Цілющі властивості бджолиної перги
Незважаючи на велику обізнаність людства з приводу корисних властивостей продуктів бджільництва, мало кому відомі цілющі властивості перги бджолиної. Про користь і ефективності меду знають всі (він напевно є в кожному будинку), про антисептичні властивості прополісу люди теж чули (спасибі виробникам зубних паст), а ось те, що лікує перга, так, і що вона взагалі собою являє, замислюються лише одиниці. Хоча саме цей продукт може замінити собою кілька десятків аптечних препаратів, так що інформація про не нудною не здасться.

целебные свойства перги


Особливості отримання і склад продуктуПергою бджолярі називають оброблену унікальним методом квітковий пилок (обніжжя). Чому унікальним? Тому що обробляють вони її самостійно, тобто без допомоги людини, причому склад і властивості перги залежать саме від цього способу обробки. Сама по собі квітковий пилок теж дуже корисна, але вона зберігається зовсім недовго (кілька місяців), а бджілки навчилися її «консервувати» (в прямому сенсі). Вони приносять пилок в докази, складають в стільники (вибирають не нові стільники, а старі, які вже просочилися медом), утрамбовують її, обробляють ферментами, які виділяються у них з глоткових залоз, і «запечатують» воском.

Купити бджолину пергу в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці "Веселий Шершень" за телефонами:
+380984298830
+380955638797Віск (в цьому випадку) служить ізолюючим елементом, так як він перекриває доступ кисню до продукту і утримує всередині сот оптимальну температуру. В таких умовах пилок починає бродити, ті компоненти, які вже в ній були, переходять в активну форму і вона ставати дуже корисною для людського організму. Саме процесом бродіння і обумовлені корисні властивості бджолиної перги, тому що в умовах відсутності кисню пилок починає взаємодіяти з медовими залишками і ферментами глоткових залоз бджіл, в результаті чого в ній утворюється більше двох сотень корисних сполук.

З чого ж складається перга? • Вітамін групи В. ці речовини є каталізаторами (підсилювачами) всіх процесів, що відбуваються в людському організмі, але основна їх функція полягає в тому, що вони покращують функції нервової системи, захищаючи мозок від стресу. Брак цих речовин робить людей дратівливими і апатичними.
 • Вітамін Е. саме від цієї речовини залежить користь бджолиної перги для жінок, які готуються стати матерями, тому що він зміцнює дитяче місце, зводить до мінімуму ризик розвитку передчасних пологів і усуває симптоми сильного токсикозу.
 • Біофлавоноїди. Сприяють відновленню клітин печінки, використовуються для лікування спортивних травм, підвищують капілляроукрепляющую активність вітаміну С, а також знижують частоту рецидивів герпесу (це, напевно, головні корисні властивості перги, ціна на цей продукт дозволяє купити його практично будь-якій людині, а купити який-небудь хороший протигерпетичний препарат сьогодні зможуть не всі).
 • Крім вітамінів до складу цього засобу входить комплекс мікроелементів. Наприклад, магній і цинк. Магній покращує настрій і запам'ятовування нової інформації, підвищує працездатність. Цинк позитивно впливає на роботу серця, а також покращує зовнішній вигляд волосся і людської шкіри.
 • Амінокислоти і білки. "Бджолиний хліб" (так його називають пасічники, тому що бджоли виготовляють його для того, щоб вигодовувати своє потомство) багатий на білкові сполуки, які виконують будівельні функції, входять до складу всіх тканин і служать джерелами енергії.


отзывы о полезных свойствах перги


Корисні властивості

Переглядаючи відгуки про корисні властивості перги нескладно здогадатися про те, що люди навчилися її застосовувати для усунення практично будь-яких хвороб. Пояснення цьому факту знайти дуже легко: багатий, полівітамінний склад продукту одночасно покращує роботу всіх органів, а це просто не може згубно позначатися на здоров'ї людини.

Отже, цілющі властивості перги засновані на тому, що цей продукт здатний надавати такі дії:

 • тонізуючу дію-підвищує тонус всіх органів – покращує настрій, викликає бажання займатися якою-небудь роботою (через це властивості її не рекомендують приймати ввечері, так як це може перешкодити процесу засипання);
 • імуномодулююче-збільшує активність імунних клітин і, що найважливіше, направляє лімфоцити туди, де вони найбільше потрібні (це важлива якість дозволило вченим припустити те, що даний продукт може використовуватися для запобігання ракових захворювань);
 • антидепресивна-магній і вітаміни групи В, які входять до складу " бджолиного хліба», покращують настрій і підвищують якість життя, а також підвищують стресостійкість мозку;
 • омолоджуюче-корисні властивості бджолиної перги обумовлені ще й тим, що вона омолоджує організм, причому зовні теж – зменшує кількість зморшок, підтягує шкіру, активізує її репараційну активність.


свойства пчелиной перги


Замовити пергу з медом можна по телефонам:
+380984298830
+380955638797


На завершення можна сказати, що регулярне застосування «бджолиного хліба» допомагає уникнути розвитку всіх тих хвороб, з якими людина може зіткнутися в будь-якому віці, так що замовляти його потрібно прямо зараз.

Андрій: "Нещодавно натрапив в мережі на статтю про цей» хліб" і здивувався його корисним властивостям. Я взагалі любитель відчувати на собі щось нове, тому і тут не втримався, Гарт собі один флакончик, тим більше ціна дозволяла. Було це восени, тому приймав його з метою профілактики грипу або звичайної застуди. За той період, що я його приймав, я не хворів, так що навесні замовлю ще".


Анна: "Дуже переживала, коли виношувала дитину, все питала у лікаря які вітаміни мені попити. І одного разу (я його, напевно, просто дістала) він мені порадив попити не аптечні вітаміни, А «Природні», які називаються перга. Я трохи про неї почитала, негативних відгуків не знайшла і вирішила, що буду брати. Брала до 6-го місяця, потім лікар заборонив (вона сильно тонізує організм і матку в тому числі). Все пройшло дуже добре". banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины