Збір прополісуЗбір прополісу - справа досить непроста і клопітка, потопу як бджоли вважають за краще збирати смоли, які виділяють молоді пагони рослин. Вся справа в тому що саме вони найкраще захищають вулик від зовнішніх умов і володіють відмінними бактерицидними якостями. В основному рослинні смоли найбільше покривають нирки і перші весняні листочки дерев або чагарників. У літній період бджоли-збирачки черпають запаси клейкої речовини з хвойних дерев, а також різноманітних трав. Примітний той факт, що в період медозбору трудівниці зовсім не приносять у вулик сировину для виробництва прополісу.

Збір прополісуЩе одними з важливих умов при зборі речовини є: погода, час (період з 10 ранку до 3 години дня), а також температура повітря (вище 20С).

Коли йде збір прополісу, то в процесі задіяні не всі бджоли, а лише невелика їх кількість. По прибуттю в» будиночок " все смолисту сировину у них забирають вуликові бджоли. Надалі вони витягують його з кошиків для пилку і прикріплюють в спеціально відведене для цього місце. Після даної процедури бджола-збирачка знову відправляється на пошуки чергової партії вантажу для узи.

Щоб підтримувати ефективну вироблення прополісу в сімействі необхідно в обов'язковому порядку вирощувати розплід. У вуликах, де його немає, різко знижується вироблення "бджолиного клею", тому як в бактерицидному середовищі для захисту розплоду немає ніякої необхідності.

Купити прополіс можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797Варто також враховувати, що максимально цілющий і якісний прополіс видобувається там, де на пасіках немає хворих бджіл. Всі інші види узи (з вуликів з хворими трудівниками) зараховують до неякісного продукту і застосовують виключно в технічних цілях. Не допускайте, щоб на пасіці були хворі бджоли, якщо використовуєте прополіс для лікування, інакше від нього не буде пуття.

Збір прополісу зазвичай проводиться парою методів, які гарантують неодмінне збільшення кількості продукту. Перший полягає в тому, щоб здійснювати забір «бджолиного клею» безпосередньо з льотки. Для цих цілей на пасіці за кілька днів (3-4) її територію збільшують по максимуму, а бджоли намагаючись заповнити утворився простір, заповнюють вхід у вулик узой. При цьому трудівниці не зупиняться до тих пір, поки ширина льотки не складе 5 сантиметрів.

Збір прополісаеще одним ефективним методом є збір прополісу безпосередньо зі стінок вулика, полотен, кришки, брусків рамок і т.д. щоб «урожай» збільшився в кілька разів, слід накласти спеціальні дерев'яні решітки, розширити щілини або розсунути потолочину. Але врахуйте один досить важливий факт, при використанні цього методу в» бджолиному клеї " воску буде більше, ніж необхідно тому в лікувальних цілях його навряд чи можна використовувати.
Якщо ж пасічник не застосовує жоден з перерахованих вище способів збору узи, то за сезон у нього буде від 50 до 150 грам прополісу. Досить рідко зустрічається цифра від 200 до 300 грам. Щоб не завдати ніякої шкоди своїй бджолиної сім'ї, можна сміливо забрати до 40% «бджолиного клею». При цьому процеси перегонки або підігрівання неприпустимі.

Найчастіше бджоли починають активний збір рослинних смол до наближення осені, тобто до закінчення нектароносного сезону. Для зміцнення рамок бджоли використовують холстин 9 з великою кількістю механічних речовини, а також воску і пилку, може містити навіть гудрон і масляну фарбу), а для полірування внутрішніх стінок вулика – спеціальний бальзамічний «бджолиний клей». Нерідкі випадки, коли трудівниці можуть перестаратися так, що уза буде підніматися на стінках невеликими горбками.

Останній показник не завжди зручний, а також відбирає у бджолярів масу часу і сил. За рахунок цього ускладнюється процес видалення рамок з вулика (особливо в зимову пору року). Ще одним негативним фактором є те, що через щільний шар узи вентиляція у вулику знаходиться на низькому рівні, а це сприяє зайвій гігроскопічності і утворення в подальшому непотрібного шару льоду взимку. Так що власникам Пасіки доводиться періодично очищати стінки від надмірної кількості «бджолиного клею». Вимушений збір прополісу в такому випадку проводиться при планової весняної чищенні вуликів, а також під час осінньої відкачування меду. Зверніть увагу на те, що чим більше бджолина сім'я приносить меду, тим більше і кількість узи.

Найкраще проводити даний процес при наявності спеціальної бджільницької стамески, яка дозволить ефективніше і акуратніше зішкребти прополіс. Обов'язково підберіть такий день, коли температура буде не дуже високою. Набагато простіше, якщо «бджолиний клей» в твердому стані, так він краще кришиться і відстає від стінок. Після того, як уза зішкрібла, вийміть планшет і перемістіть її в ящик, а потім в спеціальні поліетиленові пакети. Для гарного збереження продукту помістіть його в холод.

Замовити прополіс в Україні можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Через день покладіть збір прополісу в каструлю з алюмінію і подрібніть за допомогою невеликої залізної пластини 3 мм завтовшки. Так віск легко відбудеться від прополісу, тому як знаходиться у вигляді завмерла пилу. Для даного процесу буде потрібно всього від 5 до 7 хвилин, потім отриману консистенцію просівають через решето з осередками 2х2. У ньому повинен залишитися тільки» бджолиний клей " і грубі частинки домішок (струкжка, волоски і т.д.). Для того щоб від них позбутися, необхідно кілька разів провіяти отриману суміш на вітрі в простирадлі.


З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины