Користь і шкода від бджолиної перги
Пергою називають унікальний продукт, який можна використовувати для лікування ряду важких захворювань, але іноді люди перебільшують його можливості. Це, на жаль, не панацея, так, і абсолютно корисною і безпечною для людського організму її теж назвати не можна, тому перед тим як її застосовувати потрібно дізнатися про те, яка існує користь і шкода від бджолиної перги.

вред от пчелиной перги


Перга - що це таке?
Пергою називають ферментативно оброблену і пройшла процес молочнокислого бродіння квітковий пилок. Про те, що бджілки збирають пилок, знають всі, але про те, що вони з нею потім роблять, майже ніхто не замислюється. А вони приносять її у вулик, складають в стільники, змочують секретом зі своїх слинних залоз і закривають шаром меду і воску (тобто, по суті, консервують).

Купити бджолину пергу в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці "Веселий Шершень" за телефонами:
+380984298830
+380955638797Мед і віск перекривають доступ кисню до пилку, і в сотах починається процес бродіння, яким і обумовлена корисність перги бджолиної, тому що під час цього процесу все біологічно активні речовини, які містилися в пилку, стають в кілька разів корисніше для людського організму (ферменти слинних залоз бджіл виконують функції активаторів). Речовина, яка утворюється в стільниках по закінченню процесу бродіння, бджолярі називають» бджолиним хлібом", тому що бджілки виготовляють його для того, що вигодовувати своє підростаюче потомство.

Склад продукту
Щоб дізнатися те, чим корисна бджолина перга, потрібно розібратися з тим, що входить до її складу. Точно визначити склад цього продукту вчені можуть, тому що він періодично змінюється в залежності від місяця, в яке бджілки збирали пилок, кількості слинних ферментів, яким вони її «присмачували», і місця «проживання» доказів. Точно вдалося визначити лише те, що "бджолиний хліб" складається з наступних корисних речовин:

 • білки, амінокислоти-вони, по-перше, виконують будівельні функції в організмі кожної людини, а, по-друге, заповнюють дефіцит цих елементів в разі харчування по системі вегетаріанців або тривалих дієт (особливу цінність вони представляють для спортсменів, так як білкові сполуки є відмінними джерелами енергії);
 • вітаміну А і Е-захищають всі органи і тканини від згубного впливу вільних радикалів (це перше, про що говорять бджолярі, відповідаючи на питання про те, чим корисна перга, тому що вона надає комплексну омолоджуючу дію і перешкоджає процесам старіння в організмі);
 • вітамін К-покращує реологічні властивості крові (в'язкість, плинність), має ранозагоювальну активність
 • калій і магній – покращують стан серцевого м'яза, активують мікроциркуляцію крові по судинах, покращують стан центральної нервової системи;
 • залізо – в активній формі) - перешкоджає розвитку анемій, збільшує рівень гемоглобіну в крові, рекомендується до обов'язкового вживання при вагітності.


полезность от перги

 • серцева і судинна недостатність;
 • статеве безсилля (у чоловіків) і порушення в роботі репродуктивної системи (у жінок), крім цього, її багатий склад благотворно впливає на розвиток плода в утробі матері, тому її часто прописують вагітним жінкам;
 • лікування вугрової хвороби і передчасного старіння шкіри (численні вітаміни і мікроелементи, які знаходяться в складі цього продукту, покращують стан шкіри в цілому і нормалізують діяльність сальних залоз);
 • онкологічні захворювання – тільки на перших стадіях свого розвитку) - за рахунок тонізуючого ефекту і нормалізації роботи нервової системи, вона покращує якість життя хворих людей, знімає ознаки втоми і очищає організм від шлаків і шкідливих речовин, які він отримує разом з хіміотерапевтичними препаратами (до речі, в цьому її ефекті полягає користь і шкода від перги, тому що при її прийомі на третій або четвертій стадії розвитку раку, вона може прискорити проліферацію ракових клітин, і тим самим стати причиною загострення захворювання);
 • зниження активності клітин імунної системи, часті простудні захворювання, грип.Чим небезпечна перга?
По-перше, варто зробити акцент на тому, що ця речовина небезпечно приймати тим людям, які не хочуть стежити за дозуванням, тому що надмірний прийом такого багатого вітамінами і мікроелементами комплексу може спровокувати розвиток гіпервітамінозу. По-друге, її не можна приймати людям, які не переносять продукти бджільництва (алергія на пергу, звичайно, зустрічається вкрай рідко, але щоб виключити розвиток алергічних реакцій можна спробувати прийняти трохи цього продукту і поспостерігати за реакцією свого організму, якщо нічого не станеться, то алергії немає).

Користь бджолиної пергиВідносним протипоказанням, відповідно, і небезпекою є те, що» бджолиний хліб " здатний підвищувати апетит, тому людям, які схильні до безконтрольних прийомів їжі і набору зайвої ваги, краще її не приймати. Існує інформація про те, що її приймемо згубно впливає на людей з порушеннями роботи щитовидної залози, тому що її прийом сприяє ще більшій виробленні тиреоїдних гормонів, які в надлишку надають токсичну дію на організм. Ну, і ще раз потрібно сказати про побічні дії від перги при прийнятті її людьми, в організмі яких присутні ракові клітини.

Замовити пергу з медом можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797Атипові клітини дуже "хитрі", тому в якості продукту харчування вони вибирають собі речовини, багаті білками, вітамінами і мінералами (такі як "бджолиний хліб"), тому не варто давати їм зайву їжу для того, щоб прискорити процес їх утворення, а то це може стати причиною розвитку метастазів.

Перга - це продукт з унікальним складом і властивостями, який допомагає людям стати красивіше, здоровіше і навіть витривалішими, але приймати її потрібно обов'язково відповідно до урахуванням особливостей власного організму (супутні захворювання, алергія) і правил, які прописані в інструкції до її застосування. Це допоможе уникнути розвитку побічних реакцій і зробить здоров'я ще міцніше.

З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины