Унікальні властивості настоянки воскової молі (вогнівки)Добрий день, дорогі друзі! Завдяки частим питанням людей про огневке (настоянці воскової молі 20%) я вирішив узагальнити інформацію і викласти її для прочитання. Думаю що прочитавши статтю до кінця у Вас відпаде маса питань і з'явиться бажання спробувати цей чарівний еліксир від природи на своєму організмі. І я впевнений-результат не змусить себе довго чекати і ви будете задоволені позитивним результатом.

купити воскову моль вогнівку у нас


Про воскової молі знають всі бджолярі, адже цей, непримітний на перший погляд, метелик може завдати непоправної шкоди всій пасіці. Зустрічається вона скрізь, де розвивається бджільництво. Метелик проникає у вулик (переважно вночі), відкладає там яйця, з яких через кілька днів з'являються личинки. Личинки харчуються воском і пергою і саме тому Огнівка - воскова міль набуває свої корисні для людського організму властивості.

Читайте так само: Ефективність ПЖВМ в порівнянні з екстрактом воскової молі

На думку більшості дослідників, вона є найкращою сировиною для ліків "майбутнього" і це зовсім не дивно. З корисними властивостями ліки, приготованого з цієї комахи, були знайомі ще жерці Стародавнього Єгипту, а в Японії(де за статистикою живуть самі здоров'я на нашій планеті люди) рецепт його приготування передається з покоління в покоління.

Про те, що огнівка - велика воскова міль може виліковувати важкі захворювання, писав ще Мечников, який з її допомогою намагався створити протитуберкульозну вакцину, потім цю «естафету» підхопив відомий в той час гомеопат Мухін, який, до речі, за допомогою екстракту вогнівки зміг вилікувати власний туберкуле (він хворів їм з раннього дитинства). З тих пір вивченням його корисних властивостей займаються кращі дослідники.


Які корисні речовини входять в спиртовий екстракт воскової молі?Хімічно склад даного засобу дуже складний. У нього входять пептиди, нуклеотиди, вітаміни, речовини, які здатні підвищувати настрій і виводити людину з депресії (серотонінподобние) і навіть стероїдні гормони. Але головним діючим компонентом, завдяки якому екстракт вогнівки воскової молі сприятливо впливає на людський організм, є фермент церраза (саме цей фермент і перетравлює такий інертний в хімічному відношенні продукт, як віск). При попаданні в організм церраза починає розщеплювати стінки патогенних клітин (які за своєю хімічною структурою дуже нагадують віск), в результаті цього патогенні клітини залишаються «беззахисними» перед агентами імунної системи людини, так що під їх впливом вони гинуть.

вогнівка бджолина воскова моль


Таким чином, фермент не вбиває патогенні клітини, а сприяє тому, щоб організм справлявся з ними самостійно. Крім цього, спиртовий екстракт воскової молі містить такі речовини як гліцин, валін, аланін та інші види незамінних амінокислот, які входять до складу нейромедіаторів, ферментів і гормоноподібних речовин. А вони, як відомо, надають вкрай позитивний вплив на весь людський організм і сприяють його омолодженню.

Придбати дану настоянку воскової молі в Україні можна в будь-який час, всього лише зателефонувавши по одному з телефонів нижче:
+380984298830
+380955638797


Застосування екстракту воскової моліСписок захворювань, які лікують за допомогою даного засобу, постійно поповнюється, так як його біологічна активність все ще вивчається, але вже сьогодні відомо, що фармакологічні властивості цих ліків дозволяють застосовувати його для лікування тих захворювань, які будуть описані нижче.

 • Туберкульоз. Є дані про те, що паличка Коха «проживає» в організмі кожної 30-річної людини, просто до деякого часу вона не проявляє свою активність, чинити згубний вплив вона починає тільки в разі порушення роботи імунної системи або тоді, коли організм потрапляє в умови стресу (застуда, нервовий зрив). Вчені довели, що застосування воскової молі (вогнівки) 20% (концентрація препарату) дозволяє вилікувати туберкульоз будь-якій стадії. До речі, його рекомендують застосовувати і для лікування, і для профілактики цього захворювання. Наприклад, навесні і восени, коли починається сезон застуд, люди починають кашляти, а паличка Коха, як відомо, передається повітряно-крапельним шляхом. Тим більше коштує він набагато дешевше, ніж комплекс будь-яких вітамінів (приблизно 100 гривень за флакон), так що придбати його зможе кожен.
 • Бронхо-легеневі захворювання. Даний засіб користується особливим попитом у хворих на астму і хронічний бронхіт, так як вчені довели, що воно покращує дренажну (відхаркувальну) функцію бронхів і сприяє профілактиці простудних захворювань. Бронхіальна астма, пневмонія та алергічні захворювання, що супроводжуються сильним кашлем – все це може вилікувати вогнівка, лікування восковою міллю з успіхом використовується в педіатрії, застосування екстрактів сприяє поліпшенню самопочуття дітей, які хворі на бронхіт і астму (зареєстровані випадки їх повного лікування після тримісячного застосування препаратів).
 • Серцево судинні захворювання. Через десять днів постійного застосування екстракт викликає істотне зниження артеріального тиску, надає профілактику розвитку атеросклерозу і покращує роботу серця. У людей, які перенесли інфаркт, він волає заростання рубців (після постійного 3-х місячного вживання) і знижує кількість нападів стенокардії.
 • Андрологія. Препарат добре себе зарекомендував в області лікування чоловічих статевих захворювань. Наприклад, відгуки про огневке (воскової молі) свідчать про те, що з її допомогою можна вилікувати вікову імпотенцію: настоянка стимулює синтез тестостерону – гормону, який сприяє досягненню ерекції. Також цей препарат збільшує активність сперматозоїдів і виявляється корисним при лікуванні простатиту. А відгуки, які можна почитати на сайті сімейної пасіки "Веселий Шершень", доводять те, що він не тільки лікує простатит, а й не допускає його розвитку (чоловіки, які регулярно його приймають, навіть не знають про існування цього захворювання).
 • Період відновлення після операцій. Справа в тому, що вогнівка бджолина воскова міль виділяє такий фермент, як протеаза, який перешкоджає утворенню спайок і рубців.
 • Спортивна медицина. Препарат підвищує фізичну витривалість, підсилює енергозбереження організму і покращує засвоєння кальцію, тому його рекомендують приймати спортсменам в період інтенсивних тренувань і під час стресу (перед змаганнями, наприклад).


экстракт огневки восковой моли


Читайте так само: Як правильно застосовувати воскову моль

Де купити даний еліксир?


Можна (і навіть потрібно) купити воскову міль огневку у нас на насіннєвий пасіці «веселий Шершень». В аптеках даний препарат Шукати безглуздо, так як його там немає, а фахівці нашої пасіки знають свою справу і відносяться до його виготовлення з великою відповідальністю. До речі, коштує настоянка воскової молі (Огнівка) зовсім недорого – всього лише 100 гривень за флакон. Так, і при такому широкому списку показань, вона практично не має ніяких протипоказань, а поєднувати її можна з будь-яким фармакологічним препаратом.

Замовити вогнівку в Україні можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Щоб переконатися у винятковій ефективності даного засобу потрібно всього лише його спробувати, це дозволить оцінити його користь самостійно, а не тільки за відгуками незнайомих людей.

Галина: «У мене туберкульоз шкіри, тому майже два роки я пролежала в диспансері. Виписали мене з нього з групою інвалідності, та й то поле того, як у мене почалася дуже сильна алергія на багато протитурберкульозні препарати. Після цього до мене прийшла подруга і сказала, що є один народний засіб, який 100% зможе мені допомогти. Тепер я лікуюся тільки цією настоянкою (вже рік), а більше ніяких медикаментів не приймаю. Стан улучается буквально кожен день, половина виразок на шкірі вже перетворилася в рубці, слабкості немає, так що буду приймати її до повного одужання. Туберкульоз шкіри лікуватися найдовше, але я вже бачу результати».


Олександр: «Мені 60 років, і майже сорок з них я прослужив у міліції, тому зовсім не дивно те, що нещодавно я отримав свій другий інфаркт (не зробив висновки після першого). Дружина перечитала багато інформації про період реабілітації після даного захворювання і знайшла сайт, де описувалися «чарівні» властивості вогнівки. На сімейній раді прийняли рішення лікуватися з її допомогою. Результат: я живий і відчуваю себе дуже добре».


З повагою сімейна пасіка «Веселий Шершень» banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины