Тонкощі лікування бджолами


Діяльність бджіл має значний вплив на життя людей. Дякуючи їм, людство може насолоджуватися нектарами, і різними фруктами. Крім базової функції запилювати рослини, бджоли можуть також лікувати людей, використовуючи свою отруту. Такий спосіб лікування називається апітерапією, або апітоксиновою терапією. Лікування бджолами – це не лише модний тренд, але дійсно ефективний спосіб позбутися деяких хвороб.
Лікування бджолами - чи це безпечно?

Спосіб лікування


Лікування за допомогою бджіл проводиться методом акупунктури: комаха пінцетом підводиться до ураженого місця, куди після жалить і випускає отруту. Саме тому, що це отруйна речовина, апітерапія дозволена не для всіх.

Купити мід різних сортів можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Коли показане лікування укусами бджіл:
 • Хворим на простатит. За допомогою апітерапії можна вилікувати простатит, але до цього методу звертаються часто лише після невдалих спроб іншими способами традиційної медицини. Він не дає гарантій на повноцінне одужання, але може послабити розвиток і прояв хвороби. Терапію варто проводити в літній час, який люблять бджоли. При простатиті на місце укусу вибирають крайню плоть, по якій ін'єкція отрути проникає в болюче місце через печеристі тіла. Курс починається з трьох укусів і поступово доводиться до 40, їх кількість додається поетапно, без різких стрибків.
 • Хворим з грижами хребта. Цей спосіб складається з використання бджіл, яких будуть прикладати на біологічно активні точки спини. Метод лікування подібний до процедури акупунктури. Введена отрута добирається до кори надниркових залоз, де пускає в хід протизапальні гормони.
 • Людям з варикозним розширенням вен. Після укусу бджоли отрута проникає у венний вузол, і, завдяки пептидам, послаблює біль і розширює судини. Це знижує ймовірність виникнення вузлів, тому що потік крові благополучно відновлюється.
Також отрута містить гірудин, який сприяє розчиненню утворень тромбу. Виниклі вузли можуть і зовсім зникнути при наступних сеансах апітерапії. Венозна сітка і постійний біль пропадають, і зовнішній вигляд ніг поліпшується.
лікування бджолиними укусами

Користь укусів бджіл


У багатьох виникає питання: чи корисні укуси бджіл? Спочатку згадується неприємне болюче відчуття, яке ніяк не характеризується з користю, тому люди часто впевнені, що укус може тільки нашкодити. Однак це не так! Бджолина терапія має такі корисні властивості:
 1. зниження артеріального тиску;
 2. стимулювання імунної системи;
 3. зниження активності запальних процесів;
 4. нормалізація діяльності серця; • поліпшення обміну речовин;
 5. поліпшення обміну речовин;
 6. пригнічення життєвої активності шкідливих мікроорганізмів;
 7. поліпшення мікроциркуляції;
 8. збільшення вмісту червоних кров'яних тілець;
 9. позитивний вплив на нервову і периферичну систему;
 10. пригнічення м'язових спазмів та болю;
 11. перешкоджання згортанню.

Негативні наслідки лікування


Лікування бджолиними укусами може бути і шкідливим. Адже кожна людина по-різному реагує на бджолине жало і отруту. Особливо важко його переносять люди, у яких виникає алергічна реакція.
Ступінь небезпеки залежить і від кількості бджіл, які одночасно жалять. Зазвичай людський організм може перенести укус десятка комах, однак, коли число переходить за сотню, результат може виявитися летальним, якщо жертву вчасно не госпіталізувати.
Отримавши атаку жалом в голову, очі, губу чи слизову рота, наслідки можуть бути вкрай поганими. У таких випадках краще негайно звернутися до лікаря. Лікування потрібно проводити у спеціалізованих закладах, а не самотужки, тоді й незапланованих укусів не буде.
лікування укусами бджіл

Не варто проходити курс лікування бджолиними укусами дітям та вагітним жінкам.
Не слід застосовувати лікування , якщо у пацієнта є наступні симптоми:
 • алергія на продукти, які виготовляють бджоли;
 • раніше з ускладненнями переносили бджолині укуси;
 • загострення хронічних хвороб;
 • діагностовано захворювання нирок та шлунку;
 • є гнійні запалення;
 • пацієнт хворіє на туберкульоз, діабет, кардіопатію;
 • періодично виникають хвороби крові;
 • вік становить менше п'яти років;
 • під час вагітності або в період годування груддю;
 • при шкірно-венерологічному захворюванні, гепатиті, кахексії.


Придбати продукти бджільництва в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797
banner


Користь від укусу бджоли йде паралельно із шкідливими наслідками. Щоб такого не сталося, перед подальшими процедурами завжди потрібно проходити огляд на наявність алергічної реакції (в разі, якщо це перший раз) і можливих протипоказань. Незалежно від результатів, перевірка на укус проводиться повторно. Після досліджень можна приступити до терапії.
Перед початком лікування слід звернути увагу на всі тонкощі лікування бджолами. Адже багато що залежить від людини і її реакції на бджолине жало. Деякі не можуть його переносити, тим самим завдаючи собі шкоди від апітерапії. Іншим цей спосіб лікування значно спростить життя, адже він не робить на них негативного впливу. Так чи інакше, такий вид терапії існує, і він може вберегти людину від проведення дорогих і неприємних операцій.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины