Користь і правила застосування пилку сосни
Про цілющі властивості хвої знають всі, адже вона протягом двох тисячоліть допомагає людям запобігти появі будь-яких хвороб і зміцнити своє здоров'я. Недарма про так званому "Сибірському здоров'я «складають цілі легенди, і обумовлено це не тільки чистої екологій (що сьогодні рідкість), а й тим, що саме в Сибіру знаходиться основне місце проживання вічнозеленої» красуні" – сосни. А як говорив один французький вчений, корисні властивості соснового пилку (адже розмова піде саме про неї) не зміг перевершити жодні фармакологічний препарат, який був створений людством за всю його історію.
Історична довідка
Пилкові зерна являють собою речовини, які допомагають рослинам розмножуватися. Вони утворюються в пильовиках тичинок, після чого розносяться вітром або переносяться бджолами (охоронцями лісу). Насправді застосування пилку сосни в якості лікарського засобу почалося ще кілька тисяч років тому, тому що інформація про цей чудодійний продукт зустрічається навіть в Трактаті про китайську медицину, який датується 2400 роком до нашого часу.

За видатні цілющі властивості цей природний біостимулятор стали називати "чудодійним еліксиром". Китайська медицина досить довгий час грунтувалася на тому, що людство може вилікувати всі хвороби тільки тоді, коли воно зрозуміє наскільки важливий буває енергетичний баланс між поганим і хорошим. Пилкові зерна сосни, будучи ознаками зародження нового життя, представляли собою речовину з найкращим балансом інь і ян, а це означає Тільки те, що вони здатні нести з собою тільки позитивну енергію, яка виліковує організм, якщо це йому необхідно, або просто захищає його від різних недуг.

Купити бджолиний пилок в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці "Веселий Шершень" за телефонми:
+380984298830
+380955638797


Для того щоб зрозуміти всю філософію китайської медицини доведеться прочитати не одну книгу, тому довго розповідати про те, як вони пов'язали цілющу силу пилку зі своєю філософією не варто. Досить знати лише те, що інформація про те, як вживати пилок сосни була відома людям ще в доісторичний час, а це свідчить про її виняткову користь.

"Природна Комора" або склад продуктуЯк відомо, сосна вважається одним з найбільш довгоживучих дерев планети, і вся сила її довголіття як укладена в пилкових зернах – сперматобластах. У цих речовинах знаходяться всі біологічно активні речовини і вітаміни для збереження здоров'я і продовження життя. Розповісти про те, що точно входить до її складу практично неможливо, тому що в ній міститься більше двох сотень корисних речовин (і це при тому, що ціна на сосновий пилок буде явно нижче будь-якого сучасного полівітамінного комплексу, який так люблять рекламувати великі фармацевтичні підприємства). Зате вчені змогли з'ясувати те, що найбільшу користь для людського організму представляють наступні компоненти:

 • амінокислоти-важливими властивостями цих речовин є те, що вони здатні поліконденсуватися і утворювати білкові або пептидні комплекси, а білки, виконують дуже важливі функції, в вони входять до складу всіх органів і виконують будівельні функції (наприклад, відновлюють пошкоджені тканини в разі їх пошкодження);
 • вітаміни являють собою надзвичайно корисні для людського організму інгредієнти, які можна отримати лише з поза, адже так вийшло що внутрішні органи не можуть їх ні виробляти, не накопичувати, купити пилок сосни можна тільки з-за того, що у кількох грамах цього компонента міститься добова доза цього вітаміну, а він бере участь у формуванні імунної відповіді при зараженні яким-небудь грибкових або інфекційним агентом, регулює роботу нервової системи, стимулює синтез гемоглобіну, а також покращує вироблення попереднього компонента (амінокислот);
 • фолієва кислота – дана речовина називають їжею для мозку і це невипадково, адже вона бере участь в засвоєнні білків і протеїнів, і просто необхідна для того, щоб нормалізувати процес вироблення енергії, крім усього іншого, дана речовина позитивно впливає на вагітних жінок, так що пилок сосни буде благотворно впливати на ріст і розвиток плода (даний компонент зміцнює імунну систему матері і сприяє посиленій реплікації клітин і нормальному формуванню всіх органів і тканин плода), хоча перед тим, як приймати пилок сосни, вагітним обов'язково потрібно поговорити зі своїм лікуючим лікарем, тому що пилкові зерна самі по собі іноді викликають розвиток алергічних реакцій, а соснові " феромони» можуть тільки посилити цей ефект;
 • вуглеводи-позитивно впливають на обмін речовин, забезпечують організм енергією, причому ця енергія витрачається не тільки на потреби людського тіла, вона ще й активізують роботу мозку.


цена на сосновую пыльцу


Властивості та застосування продукту
Нещодавно вчені змогли з'ясувати те, що даний продукт можна з успіхом приймати для лікування практично всіх захворювань (одні хвороби він виліковує повністю, а інші частково), але відгуки про пилок сосни свідчать про те, що її найчастіше використовують для лікування наступних хвороб:

 • Туберкульоз. Це захворювання як вбивало людей кілька років тому, так і продовжує робити це зараз, сьогодні їм страждають майже 40% земного населення, причому захворіти їм може як людина, що живе в повному достатку, так і звичайний трудяга (раніше вважалося, що туберкулінові бактерії вражають тільки тих людей, які живуть дуже бідно).
 • Корисні речовини, які входять до складу соснових пилкових зерен мають не тільки регенеруючу дію, а ще й бактерицидну, вони нейтралізують дію туберкулінових бактерій і сприяють загоєнню виразок.
 • Простатит. Насправді рецепт соснової пилку з медом використовувався для лікування захворювань сечостатевої системи ще кілька століть тому.
 • Захворювання печінки. Даний продукт підвищує функціональність гепатоцитів і очищає печінку від всіляких токсинів, які вона через себе пропускає.
 • Старіння. Геронтологи (вчені, які займаються проблемами старіння всіх органів і систем) вже давно зрозуміли, що пилкові зерна є потужним біостимуляторами і вони здатні запускати процеси внутрішньої регенерації і природного омолодження всього організму.
 • Хвороби шлунково-кишкового тракту. Амінокислоти, вуглеводи та інші корисні речовини регулюють кислотність шлункового соку, загоюють виразки і приводять процес травлення в норму.Як приймати?
Якщо говорити про те, як приймати соснову пилок, то можна сказати, що спосіб застосування даної речовини залежить на пряму від того, якою вона буде мати вигляд:

 • у чистому вигляді цей продукт приймають по 5-7 грам (на кінчику ножа) щодня;
 • у чистому вигляді цей продукт приймають по 5-7 грам (на кінчику ножа) щодня;
 • а якщо змішати її з медом, то доза трохи зміниться – половину ложки (чайної) можна давати дітям, а цілу – дорослим.


купить в аптеке сосновую пыльцу


Де купити?
Незважаючи на підтверджену ефективність даного продукту купити в аптеці сосновий пилок не можна, тому що на те, щоб запатентувати лікарський препарат з такою назвою, потрібні гроші і час (а цих двох складових сьогодні багатьом і не вистачає). Більш того, після реєстрації вартість цього природного ліки в кілька разів зросте, тому не всі зможуть його купити, тому поки його можна купити тільки у пасічників.


Відповідаючи на питання про те, де купити сосновий пилок точніше, потрібно відразу сказати, що купувати її варто тільки у таких виробників, який можна беззастережно довіряти. Під цю категорію підходить сімейна Пасіка» веселий Шершень", тому що фахівці, які на ній працюють, в першу чергу турбуються про безпеку і якнайшвидшому одужанні своїх покупців, а тільки потім вже про власну вигоду. Але на нашій пасіці проводиться тільки бджолиний пилок, так як сосен в даній місцевості практично немає. Бджолиний пилок нічим не поступається соснової, з цього її можна сміливо купувати і приймати як імуностимулюючий засіб.

Замовити пилок з медом можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Природа дає людині шанс на те, щоб завжди бути здоровим, але використовують цей шанс тільки одиниці. Не варто гнатися за модними назвами фармацевтичних препаратів, які за своєю цілющою силою в кілька разів поступаються продуктам бджільництва, адже можна просто купити пилок і мед.

Костянтин: "Вилікував з її допомогою починається туберкульоз, причому було це ще двадцять років тому. Навіть лікарі здивувалися, а я пожартував про те, що у мене є чарівний засіб. З тих пір приймаю її курсами під час сезонних загострень застуд і всяких інфекційних захворювань. Хворію дуже рідко, а це доводить те, що препарат мені допомагає".


Марина: "Почала приймати цей дар природи з подружкою разом, яка сказала, що вона допомагає зберегти молодість і еластичність шкіри. Про шкіру поки нічого сказати не можу (мені 23, а потім подивимося), зате хронічний бронхіт у мене пройшов, а ще нормалізувався менструальний цикл. Я впевнена, що це все через регулярного прийому пилку, подружка теж так думає, так що я приймати її буду постійно. А там подивимося, може мені і в 60 років не доведеться уколи Ботокса робити. Всяке буває". banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины