші за людей. Вони більш суворі у виборі їжі. Їх "меню" не включає в себе з'єднання, які не властиві природі.

Але людині на відміну від смугастих трудівниць прийнятно споживання різних хімічних зілля. Останні частіше виступають в якості харчових добавок. Вони є причиною того, що наростають алергічні та інші захворювання, відбувається передчасний знос і старіння організму. При цьому потрібно пам'ятати, що для користі здоров'ю людина повинна використовувати тільки натуральні сорти меду.
Нагадування про шкоду цукру було необхідно. Адже ця речовина зараз знаходиться в широкому використанні серед бджолярів в якості корму для бджіл. Воно дає можливість отримати більше бджолиного продукту. Крім цього частина меду, що залишилася комахою на зиму, замінюється цукровим сиропом. Що ж вийдуть таким чином?

цветочный мед


60-70% цукровий сироп заноситься бджолами в стільники, потім комахами видаляється зайва волога, додаються потрібні ферменти, які розщеплюють сахарозу на фруктозу і глюкозу. Далі додається ингибин, який має антибіотичні властивості, і речовини, які зберігають і роблять більш якісними всі сорти меду. В кінці відбувається запечатування осередків стільників восковими кришечками. Внаслідок цього вийшов бджолопродукт дуже важко відрізнити від більш якісного і натурального. Для цього людина повинна піддати його лабораторним аналізам.

Падеві сорти меду багаті на мінеральні солі та інші незасвоювані речовини. Для бджіл вони нешкідливі влітку, але взимку можуть завдати їм шкоди. Тому бджолиний продукт, створений за допомогою цукру, взимку куди корисніше для мешканців вулика. Але ніхто не знайде в штучному варіанті лікувальних властивостей, якими володіють натуральні сорти меду.

Купивши такий продукт за завищеною ціною, щоб вилікувати з його допомогою хворої дитини, престарілого батька або себе самого, людина не зможе домогтися бажаного. Штучний мед легко можуть видати за натуральні сорти меду. У ньому можна виявити багато домішок, таких як: борошно, крохмаль, крохмальна і бурякова патока, а також присутність крейди, цукрового піску, сахарину та ін. Що ж робити в таких випадках?

Потрібно знати, що натуральні сорти меду можна визначити за допомогою органолептичних показників: запаху, кольору, в'язкості, смаку. Для цього продукт в обов'язковому порядку потрібно дегустувати. Інший спосіб визначити натуральні сорти меду - це лабораторні методи дослідження. Наприклад, можна визначити в бджолопродукті кількість ферментів. Ферменти йому дає організм бджоли (її глоткова залоза) і пилок рослин.

Замовити мед різних сортів в Україні можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Для того щоб визначати сорти меду необхідні деякі знання, зосередженість і досвід. Це зовсім непроста справа, але для тих, хто часто користується бджолиним продуктом, це обов'язково. Можна звертатися в лабораторію за фізичними, хімічними та біохімічними аналізами. Після цього людина зможе володіти важливою, але недостатньою інформацією. Але поєднання обох методів-досліджень в лабораторії і дегустації – дає можливість отримати більш точну оцінку якості.

З повагою, сімейна аасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины